Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Winston Churchill’in İtirafları!

Bu yazıya yapılacak en güzel ve hikmetli yorum ayettir: Sen mü'minlere: "Rabbinizin size meleklerden indirilmiş üç bin kişiyle yardım-iletmesi size yetmez mi?" diyordun. (Al-i İmran Suresi, 124) Evet, eğer sabrederseniz, sakınırsanız ve onlar da aniden üstünüze çullanıverirlerse, Rabbiniz size meleklerden nişanlı beş bin kişiyle yardım ulaştıracaktır. (Al-i İmran Suresi, 125) Saygılar

20 Nisan 2017 11:04
İnsanlardan kaçarak sorunları çözemeyiz

Merhaba, Allah için daima doğruyu söylemek gerek ve hakkı savunmak gerek, insan zarar görecek olsa da bundan asla taviz vermemeli. Allah sonuçta herşeyi biliyor ve görüyor, onun adaleti hepimize yeter. Mutlaka blog sayfama uğramanız dileğiyle, saygılar.

15 Mart 2017 20:50
Tek arzum var : Türkiye' mizi Dünyanın bir numaralı ülkesi olarak görmek.

Değerli kardeşim, yazınızı okudum, ben size sorunuzun cevabını vereyim. Türkiye'yi kurtaracak olan ne paradır, ne işadamları, ne kültürlü insanlar ne de kurulan fabrikalar ve yapılan yollardır. Türkiye'nin kurtuluşu ve yükselişi ancak insanların yüzünü samimiyetle Allah'a dönmeleriyle mümkün. Bunu da tek başlarına yapamazlar. Bir lider gerekiyor, o da Hz. Mehdi'dir. Hz. Mehdi vesilesiyle Türkiye şahlanacak, hem de kısa bir süre içinde. Bu yüzden hiçbir şekilde ümidinizi yitirmeyin, sadece Allah'a dayanıp güvenin. Saygılar.

22 Şubat 2017 14:18
Milliyet Blog'da Yazmak ve "Güvenilir Üye" Tanımı

Bende sizi mutlaka kendi blog sayfama bekliyorum. Bende uzun süredir Milliyet Blog'da yazıyorum, benim yazılarımı okudunuz mu bilmiyorum ama bence yazı hikmetli olmalı, mutlaka okuyana birşeyler kazandırmalı. Saygılar.

20 Ekim 2016 13:13
Neden 47 yıldır çok sağlıklıyım?

MaşaAllah kardeşim, Allah sizin gibi samimi, hayatını Allah'a adayan insanların çoğalmasını nasip etsin, tebliğinizde sizi muaffak kılsın inşaAllah. Saygılar.

04 Ekim 2016 14:43
Neden ısrarla Osmanlı’yı paramparça eden Abdülhamit’i koruyorsunuz?

Çok doğru ve hikmetli bir yazı yazmışsınız, belgelerle de ispat etmişsiniz. Elinize yüreğinize sağlık. Asıl yüceltimesi gereken hanlar hanı, şehit Abdülaziz'dir. Sultan Abdülaziz İngilizler tarafından Kuran okurken şehit edilmiştir. Abdülhamit ise hem Osmanlı topraklarını vermiş, hem Darwinizmi yaymış ve Osmanlı'nın sonunu hazırlamıştır. Ne hikmetse hala onu korumaya devam edenler var. Saygılar.

20 Eylül 2016 15:17
Peygamberimiz diyor ki: Köprü boydan boya tutulduğunda insanlar ölürler...

Ahir zamanla ilgili peygamberimizin hadisleri arka arkaya gerçekleşiyor, bu hadisleri paylaşıp insanları bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. Hadislerden adım adım Mehdiyete yaklaştığımız çok net anlaşılıyor. Hz.Mehdi'nin zuhuru çok yakın. Sırada Hz. Mehdi'nin manevi olarak İstanbul'u fethi var Allah'ın izniyle... Saygılar.

31 Temmuz 2016 16:03
Tayyip beklenen mehdi olabilir mi?

Tayyip Erdoğan'ın Mehdi olmadığı çok açık, Hz. Mehdi çıktığında bunu zaten göreceğiz. Tüm alametler çıktı, bu linkten bilgi edinebilrisiniz. http://hzisavehzmehdiyibuyuzyildagorecegiz.blogspot.com.tr/ Saygılar, hürmetler.

09 Temmuz 2016 20:25
Atatürk havalimanında saldıran İngiliz derin devletinin yönlendirdiği PKK’dır!

Çok doğru söylemişsiniz, İngiliz derin devleti Türkiye ile oyun oynayabileceğini sanıyor ama biz yutmuyoruz. Türkiye'yi İşid ile savaştıramayacaklar. Müslüman'ı Müslüman'a kırdırmaya çalışıyorlar kendi kafalarınca. Türkiye'yi bölemeyecekler, boşa çabalıyorlar. Saygılar.

30 Haziran 2016 00:38
IŞİD neden bize intihar eylemi düzenliyor saçma bir soru; sen onu öldürüyorsun, o da seni öldürüyor

Atatürk havalimanında eylemi yapan PKK, İşid değil. Hedef şaşırtıyorlar. Devletimiz dikkatli olsun. İşid yaptığı eylemleri üstleniyor. Türkiye'deki terör eylemlerini PKK'yı kullanarak İngiliz derin devleti yaptırıyor. Bir planları da Türkiye ile İşid'i savaştırmak. Türkiye'yi İngiliz derin devleti her ne pahasına olursa olsun bölmek istiyor ama başaramayacaklar. Saygılar.

30 Haziran 2016 00:35
Toplam blog
: 1739
Toplam yorum
: 279
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 1847
Kayıt tarihi
: 22.04.11
 
 

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nden mezunum, beş yıl önce kendi şirketimi kurdum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster