Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Narsisistik kişilik bozukluğu mu? (Hayır, ben mükemmelim!)

Biraz eksikliğiniz de var. Günümüz piyasa koşulları, rekabetçi ortam narsistleri daha da çekilmez yapıyor. Kariyer kariyer diye insanlar kendilerini yırtıyor. Bu tip insanlar çok çoğaldı. Alçakgönüllülük iş dünyasında işe yaramıyor. En çok emekli narsistlere üzülüyorum. Özgeçmişlerinde yaptıklarını sıralayıp duruyorlar ama sen artık emeklisin.

25 Haziran 2015 08:51
Fener'den altın vuruş

Biz küçükten girmişiz şu iğrenç futbola, kirli olduğunu bile bile kendimizi kurtaramıyoruz, bari siz bulaşmasaydınız. Saygılar.

24 Eylül 2011 09:41
Der Spiegel'in yorumu. "Fenerbahçe'ye yapılan siyasi bir operasyon!"

Çevremde objektif bir sürü FB taraftarı var. Kimisi 1000, kimisi 400 TL'yi FB için ayırmış durumda. Fakat Aziz Yıldırım'ında dürüst olduğuna inanmıyorlar. FB olarak önce bu kangrenli kolun kesilmesi lazım. Operasyon siyasi deniliyor. Sonra başbakanla bağları olan Ülker grubu sponsorluğunu 30 milyona artırıyor. Ben bir Galatasaraylı olarak FB'nin küme düşürülmesini de istemiyorum. Çünkü tüm kulüpler bu pisliğin içinde sadece FB'ye diğerlerine ders olsun diye ceza verilmesini kabul edemem. Madem futbol olarak pisliğe batmışız bunu temizleyelim. Alman dergisinin kendisine kaynak aldığı kişi Ersin zaten UEFA müfettişini geçmişte Türk düşmanı yaparak gözüme girmişti. Aziz Yıldırım ile FB arasındaki bağın koparılması gerekir.

08 Eylül 2011 15:34
Huy, Egzama ve Uyuz!

Gelecek hafta gideceğiz Köyceğiz'e. En son sizle gittik onlara da ayıp oldu.

07 Eylül 2011 15:20
Huy, Egzama ve Uyuz!

Yok mu bunun ilacı? Bu arada Ali bırakmış bloğu.

06 Eylül 2011 16:32
Fenerbahçe doğru, Federasyon yanlış yolda...

Savaşa savaşa geri çekilme yapıyorlar. Yazınız yazdığınız vakitlerde CAS'a itiraz edildi, sonucunu bildikleri halde. Ben halen anlayamıyorum. Bir başkan böyle durumlarda istifa edip "Aklanınca geri döneceğim" dese daha iyi olmaz mıydı? Diğer anlayamadığım TFF bunları düşürmeyeceği halde neden yıldızlarını satıyorlar? Durum Cem Uzan'ın durumu gibi oluyor. Ellerindeki FBTV'yi masum FB taraftarını kışkırtmak için kullanıyorlar. Taraftar Kart güzel de takımı bu hale getirenler neden 3-5 kuruş vermiyor? Saygılar.

29 Ağustos 2011 17:20
Toroslar'da alabalık avım.

Gerçek alabalık bu olsa gerek. Tadı da çiftlik balığından bayağı lezzetlidir. Rengi bile daha parlak.

29 Temmuz 2011 13:44
Aziz Yıldırım...

Nasıl yaptığınız çıkıyor ortaya bir bir. Sadece sen ve Kadıköy'dekiler inandı.

25 Temmuz 2011 15:59
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu’nda Basına Öfke

Türkiye'de temiz futbol yok. Futbolun temizlenmesini istiyorum. Bu işlere bulaştıysa kendi takımım da düşsün. Keşke siz de bunu mertçe diyebilseniz. Ama yok, şikeyle, entrikayla aldığınız kupayı sergileyip ağlıyorsunuz bir de. Tekrar ediyorum şikenin takımı yoktur bulaşan kim varsa yansın. Olaya kulüp gözüyle bakmıyorum. Tuttuğum takımın başkanının küfür etmesini hiç istemem ve küfür her yerde var edebiyatı yapmam. Recep Tayyip Erdoğan argo konuşunca ayağa kalkan sizler başkanınız küfür edince niye kabul ediyorsunuz. Aziz Yıldırım'ı yakan sizlersiniz. Futbolculara Azizsilin Azizsilin yap diye diye adamcağızı yoldan çıkardınız.

25 Temmuz 2011 15:57
Yengeç!

Abi sen Ezop Masalları'nı geçtin. Hayvanlı hikayeler anlatıp kıssadan hisse yapıyorsun. Sana zor bir ödev, sansar hakkında yap bakalım bir iğneleme. Saygılar...

25 Temmuz 2011 14:19
Toplam blog
: 150
Toplam yorum
: 850
Toplam mesaj
: 159
Ort. okunma sayısı
: 2897
Kayıt tarihi
: 14.01.07
 
 

1975 Aydın doğumluğum, bir Ege sevdalısıyım. Dostluğa, arkadaşlığa önem veririm...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster