Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kuzey ve Güney’in Annesi, düşman başına!

Annenin kocasından göremediği ilgiyi ,oğullarından görmek isteme arzusu güzel bir tespit.Tabi her koca sözü dinleyen itilip kakılan kadın gibi bu kadın da savunma mekanizmsı gerçekleştirmiş.O da sinsilik ve çıkarcılık.Neyse ben bu kadını görünce kanalı değiştiriyorum;reytingi düşük olmasının nedeni sadece Kanuni değil, kuzeyin ve güneyin anneside etkili.Yazınızdaki tespitleri beğendim .Elinize sağlık..

28 Kasım 2011 13:34
Dedemin İnsanları... bu film kaçmaz

Girit hikayesi.Benim, dedemin ,sülalemin bir yanının hikayesi.Çağan Irmak özellikle ağlanacak hikayeler seçmiyor.Filmin konusu yeterince duygusal;en önemlisi de gerçek.Dedem bana bunları anlatmıştı dediğim bütün sahneler filimde mevcut.Uzun zamandan beri beklediğim bir konu.Müthiş bir film...

28 Kasım 2011 01:02
13 yaşında bir kız çocuğuna tecavüzleri aklayan sisteme isyan ediyorum

Bu konudaki başka bir yazıya hayatımda böyle bir rezalet karar görmedim diye yazdım.Bunu düzelterek hayatımda böyle şerefsizce bir karar görmedim diyorum.Bunu bize hiç bir hukukla , yasayla anlatamazlar.

02 Kasım 2011 22:26
13 yaşında tecavüze uğrayan kız çocuğu N.Ç.’yi kim koruyacak?

Hayatımda böyle rezil bir karar görmedim.Birileri korunmaya çalışıyor; yakında çıkar kokusu.Böyle bir kararı saçma sapan hukuk terimleriyle ya da yasalarla anlatamazlar.Bütün beddualarım bu kararı alanlar ve o 26 kişi için..

02 Kasım 2011 22:24
Bu böyle, bilmelisin

Görmediğin bir şeye sığın fakat hissetmediğin bir şeye sığınma.Hıçkıra hıçkıra ağla fakat gözlerini eline dökme.Siyahı ''renksiz'' diye hafife alma ,unutma ki görgülü geçmişi bozacak tek ''renk'' siyahtır. Teşekkürler güzel yazı.

27 Ağustos 2011 01:40
Somuncu Baba Çöp Şiş - Ortaklar - Aydın

Ortaklar çöp şişi vazgeçilmezdir.Hem fiyatıyla hem de hizmetiyle diğer çöp şişçilere on basar. bu menüyü söke yenidoğoan(didim) yolunda sanayi sitesindeki çöp şişçilerden birinde yeseydiniz 60 70 den aşağı fiyat ödemezdiniz.Ortakları bilmeyen insanlar için bu fiyat da normal geliyor fakat ortakları bilenler söke yolundaki çöp şişçilere uğramaz bile.Salataya para alan bile var bazı yerlerde , lavaşdan yada ayrandan kısan.En iyisi ortaklar...

06 Ağustos 2011 18:06
Demokratik özerklik haritasını beğendiniz mi?

Yazınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.

03 Ağustos 2011 00:56
Aşkın akabinde

hastalık ve alışkanlık

23 Temmuz 2011 23:32
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 1042
Kayıt tarihi
: 17.06.11
 
 

Öğrenciyim. Hala okumaktayım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster