Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Türk Dünyası Meseleleri

ARTIK BEDAVA YAZAN BİR YAZAR DEĞİLİM.YAZDIKLARIMIN BİR BEDELİ OLMALI.EN AZINDAN BİRAZ OKUNMASI GİBİ.BU NEDENLE ARTIK OKUYUCUSU KALMAYAN VEYA YAZARI DAHİ OKUMAYAN BU BLOGDA ÇOOK ENDER YAZACAĞIM...

21 Haziran 2020 23:52
İstanbul’un İlçeleri İl Olsun

Valla gizli dünya hükümeti şehir devletleri istiyor artık..Böyle bir şey olsa çok sevinirler..Selam...

31 Mart 2020 13:40
Bahar Kokuları

Umutlarınıza katılıyorum.Her karanlık gecenin bir sabahı vardır. Şafak yaklaştı diye ümit ediyorum.Yaşamaya, ve güzel insanlarıyla tüm dünyayı sevmeye devam..Umudun ölmesine izin vermeyelim!

29 Mart 2020 13:47
21.Yüzyılda Kitap- 2

21.Yüzyıl yazılarına "21.Yüzyılda enflasyonun yeniden tanımlanması ve bir teori" yazımıza devam edeceğiz. En güzel paylaşımlara..

10 Kasım 2019 21:17
''Benim Ülkemde İnsanları Köpek Gibi Öldürürler!''

Afganistan islam veya şeriat sandıkları çok ilkel bir vandalizmin egemen olduğu bir ülke.Atatürk çağdaşı Emanullah Han'a tavsiyelerde bulunarak, uzman ve eğitimci göndererek bunu değiştirmek istedi ama her şeye, insanların ruhuna bile hakim olan din baronları kellesini kestiler..Bu durumda inanaçlara saygılı bir laikliğin ne kadar önemli olduğunu ve islam ülkelerinin tek kurtuluş çaresi olduğunu görüyoruz..Güzel yazılara..

29 Kasım 2018 21:50
Farklıyı Linç Etmeye Devam Edersek Ortada Düşünecek ve Eleştirecek Kimseyi Bulamayacağız (1)

Önce düşünce hürriyeti var diye yazıyor, altında da aslında yok diyor. Böyle düşünüp, ayağımızı denk atalım.Saygılar..

29 Kasım 2018 00:28
Yargıyı Göreceksin, Sakın Şaşırma!

Yazınız ilgi çekici..61 yaşındayım, bugüne kadar adliyelere 6 defa ya gittim ya gitmedim.Allah da düşürmesin..Ancak bugün şahit olduklarım beni hem çok şaşırttı hem de çok üzdü.Bilirkişi müracaatımda bilgisayarda sorunlar yaşayınca belki yardımcı olurlar diye adliyeye gittim.İlgili dairede bir yetkilinin kapısını çalıp maruzatımı arzdedecek oldum, keşke etmeseydim.Adam kovmaktan beter etti beni.Biraz daha konuşsaydım belki de tutuklatacaktı. 35 yıldır devlete memur ve yönetici olarak hizmet ettim.Kim olursa olsun bir vatandaş bana gelince oturtur, çay söyler, güler yüzle derdini dinler ve çözmeye çalışırdım.Bana karşı yapılan bu muamele eğer bilirkişi olarak seçerlerse halim ne olur diye endişeye sevk etti.Demek ki bina yapınca adliye, okul, hastane olmuyor.Bunları hizmet yapan insandır..En iyi dileklerimle..

29 Kasım 2018 00:24
Bacaktan Gelen Ölümcül Tehlike

Hocam merhaba, Yazınız az ve öz..Çok yararlandık.Özellikle diz ameliyatlarında pıhtı atması ve buna bağlı olarak da Pulmoner Emboli ve beyinde iskemik damar tıkanması riski fazla deniyor.Doğru mudur? İyi çalışmalar..

27 Kasım 2018 22:06
Kadir Mısıroğlu Üzerinden Kavga Çıkarmak!

Yazınızdan nefret söylemlerine karşı olduğunuz çıkıyor ama nefret söyleminin alasını yapan Fesli Kadir'i de çok iyi savundunuz, tebrikler..Bu devletin kurucu liderinin muhterem annesine olmadık iftiralar layık gören bu adamı çok iyi tanıyoruz artık..

20 Kasım 2018 20:50
Türkiye, Suriyelilerle Doldu

Yazınız zengin içerikli ve çarpıcı gerçekler içeriyor.Ben de bu konuda birçok yazı ve paylaşım yaptım.Şahsen fazla geç olmadan Suriyeliler için tek milli politikanın evlerine, ülkelerine gönderilmesi olduğuna inanıyorum.Tabii ki bir bölümü kalacak ama yarınlar için ülkeyi kaosa atacağı muhakkak olan ezik ve kızgın milyonların eskiden yaşadıkları yerler olmasa bile Türkiyenin kontrölündeki Suriye topraklarınfa yapılacak şehirlere gönderilmesi hayati bir konudur.Aksi halde kucağımızda bulduğumuz bu etnik bomba geleceğimizi karartabilir..Selamlar..

24 Ekim 2018 21:41
Toplam blog
: 326
Toplam yorum
: 166
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 420
Kayıt tarihi
: 19.02.11
 
 

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunuyum. Teknoloji Yönetimi dalında mast..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster