Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kara Sevda

Film gibi...Hayatlar inşâ edilirken ne olur,gerçekten sevgi var mıdır, akıl ve mantık yoluyla mı yol bulunur ? Bilemiyoruz elbette, onu yaşayanlar biliyorlar. Güzeldi. Kavuşulan aşklara diyelim.

12 Kasım 2018 21:08
Cansın Erol ile Röportaj

Cansın hanımla MB İzmir'deki toplantılardan birinde tanıştık. Çok dost,arkadaş canlısı bir insan. Eserlerini de çok beğenirim "keşke ben yazabilmiş olsaydım" dediğim güftesi HÜZÜN muhteşem, diğer eserleri de ona kezâ değerli birer birer. Çok doyurucu bir röportaj olmuş teşekkürler paylaşımınıza. Sevgiyle kalın sağlıkla.

11 Kasım 2018 16:20
Gülerek Stres Atalım

Gerçekten de gülmek çok faydalı bir şey ancak basarabilene. En azından gülümsedim teşekkürler ederim paylaşımınıza değerli arkadaşım. Sevgiler selamlar ile Sağlıcakla kalın.

11 Kasım 2018 14:22
Farklılığın Elbet Bedeli Olur

Tanrı'yı daha çok yabancılar kullandığından çekinceleri bu laftan. Ancak "kutlu doğum haftası" diyerek icat ettikleri İsa'nın doğumunu kutlamayla benzeşmiyor mu? İşlerine ne gelirse o...Gerçekte ne konuşulursa konuşulsun boş. Bazen yazıp da sinirlenmeye değmez diyorum. Sevgiyle Tuanna

09 Kasım 2018 22:23
Tutunacak Bir Dalı Olmalı İnsanın

Olmasa da yaratmak gerek. Yitirdiklerimiz arkada bırakıp giderken bizleri hayat herşeye rağmen devam etmekte. Sevgiler selamlar ile. Sağlıkla kalın.

08 Kasım 2018 12:20
''Yaşamak Güzel Şey Be Kardeşim''

Öncelikle kaleme alışınız çok güzel, okurken sanki orada hissettim kendimi. Paylaşımınız için çok teşekkürler. Selamlar ile Sağlıkla kalın

07 Kasım 2018 13:12
Kime Yazdığımı Bilmiyorum!

Şiir dediğin hayâl ile gerçek arasında oluşan duygulardan ibaret değil midir zaten? Bir şarkı, bir şiir, bir roman, bir haber, birinin hayat hikâyesinden tezahür eden etkileşimin duygu ile beraberliği. Yaşasın edebiyat. Kalemine kelâmına bereket kardeşim.

07 Kasım 2018 13:03
AKP Böyle Parti Devleti Gibi Davranıp İşine Gelmeyeni Görevden Alırsa Hizmetler Aksar

Günaydın mı desem acep Kerim Korkut kardeşim. Hani Orhan Veli'nin bir şiiri vardı: "Cep delik, cepken delik, Kol delik, mintan delik, Yen delik, kaftan delik, Kevgir misin be kardeşlik ! aslında bunu parasızlık için yazmıştır ama başka açıdan bakar isek işte bizim "devlet başkanlığı" yönetimi bu demek. Her türlü yetki var ama sorumluluk yok. Yani, devlet başkanını herhangi bir durumdan sorumlu tutamıyorsun. Turkish usulü

06 Kasım 2018 20:25
Kommagene Ne?

İlginç gerçekten bilmiyordum. Evet ne yazık ki bilmediğimiz sürece sorun yok da, devamlı bir şeyler araştırdığımızda gerçekte ne kadar bilmediğimizi anlıyoruz. Hatta bu konuda " ne kadar bilmediğimizi biliyor muyuz" başlıklı bir yazı yazmış idim. Teşekkürler paylaşımınıza. Selamlar ile.

05 Kasım 2018 21:02
Cumhuriyet Bayramı

Vatanına sevdalı O Yüce insana sonsuz minnet ve şükran borçluyuz. Ayşe,Fatma, Ali olduysa adımız O ve silah arkadaşları sayesindedir. Teşekkürler bu güzel paylaşımınız için. Sevgiler,selamlar gönderdim.

03 Kasım 2018 23:33
Toplam blog
: 486
Toplam yorum
: 1622
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 133
Kayıt tarihi
: 16.05.11
 
 

Güzel Sanatlara tutkulu, Türk sanat müziği hayranı,  deniz ve İstanbul âşığı şiiryazar bir fâni....

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster