Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Anne söylesene!

Çok içim acıyor, çok üzgünüm...sevgiler.

06 Mart 2014 17:16
''İnsan insanın aynasıdır''

İşin özünü üç-beş kelimeyle anlatmışsınız işte...daha ne olsun:) farkındalığınızı bizlere de aktarmanıza saygılarımla....Gönlünüze sağlık.

27 Mayıs 2013 15:46
Altın varakları vardı!

Ellerinize sağlık Ayşen hanım'cığım... O kapının kolu öyle bir kavrıyor ki, ayrılsan da, ayrı da kalsan, sessiz de olsan, köşene de çekilsen özlüyorsun... Özlüyorsun ve aralıklarla ya da sıklıkla o kapının kolunu kavrıyorsun... Yazmak tutku ve bu kapı açık olduktan sonra, kaçınılmaz son bizim gibilere...Sevgilerimle.

18 Mart 2013 09:04
Kelebeğin ömrü bir günmüş

Uzunca zamandır girmiyordum bloğa..Dostlara bakayım dedim neler yazmışlar...İyi de olmuş..Dostlar güzel şeyler yazmışlar...Çok güzel ve anlamlı...Teşekkürler.Sevgiler...

12 Mart 2013 11:56
Hayat işte

Bu mevsim, ölüm mevsimi galiba... Sela'lar çoğaldı, "kaybettik onu" cümlelerini sık duyar olduk. Gidenler, yattıkları yerlerde huzur bulsunlar... Kalanlar ise, sizin de dediğiniz gibi, vakit geçirmeden o buzları eriten cümleleri bir an evvel kursunlar, zaman geçmeden, yıl bitmeden..... Bir solukta okudum, çok güzel ve anlamlıydı, teşekkürler Şennur Hanım'cığım.

14 Ocak 2013 15:49
Merhaba!

Hoşgelmişsiniz:)

07 Ocak 2013 14:47
Cumhuriyete kurban olmak

Ne yapsalar, ne etseler Cumhuriyet'i kurban edemeyecekler.... O bir inanç, Mustafa Kemal'e yürekten bağlı olanlar için. Sönmeyecek içimizdeki ateş....Södremeyecekler. Gitmesinler, saygı duruşuna bile dayanamasınlar. Onlar ki... Onlar işte. Kaleminiz daim olsun. Teşekkürler bu güzel yazı için. Bayramınız ve Cumhuriyet sevinciniz bol olsun. Kutlu olsun.

24 Ekim 2012 13:24
Kosgeb girişimcilik eğitimi

Öncelikle kutlarım, girişimcilik ruhu ile yola çıkıp bu başarıyı elde etmek çok güzel ve tatmin edici bir duygu olmalı, devamını dilerim... Nasıl başladınız eğitime, nereye başvurdunuz? açıklamada bulunursanız sevinirim. Sevgilerimle, teşekkürlerimle.

15 Ekim 2012 20:02
Kibritçi kız gibi hissettim kendimi

Sanma öyle be Nill... Yazda var, bahar da var... Hayat !!! Yüreğine sağlık.

28 Ağustos 2012 15:04
Bazenler çoğalıyor bazen

Gülümsedim yazınızı okurken. Bir tek ben değilmişim sizin yaşlarınızda bu hallerde olan meğer :) Bu haller geçeli yıllar oldu, ancak değişmiyor "bazenler hep çoğalıyor" bilesiniz. Büyüyor çocuklar, bazenler de büyüyor, siz de büyüyorsunuz... Böyle, hayat akıp gidiyor. Elde kalan toplamına ise "Hayat tecrübesi" deniyor... Çok beğendim yazınızı, ellerinize sağlık.Sevgilerimle.

25 Ağustos 2012 04:29
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 180
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 3699
Kayıt tarihi
: 30.07.10
 
 

Camın arkasından bakıyordum ne zamandır gelemiyordum yanınıza, dedim ki benim de yazacaklarım var..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    • [1]