Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ölüm Gemisinde İsyan-I

Yıllardır Milliyet Blogda en güzel öyküleri ben yazarım.Bilim Kurgu öykülerim ise bu mecraya biraz fazla gelmekle beraber burası Türkiye ne yapalım? Burada idare edeceksin...

19 Mart 2021 22:06
RADYO

Birkaç öykünüzü okudum.Öykücü kumaşı var. Bilmiyorum kaç öykünüz var ama yeterli sayıya ulaşınca kitap yapmayı da deneyin.Kim basacak öyküyü sorarsanız haklısınız.Benim gibi Cinius yayınlarına gidebilirsiniz. Para ile basıyorlar ama sonuçta herkese şans veriyorlar.Edebiyatın tu kaka edildiği günümüzde hiç de fena bir şey değil..

29 Ekim 2020 22:41
VİRÜS GÜNLÜKLERİ -5-

Öykünüz çok distopik..Belki distopik değil gerçeğin ta kendisi.Bu gidiş ona doğru çünkü. Ay başı çıkacak İstanbul Hikayeleri kitabımda bir öykümün adı "Viralistanbul"...Artık bu lanet şey hafızamızda silinmez bir yazıyla kazındı kazınacak..Böyle olunca edebiyat da bundan nasibini alacak.Dua edelim de tüm bu öyküler mutlu sonla bitsin...

29 Ekim 2020 22:36
Türk Dünyası Meseleleri

ARTIK BEDAVA YAZAN BİR YAZAR DEĞİLİM.YAZDIKLARIMIN BİR BEDELİ OLMALI.EN AZINDAN BİRAZ OKUNMASI GİBİ.BU NEDENLE ARTIK OKUYUCUSU KALMAYAN VEYA YAZARI DAHİ OKUMAYAN BU BLOGDA ÇOOK ENDER YAZACAĞIM...

21 Haziran 2020 23:52
İstanbul’un İlçeleri İl Olsun

Valla gizli dünya hükümeti şehir devletleri istiyor artık..Böyle bir şey olsa çok sevinirler..Selam...

31 Mart 2020 13:40
Bahar Kokuları

Umutlarınıza katılıyorum.Her karanlık gecenin bir sabahı vardır. Şafak yaklaştı diye ümit ediyorum.Yaşamaya, ve güzel insanlarıyla tüm dünyayı sevmeye devam..Umudun ölmesine izin vermeyelim!

29 Mart 2020 13:47
21.Yüzyılda Kitap- 2

21.Yüzyıl yazılarına "21.Yüzyılda enflasyonun yeniden tanımlanması ve bir teori" yazımıza devam edeceğiz. En güzel paylaşımlara..

10 Kasım 2019 21:17
''Benim Ülkemde İnsanları Köpek Gibi Öldürürler!''

Afganistan islam veya şeriat sandıkları çok ilkel bir vandalizmin egemen olduğu bir ülke.Atatürk çağdaşı Emanullah Han'a tavsiyelerde bulunarak, uzman ve eğitimci göndererek bunu değiştirmek istedi ama her şeye, insanların ruhuna bile hakim olan din baronları kellesini kestiler..Bu durumda inanaçlara saygılı bir laikliğin ne kadar önemli olduğunu ve islam ülkelerinin tek kurtuluş çaresi olduğunu görüyoruz..Güzel yazılara..

29 Kasım 2018 21:50
Farklıyı Linç Etmeye Devam Edersek Ortada Düşünecek ve Eleştirecek Kimseyi Bulamayacağız (1)

Önce düşünce hürriyeti var diye yazıyor, altında da aslında yok diyor. Böyle düşünüp, ayağımızı denk atalım.Saygılar..

29 Kasım 2018 00:28
Yargıyı Göreceksin, Sakın Şaşırma!

Yazınız ilgi çekici..61 yaşındayım, bugüne kadar adliyelere 6 defa ya gittim ya gitmedim.Allah da düşürmesin..Ancak bugün şahit olduklarım beni hem çok şaşırttı hem de çok üzdü.Bilirkişi müracaatımda bilgisayarda sorunlar yaşayınca belki yardımcı olurlar diye adliyeye gittim.İlgili dairede bir yetkilinin kapısını çalıp maruzatımı arzdedecek oldum, keşke etmeseydim.Adam kovmaktan beter etti beni.Biraz daha konuşsaydım belki de tutuklatacaktı. 35 yıldır devlete memur ve yönetici olarak hizmet ettim.Kim olursa olsun bir vatandaş bana gelince oturtur, çay söyler, güler yüzle derdini dinler ve çözmeye çalışırdım.Bana karşı yapılan bu muamele eğer bilirkişi olarak seçerlerse halim ne olur diye endişeye sevk etti.Demek ki bina yapınca adliye, okul, hastane olmuyor.Bunları hizmet yapan insandır..En iyi dileklerimle..

29 Kasım 2018 00:24
Toplam blog
: 343
Toplam yorum
: 168
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 413
Kayıt tarihi
: 19.02.11
 
 

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunuyum. Teknoloji Yönetimi dalında mast..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster