Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Cennet ahhh cennet ahhhh şehitlerimiz..

Sn.TLY EKR. Yorumum iki kısımdı, ilk kısmı okumamışsınız ya da size ulaşmamış. Halbuki ben okeylediğimde "gitti" mesajı almıştım. Yorumum uzun olduğu için ikiye bölmüştüm. Sistem iki sıralı yorumu kabul etmemiş olabilir. Bu yazıdan sonra ilk yorum kısmını yeniden yollamaya çalışacağım. İyi günler.

11 Eylül 2015 21:17
Cennet ahhh cennet ahhhh şehitlerimiz..

gazetecilerle irtibat kurmaz mıydınız mesela? Cenaze namazı kılınırken orada TV ve basın olmayacak mıydı? Onlar da mı sormayacaktı, bu şehit Dağlıca şehitleri içinde yoktu nereden çıktı diye? Biz yazarlar halkın genelinin düşündüğünden farklı düşünmeliyiz ki onlara verecek bir şeylerimiz olsun, yanılıyor muyum? Kulaktan dolma bilgiler tehlikeli. Örgütün ekmeğine yağ sürmeyelim. Böyle bir durum varsa zaten ortaya çıkar. Hangi devirde yaşıyoruz? Burada öksürsek, dünyanın diğer ucundan duyuluyor. İletişim vasıtaları malum... İyi günler.

11 Eylül 2015 01:07
Ha Gazze, ha Gezi! Müslüman’a Müslüman eziyeti!

İsmail Bey merhaba. Evet aynen öyle, dediğiniz gibi "Müslümana Müslüman eziyeti". Ama farklı olan bir nokta var ki, Kerkük ya da Çin'de ki Müslümanlar, "ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar" misali, bazılarının hiç mi hiç umurunda değil ki, tıpkı Gezi ve Taksim'de kilerin birilerinin umurunda olmayışı gibi. Malum; Müslümanlık var Müslümanlık var, olmuşuz üç-beş parça...Gelecek günler daha da belirgin zulümler görecek o Müslümanlar. Sağlıkla kalın.

02 Temmuz 2014 23:23
Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu kimdir?

Kariyer, birikim güzel...Lakin zihniyet ne ola? Bilgiler için teşekkürler.

26 Haziran 2014 13:30
Bitkisel ve Evsel atıkların Pellet Teknolojisi ile yem olarak kullanımı

Merhaba. Özellikle belediyeler tarafından etkin şekilde kullanılabilir diye düşünüyorum. Ben benzer ürünleri(biçtiğim çimler,meyve sebze artıkları ve bahçede atık hale gelen yaprak ve kökleri,bazı yemek atıkları ile bahçede yetişen hemen her türlü yeşil atıkları) usulüne uygun olarak bir sandık içine atıp gübre yapıyorum. Kompost da denilen bu yöntemle doğal gübre elde ediliyor. Ayrıntılı bilgiyi internet ortamında bulmak mümkün.İyi günler.

10 Haziran 2014 22:28
Şirazlı Sadi’den sağlık (zayıflama) ve mutluluk sırları

TV lerde çıkıp hikaye gibi programları yapanlar neticede paralarını alıyorlar,yani ticari kazanç var. Onları koyun gibi dinleyenlere ne demeli? Sağlıcakla kalın.

06 Haziran 2014 16:25
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Genel Kurulunda dağıtılan hediyeler, para ve demokrasi...

Mesut Bey merhaba. Gezi yıl dönümünde CNN muhabiri için ayağa kalkanlar,şu an Türkiye'de en az on bin casusun faaliyet gösterdiğini görmemezlikten geliyorlar. Üstelik bunların bir kısmının yerlerini de bildikleri halde...Yani maksat üzüm yemek değil. Bir de şoförler federasyonunun görev ve yetkilerini hiç anlamış değilim. Bildiğim şu;ehliyet alırken yıllar önce üç yaprak basılı form şeklindeki kağıda bu günün parasıyla 30-40 lira gibi bir bedel ödemiş olduğumdur. İyi günler.

06 Haziran 2014 15:52
Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı

Merhaba Burcu Hanım. Öncelikle yazarlar arasına hoş geldiniz diyorum. Kitap tavsiyeniz için teşekkürler. Kitap içeriğinin kişisel gelişime katkı sağlaması için, adının bile zihinlere kazınması yeterli bence. Annelerin" benim çocuğum, biricik yavrum, ahh annesinin kuzusu, hanimiş benim yavrum" gibi kelimelerden oluşan şemsiye altında çocuklarını hep yakın markaja almaları, gelecekte sorumluluk duygusunun ne olduğunu bilmeyen insanların yetişmesine zemin hazırlamakta. Sizden özellikle müzik ve diğer uğraşlarınız konusunda da yazılar beklediğimi ifade ederek başarılar diliyorum.

27 Nisan 2014 17:37
Abdullah Öcalan Nobel Barış Ödülünü alabilir mi?

Bizler bu hayatta neler görmedikk ki...Alırsa hiç şaşırmam. İyi günler.

14 Nisan 2014 21:50
Aşkın panzehiri..

Seray Hanım merhaba. Panzehir, bir zehirin etkisini önleyen veya yok eden madde ise eğer(wikipedia.org), aşkın da etkisini yok eden bir zehir demek ki var. O zehirdir ki, bu güne kadar sonsuz aşkın yaşanmadığını bize ispat ediyor. "Leyla ile Mecnun" mu? Onlar hikaye. İyi günler dileğimle.

27 Ocak 2014 12:27
Toplam blog
: 136
Toplam yorum
: 118
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 2788
Kayıt tarihi
: 20.03.11
 
 

Duyarlı olduğum konularda; düşündüklerimi, bildiklerimi ve birikimlerimi paylaşmak üzere burada b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster