Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sokağa Çıkma!

Geçmiş olsun. İzabel nasıl oldu? Yüksek bir yerden düşmüş olmalı. Dilerim kolay atlatır. Kediler dört ayak üstüne düşse de yükseklik artınca zarar görebiliyorlar. Dilerim durumu iyidir.

15 Nisan 2020 00:35
Gülsem Mi, Ağlasam Mı?

"Geçer geçer daha öncekiler gibi, bu da geçer neler neler geçmedi ki?" üstüne iyi gider diye düşündüm ;)Sağlıkla kalın.

10 Nisan 2020 00:47
Anılarda M.Kemal Yılmaz

Ne vefalı bir dostluk örneği, bakın biz tanımayanlara da tanıttınız, hastane sahnesi gözümde canlandı. Size karşı bir özrüm var maalesef yorumunuzun birini yayına alırken istemeden silmiş bulundum sanırım, kusuruma bakmayın lütfen. Sağlıcakla kalın

16 Mart 2020 01:41
Ateşin Düştüğü Yer

Yürek yanmasa bu dizeler dökülmez. Yangınımız ortak, duyabilene. Acılar son olsun dileğiyle.

02 Mart 2020 00:56
Futbol üzerine...

Öyle bir yerdeyiz ki o vur, kır, parçala ruhunun nefesi her alanda ensemizde. Bileylene bileylene keskinleşen, kınını parçalayan had bilmez, acı tanımaz bir saldırı aracı. Hissizleşen, sahibinin sesiyle konuşan yığınlar, stadlarda ki fanatizmle aynı tohumdan filizlenmişlerdir.

02 Mart 2020 00:42
Çıplaklık

jale Hanım örgüler çeşitli tel örgüler var bir de beyinlere sarılı ne dokunur, ne dokundurur. Çocukluğun o yalın çıplaklığı, büyüklerin anlamsız kuşku, çatışma ve güç oyunlarından kaçıp sığındığımız.

26 Aralık 2019 21:46
Ali Garson

Gölgelerin gücü adına yazınızı keyifle okudum. Her şey çocuklukta başlıyor, beyinlerimize kodlanıyor. Yorumunuza cevap yazdım ama yüksek ihtimal yayınlanmıyor. Bu aralar yorum cevaplarımız maalesef askıda kalıyor.

26 Aralık 2019 21:08
Hal ve Gidişat

Sitede sorun var Atanur Bey. Belirttiğiniz gibi yorum cevapları yayınlanmıyor.Bir haftayı geçti profilimde yaptığım yenileme onaylanmayı bekliyor.Burada ki eski mail adresimi değiştireceğim ama bu aksaklıklardan çekindiğim için yapamıyorum. Sizin aracılığınızla iletmiş oldum. Sanırım gidenleri bu gibi aksaklıklar da etkilemiş olabilir.

21 Aralık 2019 22:50
Varlığıyla Mutlu Olmak

Melek hanım sanırım sitede sorunlar var, dilerim en kısa zamanda düzeltirler. Benim de sizin yorumunuza cevabım hala beklemede maalesef. Mesaj gönderebilmek de mümkün olmadı. İnceliğinize teşekkürlerimle

21 Aralık 2019 22:31
Varlığıyla Mutlu Olmak

Çoook uzun zamandır yoktum buralarda, bir şey sebep oldu döndüm.Takibinde olduğum yazarlara da bir bakayım derken yazınız düştü önüme.Ahh dedim son zamanlarda aklımdan düşmeyen cümle'Hayatta hiç bir şey tesadüf değil' Kim yolumuza çıktıysa. yolculuğumuzun öğretisi oluyor sanki.Bu günlerde bunu daha da fark ederken, işte şimdi buradayım ve de yazınız neyse..Beni bana bile anlatmaktan aciz bir dönemdeyim. İyi bilirim tebessümlerin ardını,riyakar değil masumdur hüznü saklayan tebessümler. Şu saatte dostum oldu satırlarınız.

16 Aralık 2019 02:08
Toplam blog
: 28
Toplam yorum
: 82
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 170
Kayıt tarihi
: 23.06.11
 
 

Çocukken en çok gökyüzünü merak ederdim. Sürekli sorular sorardım, o kadar bıktırırdım ki, "çok faz..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Şaşırmadığıma şaşırıyorum artık.