Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aman da benim güzel tükürüğüm(!)

Emine Hanım, en kısa zamanda sizden bir madalya istiyorum. Tükürük mevzunu yazanlardan biride benim:)))) Kendimce diyorum ki iyi ki yazmışım, iyi ki Emine Hanım bana kızmış geri dönmüş. Hoş geldiniz, hoşluklar getirdiniz. Her ne kadar gelişim "geliş" olmasa da demişsiniz, bırakın gelişiniz "gerçekten dönüş, neşeli geliş" olsun. Güzel yazılarınızı okuyalım. Tükürük köftesine ve yanında ki şaraba de çok güldüğümü itiraf edeyim. Mutlu günler dileğimle:))

02 Aralık 2011 16:39
MB sosyal ortam mıdır, yazı ortamı mıdır?

yapılan yanlışlığa itiraz ettim. Özür dilenmesini istedim. İsterken eleştirdim. Eleştirdiğim kişi tepki göstermedi. Avukatları başladı veryansın etmeye. Hiç gecikmeden iftiralar başladı boy göstermeye. Meğerse eskiden kalma taktikleriymiş! Yazdığım yazıyı destekleyen eski üyelere hakaret ettiler. Yetmedi, eski üyelerden olan hanımın "sahte kimliğisin sen" iftiraları atıldı. Yetmedi, bir başka üyeye aynı saldırı düzenlendi. Yetmedi, iftira eden şahsiyet sahte kimlik alıp eski taktiklerini uyguladı. Oysa eski üyelerden olan hanımın sahte kimlik almaya ihtiyacı yok. Kendi adı ile söylemek istediklerini çekinmeden, yazıyor. Bahsettiğiniz gibi milliyet blog' da eleştirilere tepki gösterenlere müthiş bir saldırı söz konusu. Tekelleştirilmekle beraber, sindirme, iftira, baskı kurma, kaçırma taktikleri uygulanıyor. Meğerse bu olay eskiden beri süregelmekteymiş! Yönetimden sorunlara çare isteniyorsa bence öncelik "sindirme, kaçırma, iftira operasyonundan" başlamalı. Mutlu günler dileğimle:)

03 Temmuz 2011 22:25
Nerede eski bloglar?

En kısa zamanda, ayna hediye etmek istiyorum Ahmet Bey. Güzel şiirinizi ayna karşısında okumak eminim ki iyi gelecektir. Mutlu günler dileğimle:)

24 Haziran 2011 13:45
İnek deyip geçmeeeee!

Editörlerin size gönderdiği mesajda da belirtildiği üzere gereken cevap "blog bekçilerine, savcılarına, hakimlerine, avukatlarına" kanımca ezber bozdurmuştur. Ben hala Baver Bey' den bir özür yazısı bekliyorum. Acaba ne zaman gerçekleşecek? Yanlış anlaşılmasın, şahsıma yönelik değildir beklentim. Henüz onbeş yaşında ki kızımızın, yazma isteğini yok etmeye çalıştıkları için, onurunu hiçe saydıkları için, sen yalan söylüyorsun ithamları için, bitmeyen tükenmeyen manasız şeffaflık ısrarları için dilemeliler. Merak etmesinler bir özür yazısı yazmak, kendilerini asla küçültmez. Blog yazarlarını Allaha havale edip, tenkit etmekle, yağ gibi suyun üzerine çıkmakla yapılan hatalar telafi edilmiyor. Gittikçe batıyorlar. Özür dilemek bu kadar mı zor? Mutlu günler dileğimle:)

13 Haziran 2011 18:39
Blog kategorisinin kaldırılmasını öneriyorum

Sn. Ümit Culduz' dan icazet almamız gerekmez mi? Blog kategorisini meşhur eden birine sormamak haksızlık olur diye düşünüyorum.:)

11 Haziran 2011 13:39
MB Paradoksu

Sizi blog'cu başı mı tayin etti? Yoksa siz mb' nin blog bekçisi misiniz? Bırakın mb' nin değerinin düşüp düşmeyeceği kararını yazılan yazıları, yorumları kontrol eden editörler versin. Siz ve sizin gibi düşünenlerin bu yaklaşımlarıda bizleri sıkmaya başladı. Ne kadar meraklısınız kraldan çok kralcı olmaya:)

08 Haziran 2011 17:05
Blogculara dersler -1- ( Tantanacılık!)

Şeytanın avukatı ben miyim, yoksa siz mi? :)

02 Haziran 2011 12:15
Yazı uğraşında mastürbasyonun önemi (24 yaşından küçükler okumasın lütfen.)

Tabii anlayana. Şimdi seks içerikli yazılar yazan ve bununla övünen yazarlar sizi orta yerlerinden çatlayarak kıskanacaklar. Yüksek oranda ki tıklarını ellerinden alacaksınız oldu mu şimdi?:) Sanki nispet yaparcasına :)Mutlu günler dileğimle:)

12 Ekim 2010 22:52
Kızımız; Rana Zeynep ...

Bugün aldığım ikinci bebek haberi. Güle güle büyütün. Allah dört gözden ayırmasın. Mutlu günler dileğimle:)

27 Eylül 2010 19:57
Kendimi Fişliyorum

Devlet memuru olarak gerekliydi!.. Mutlu günler dileğimle...:)

15 Eylül 2010 16:24
Toplam blog
: 30
Toplam yorum
: 85
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 4253
Kayıt tarihi
: 26.08.10
 
 

Bazen hüzünlü, bazen sinirli, çoğu zaman keyifli olmayı severim. Aşk meşk, masallarına inanmamayı, r..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster