Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kocaoğlu Gökçek'ten Ders Almış Olmalı

Sanırım aynı programı aynı anda seyredip farklı algılamışız. Aziz Bey Melih Gökçek ile katıldığı programa gerekli tüm belgeler ile gitmiş, sorulan her soruya gerekli ve yeterli cevapları vermiştir. Meyve veren ağaç taşlanır demişler. Siz ki İzmir Büyük Şehir Belediyesi Başkanı olarak karşılaşılabilecek bürokratik engellerin neler olduğunu biliyor musunuz? Bu şehirde Aziz Bey' in yerine geçmek için tüm kongre, fuar ve dergilerde yapılan çalışmaları verilen rant kavgalarını biliyor musunuz? Ki bu insanlar İzmir' de bulundukları yüksek mevkilerde ileride bunu da başarıcaklar. Ama umarım başaramazlar. Metro çalışmalarını belediye kendi üzerine aldı. Sizce bu çalışma belediyeye gelen herhangi bir ödenek yokken nereden karşılanacak? Tabii ki halk olarak bizlerden. İzmir'imizi karşıt görüşlerle ikiye ayırmaya çalışan bu insanlar daha farklı bir hizmet mi sunucak sanıyorsunuz. Zaten İzmir' in yarısı onların? Şirketleri, kardeş kuruluşları, heryerdeki adamları.. gibi gibi gibi. Sevgiler

05 Ocak 2010 11:09
Issız Adam Hepimiz Gibi...

Gittim dün akşam filme. Önyargılarımı kırdınız gerçekten yazınızla. İyi ki de okumuşum yazınızı iyi ki de gitmişim filme diyorum. Sonu her ne kadar belli olsa da ben birgün yine birlikte olmaya başlayacaklarını hayal ederek daha çok izleyeceğim bu buruk hikayeyi. Ellerinize sağlık bir kez daha. Tekrar teşekkürler. Sevgiler..

21 Kasım 2008 08:59
Issız Adam Hepimiz Gibi...

çok güzel bitirmişsiniz yazınızı. Uzun zamandır yorum yazmadım kimseye hatta yazılarını da okuyamadım kimsenin ama tesadüfen gördüm yazınızı çok sevdim çok güzel olmuş. Gerçekten gitmeyi düşünmüyordum ıssız adama fikrimi değiştirdiniz teşekkür ederim.

20 Kasım 2008 15:20
Seni unutmadık Barış Akarsu

Barış ile ilgili bir yazı var mı diye umutla baktım sayfalara ve yazınızı gördüm. Evet onu unutmadık ve unutmayacağız. Yazınız için tekrar teşekkürler. Sevgiler

04 Temmuz 2008 15:20
Komaya giren kalpler

ablam kıyamam ben sana ayyyy canım benemm geççek hepsi kızım ya (kokoş) sen peşinden koşulucak kızsın birilerinin peşinden koşucak değil sen hiç kendine zaman tanımadınki doğru insan seni bulsun bence de zaman sadece biraz zaman :D öpüyorum seni çok ;) (kokoş)

03 Aralık 2007 16:42
Cedric'le tanıştınız mı?

ahh ahh nasıl kıskanmışımdır bu çizgifilm in yaratıcılarını. Çok başarılı bir çizgifilm. Chen onu o kadar çok sevmiyor ama sürekli kaçan kovalanır ı oynuyor üzülüyorum. Bana da takılmıştı sözü ahh ahh 22 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat gerçekten çok zor diye. Çizgifilm in yaratıcaları bence hedeflediklerinden bile fazlasına ulaştı ne diyelim darısı bizim başımıza :)

31 Ekim 2007 16:53
3. teneffüs ve...

yok ablam ya benim içimde kaldı o gevrek ayranlar ilkokuldayken para biriktirmek için hiçbir şey almazdım ben :( ama hafta sonuna param olurdu kendime ucu sopalı renkli lastiklerden almıştım ip atlamak için :D sonra güzel kalemler falan ancak lisede yaptım o keyifleri o da bizimkisi gevrek gazozdu. Gazoz cam şişe de yeşil felan ahh ahh . Not: gevrek gazozla daha güzel oluyor ayran içinde derste uyurdum ben :D

31 Ekim 2007 14:49
Bana 'aşkım' deme!

bir kere birisiyle birlikte olmaya başladıysan ve kısa bir süre sonra sana aşkımm dediyse 10 - 0 yenik başladı üzgünüm ayrıl derim :D bi de ne bileyim. Ben kimseye aşkım demeyenlerdenim kimseye kullanmadım kullanmadığım içinde mutluyum ben genellemene uymuyorum yazın çok güsel olmuş canımm kutlarım bir de yorumuma son verirken sana söylemeyi kızdırmayı çok sevdiğim bir kelimeyle bitiricem :D yavrum :P

31 Ekim 2007 14:34
Seçimlerinizi yapmadan değişemezsiniz

Dün sorduğum bütün soruların cevaplarını tek tek buluyorum bugün sitede ve o kadar mutlu hissediyorum ki. Her blogun her satırı ayrı ayrı düğümlerimi çözüyor.     Blogunuzu okuduktan sonra kendime bazı şeyler için söz verdim . Yazınız için çook teşekkür ederim.  

28 Eylül 2007 18:11
Affetmek

Binlerce kere hesaplaşmalar yaşadım içimde. Gözlerimi kapayıp beni bugüne kadar kıran ve inciten herkesi düşünürek hepsini teker teker içtenlikle affettim. Ama etrafıma bu kadar duvar kurmuşken aynılarını yaşamak korkumu bir türlü bastıramadım içimde. Affetsem bile korkularım geçmedi. Keşke affetmek yetse. Bu kadar incitilmiş bir ruh ne yapabilir ki??? Güzel yazınız için teşekkürler.   

28 Eylül 2007 12:27
Toplam blog
: 9
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 15
Ort. okunma sayısı
: 1146
Kayıt tarihi
: 23.03.07
 
 

Kendimi bildiğimden beri yazarım ben. Hatta neredeyse attığım her adımı yazarım. Öyle çok günlüğü..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster