Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kobani'de, daha başlangıçtan bu yana, sonucu belli olan bir senaryo oynanıyor...

Senarist Amerika sponsor İsrail, Denetleme İngiltere ve yapımcı Tayyip Erdoğan ve arkadaşları. Dünyanın derin devleti petrol demirçelik ilaç silah sanayini elinde bulunduranlardır. Mevcut hükümet malesef ne oğru yolda nede ne yaptığını bilmiyor. Mevcut hükümet bugün itibar ile bir oldu bittiye getirilen kobani işhid ösa senaryosunda pkk yı kollayan bir duruma düştü.Buda bölgede (kuzey ırak ve suriye ve Günedoğu Anadolu) PKK tabanlı ne olduğu belirsiz bir terörist oluşumu tanımasıdır. Saygılar.

27 Ekim 2014 07:14
Rıdvan Dilmen'in bildiği ama bizim; bizim bildiğimiz ama Rıdvan Dilmen'in bilmediği gerçekler

Başbakan Fenerbahçe, gezi, suriye ve 17 Aralıkta ortaya çıkan çok çok olumsuz havayı yok etmeye çalışıyor. çünkü bir daha seçilemezler ise sandıkta değil adaletin önünde hesap verecekler. buna rağmen yalanlara aldatmaya tehditlere devam ediyor. Mahmut Uslu ve Rıdvan dan ne istemiş olabilir ki: Kendisi ve Fenerbahçe arasında sorun olmadığını 3 Temmuz un hükümetle alakası olmadığını Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeyi kendisinin koruduğu yalanına tüm Fenerbahçelilerin AKp li olupta bu süreçte AKP den soğuyanların geri gelmesini sağlamak. Yersen. Rıdvan Harakiri yapmıştır. 45 yıllık Fenerbahçeli olan benim içinde bitmiştir.

02 Ocak 2014 11:49
Fenerbahçe'deki düşüş normal mi?

Fenerbahçe deki düşüş normal değil.. bence çok anormal. bu konuda defalarca elşetiriler yapıldı. al başını git kardeşim sana ne, o şu bu puan kaybetmiş . sana ne ligtv nin rayting i düşmüş. sana ne

25 Aralık 2013 22:11
Hocayla evlat ve rüşvet konusunda sohbet...

Bugün bir Ak Partili twitterdan mesaj atmış. Şaka gibi. kişi : Hasan Ekmen @hasanekmen; Müslümanların ayıplarını (ve gizli şeylerini) araştırmayın.? (Hucurât, 49/12). Hayırlı Cumalar "

21 Aralık 2013 00:27
Kim ne derse desin, her şey siyaset için

ortada oynana komedi bu kadar basit değil.. komediler kumpanyası var ortada. yalan la başlayan süreç asrın hırsızlıkları ile son bulacak

21 Aralık 2013 00:18
Galatasaray-Beşiktaş maçındaki tezgah ne iş?

Bu yazdıklarınız benim ve daha bir çok kişinin bugünkü düşünce ve söylemleri olduğunu söylemek isterim. Manzara çok net gözüküyor. Yani bir anormallikler dizisi sonucu bu olaylar bu noktaya getirildi. Amaç Çarşı grubunun itibarsızlaştırılması. 2 yıldır Fenerbahçe maçlarında oynana çirkin tezgah sizin de altını çizerek yazdığınız gibi gene oynanıyor...

23 Eylül 2013 22:44
Daha saygın AKP istiyorum

İslam, Demokrasi ve AKP: ne yaptınız ya . AKP yi onure etmişsiniz. İslamiyet Sosyalist düşüncenin ve yaşam tarzının temelidir. dürüstlük, yalansız bir yaşam,kul hakkı yememe, paylaşma, yardım severlik. Ak Partide bunlardan hangisi var.

13 Ağustos 2013 00:05
TRT artık devlet televizyonu değil

TRT Parti televizyonu bunu siz biz görebiliyor anlayabiliyor yorumlayabiliriz. Ülkemizde büyük bir çoğunluk şuna inanmış televizyonda ne yayınlanırsa doğrudur, gazete ne yazarsa doğrudur. Bunların her yazdığı gösterdiği kutsal kitap gibi. Okuma yok, düşünme yok, araştırma yok. biraz ağır olacak ama Sığır gibi önüne ne konursa direk tüketiyor. Ülke bilinçli olarak bu duruma getirildi. 47 yaşındayım benim yaşıtım olan benden daha küçük olanların en az benim kadar olması gerekir diye düşünüyorum. Fakat benden 20 yaş küçükler bile kaybedilmiş bir insan topluluğu. hal böyle olunca önüne ne korsan koy, yanına da gül ekle ver... afiyetle yesin. Saygılar.

12 Ağustos 2013 00:26
Muhabbet ederken müebbet yedik

Hiçbir organizasyonu , lideri, merkezi, iletişimi olmayan Terör örgütü olur mu. bak pkk ya bak ergenekona. iddia ediyorum Ergenekon yapılanmasının gerçek lideri Recep Tayyip Erdoğandır. Savcısı ile polisi ilke hakimi ile mit ile tam bir terör örgütüdür. Tarih hepsini gösterecek..

06 Ağustos 2013 18:06
Mobbing (Yıldırma, bezdiri) Nedir? Sağlığı nasıl etkiler?

Bilinçli ve bilinçsiz Mobingler ülkesi Türkiye, ülkemizde ve dünyada iş hayatının bir gerçeği. Toplumda güçlü olanın elinde yetki olanın karşısındakine yaptığı üstünlük kurma yıldırma hareketlerinin tamamıdır. Mobingden en çok etkilenenler, dürüst, samimi, ali cengiz oyunlarını bilmeyen düz ve iyi niyetli insanlardır. Etkilenme genelde içe kapanıklık , depresyon ve kaçış olarak görülür.. Biz ne mobingler yaşadık :-)

06 Ağustos 2013 04:23
Toplam blog
: 48
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1219
Kayıt tarihi
: 18.01.11
 
 

Köklerim Karadenizin doğusun da doğmuş ve 1500 yıllara kadar dayanan orjinal Türk bir ailenin çoc..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster