Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
İsyan

Ne güzel de özetlemişsiniz. Şiire "Bence de!" der susarım..

21 Ekim 2012 21:44
Tentürdiyotsuz bulutlar yaptım pamuktan

Uzun ve anlamlı cümleler yine. Tam benlik :) kurgusu da çok tatlımsı zaten.. kediye öğütler, karıncaya yardım felan =) ee, Sokrates'in deneme yazısı bu sonuçta =) kusura bakma yorumlarım pek sağlam değildir, dilim döndüğünce beğenimi anlatmaya çalışıyorum her seferinde. seninkiler gibi yazamıyorum, sen anla emi arkadaşım! :)))

12 Ocak 2012 16:39
Sonbahar

"Gökyüzünün rengi beni mutlu etmiyor, yağmur saçlarımı öpmüyor artık. Rüzgar bir "merhaba" bile demiyor, yokluğun ise tarifsiz.." bir şiirimde geçen bu dizeler geldi aklıma =) denemelerin gibi şiirlerin de okunası.. sevgilerimle arkadaşım

08 Ocak 2012 17:41
Biz aşk'ı özlemişiz

Yağmur yine yaptı yapacağını kavuşturdu iki seveni desene :)) aslında yazının gidişatına göre dedim ki gururun gözü kör olsun, kesin yine engel olacak. ama yok günahını almışım:)) her yazının sonu, her aşkın sonu, her yağmurun sonu böyle bitse ya! sevgilerimle arkadaşım..

08 Ocak 2012 17:30
Durum bu

maalesef, durum bu. bir yanım diyor ki umut hep var olmalı, her zaman bir çıkış kapısı bulunur elbet, düğümler çözülür, sorunlar hallolur. diğer yanım da diyor ki imkansız.. bazı çözümler için geç kalınıyor ve içinden çıkılmaz bir hal oluyor dertler. her şey insanın elinde ama insan insanlığını kaybediyor farkında değil.. Yine de şöyle birşey var ki her bireyin özeli vardır ve her birey bir noktada birbirinden ayrılır. hepimiz özeliz ve kendi hayatımız farklı diğerlerinden. bu yüzden bazen diğer insanları yada dünyayı, yada geleceği, yada çözülemeyecek problemleri düşünmek yerine kendi adımıza küçük sebeplerden mutlu olmayı öğrenmeliyiz. çünkü hayat aslında çok kısa.. özlemişim yazılarınızı okumayı :) sevgiler..

05 Ocak 2012 18:44
Gramofonumda Müzeyyen çalarken

oo döktürmüşsün yine :) tek bir konu belki ama her cümlesi başlı başına bir hikaye gibi, farklı bir duygu gibi.. Güzeldi arkadaşım, tebrik ederim. sevgiler..

05 Ocak 2012 18:25
Yazar olmanın yolları

Ben hangisi oluyorum acaba? Aklı iki karış havada olan en uygunu sanırım :)) Bir gün doğal yazar olma dileklerimle... Sevgiler

04 Kasım 2011 12:11
Yazılarıma, toplam 6000 yorum yazan ellere sağlık

Maşallah maşallah, darısı başımıza Mesut bey :)

02 Kasım 2011 15:58
İkiz toplantı

Siz değiştiğinizin, kendiniz olmadığınızın farkındaysanız, geri dönecek o adam.. Emin olabilirsiniz. Ayrıca, merak etmeyin, kendini tanıyamayan öyle çok insan var ki! Umarım bir an önce kavuşursunuz ruhunuza.. Sevgilerimle.

01 Kasım 2011 22:38
Aklıma takıldı

Bugün kitaplarla ilgili 2 yazıya rastladım, ikisi de raflarda yalnız kalmış olmalarıyla ilgiliydi. Benim her kitabımın da karakteri vardır mesela biri hüzünlü bakar, ne kadar sevsem de, defalarca okumuş olsam da içinde yazan cümlelerin hüznünden mutlu olamayan kitaplarım var. Ya da hep canlı kalmış, rengarenk kitaplarım.. Ama onların zaten bir sahibi var, sanırım gidip kitapçıdan yeni dostlar edinmem gerek:)) Sevgiler..

01 Kasım 2011 14:53
Toplam blog
: 30
Toplam yorum
: 50
Toplam mesaj
: 17
Ort. okunma sayısı
: 495
Kayıt tarihi
: 27.02.11
 
 

Hayatı film gibi yaşayan, başından dert eksik olmayan, durup dururken ağlayabilen ama herşeye rağ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster