Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Konu: Barış, adıı: Barış, umudu: Barış

barış kelimesi öyle güze geliyor ki kulağa göksel ablacım inan ihtiyacımız olan tek şey şu dünyada. Fakat insanla kinci insanlar paraya tapar olmuş, insanlık ölmüş.. Ne güzel anlatmışsınız barışı.. İnşallah böyle bir dünyada yaşamak ölmeden nasip olur bize.. Sevgiler İstanbul'dan :)

06 Eylül 2015 16:58
Diziler birbirine benzemeye başladı.

kesinlikle size katılıyorum bu konuda. Fakat insanlarımız da bu türlü konuları sevdikleri için seyredip reyting yaptırıyor. Yorum yaparken herkes bu dizilerin kaldırılması veya saçma sapan bulunmasından söz ediyor ama hepsi de izliyor. İşin kötü tarafı örnek olunuyor ve herkes bu şekilde bu yönlere kaymaya çalışılıyor. İhanetin de kendinden alt seviyeli insanlarla alakası yok gibi aldatan erken her halükarda aldatıyor ve evliliğinin mutsuz gittiğini bahane ederek. Sevgiyle kalın :)

14 Ocak 2015 16:56
Mutlu olma cesareti...

Aynı ama aynı duyguları bende yaşıyorum. Hatta uzun süredir yazamıyorum oysa içimde biriktirdiğim o kadar şey var ki yazmak isteyip de yazamıyorum fakat siz içimdeki kelimelere bir bir Tercüman olmuşsunuz. Çok güzel ve duygulu bir yazıydı. Teşekkürler, sevgiyle kalın..

14 Ocak 2015 13:10
Bir Otobüs Anısı

kötü şans kötü benzerlik kötü kader :) hayat böyle işte ufak mutlulukları bir anda hayal kırıklığına çevirebiliyor. Bundan sonraki hayatında şans devam etmesi dileği ile :)

09 Haziran 2014 12:24
Yüzüncü blog

Nasil anlatsam ki.. Buraya geldigimden beri "iyi ki" dedigim insanlardan birisiniz. Hep desteginizle ve yazilarinizla ayni zamanda yorumlarinizla beni öyle güzel dusuncelere götürdünüz ki tarif edilemez. Normal yasamimda sizin gibi bir insan taniyamazdim. Öyle saygili öyle güzel bakan ve güzel yürege sahip olan bir insan daha yok sizin gibi. İyi ki varsiniz ve iyi ki tanima firsati buldum sizi. 100. Blogunuz daha nice 200 300 lere nasip olur Göksel hanim. Sizi seviyorum ve kalbimde böyle kalin. Sevgiyle.

07 Haziran 2013 20:27
Veda

geleceğinizi ve yazılarınızdan bizi mahrum bırakmayacağınızdan eminim. Güle güle gidin ve sağlıcakla gelin. Sevgi ve saygılarımla :)

08 Mayıs 2013 17:44
Benden bu kadar, hakkınızı helal edin…

O kadar güzel yazılarınız vardı ki her ne kadar yorum yapamasam da hep takibinizdeydim ve sizden öğrendiğim çok şey var inkar edemem. Bir nevi idolümdünüz. Öyle de kalacaksınız. Umarım tekrar dönersiniz ve bu sefer eşsiz sohbetlere imza atarız. Sevgiyle kalın

19 Mart 2013 23:14
Tren

Böylesine kısa bir şiire öyle güzel anlamlar yüklemişsiniz ki, her yazınız gibi bu şiirinize de hayran kalmamak elde değil. Vakit buldukça okuduğum ve beğendiğim yazarlar arasındasınız Göksel hanım. Sizi seviyorum sevgilerimle :)

25 Kasım 2012 12:48
Kızlık zarı bozulmamış, geeeççç...

Yazık. Kıza değil bu insan dediğimiz insan olmayan insanlara yazık. Ve bu tip insanların arasında yaşıyoruz buna da yazık. Cehalet aldı başını gidiyor. Okumakla da adam olmuyor. Sonumuz hayır olur umarım. Çok üzücü bir durum tarif edilemeyecek kadar. Elden bir şey de gelmemesi utanç verici. Umarım böyle durumlar bir daha yaşanmaz. Sevgi ve saygılarımla

12 Ağustos 2012 22:48
Cana geleceğine... Damacanaya gelsin

İnanın ne içeceğimizi şaşırdık kaldık. Musluk suları temiz diyorlar ama hic sanmıyorum. Yemekte bile kullanamadığımız musluk suyunu nasıl kullanalım? Bir de en pahalı olan su markaları en tehlikeli çıkınca insan ne yapacagını şaşırdı. Sevgilerimle

11 Ağustos 2012 01:30
Toplam blog
: 99
Toplam yorum
: 86
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 7001
Kayıt tarihi
: 07.08.11
 
 

Bir garip bankacı olmanın yanı sıra, yazarlık yapan; her şeyi olduğu suret için seven bir insanım..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Yalnızlığımı farketmeyen hiç kimse, kalabalık yapmasın. 'Yalnızlığa Çikolata'..