Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kürtaj Üzerine Devamla

Başbakanın ağzından kürtaj kelimesi çıktığından beri kadınlık adına utanç içerisindeyim,sizin hislerinizi paylaşıyorum fakat korkunç bir gerçek var.O yüzde ellilik gurubun büyük bir bölümünü gözü kapalı inanan insanlar yahut erkeğinin sözüyle hareket etmeye mahkum zavallı sindirilmiş kadınlar oluşturuyor,umarım bir an önce onlar da seslerini yükseltebilir ve bu çılgın yasa yalan olur.Sonuçlarını çok anlaşılır bir şekilde örneklemişsiniz. Elinize sağlık..

08 Haziran 2012 14:56
Haziranda ölmek zor

ellerinize sağlık..

05 Haziran 2012 11:39
Survivor'da Acun o görüntüleri yayınladı

seyrederken ben de kadının ciddi birşeyi yok demekki yoksa bu kadar detaylı gösterip bundan raiting kazanmak istemez Acun falan derken beyin kanamasını duyunca biraz şaşırmıştım aslında. Ben öyle bir durumda ağzıma kadar sokulmuş bir kamera ile o yolculuğa çıkamazdım falan dedim ama burda suçlu yok dediğiniz gibi, özel hayatına müsaade eden insanlar yarışıyor böyle bir durumda da Acun'un davranışı gayet etik haliyle katılıyorum düşüncenize..

05 Haziran 2012 11:35
Ananem benimmmm

meraba... çok sıcak bir yazı ben de anneannem onun annesi dedem ile birlikte çok vakit geçirdim.dedem ve büyük nine gittiler çoktan. Kaldı tek tonton.öyle korkuyorum ki,neden korktuğumu söylemek istemiyorum siz anlarsınız en iyi siz anlarsınız zaten.kaybetmek zorda onlar gidince çocukluğum,çoşkularım,masum sevinçlerim,sığınağım,her zamn gidebileceğim bir evim de olmayacak.böylesi en acısı sizi anlıyorum içim sızlayarak..

16 Mart 2012 16:16
Bu gece son gecemiz

ölüm bu aralar bi yakınımı kaybettiğim için en çok zihnimi meşgul eden durum Allah gidenlere rahmet eylesin bir varız bir yok tarifsiz bir hüzün kapladı yazınızdan sonra içimi,başarılar..

06 Şubat 2012 14:59
Güzel kızım

yaşlanmaktan korkuyorum,gençliğimden mutsuzum,hayatımda sevinecek bişeyler olsa ülkedeki kara haberlere üzülüyorum yaşamak ne zor ihmaller ne acı insan hayatı ne kadar ucuz. başarılar..

04 Şubat 2012 12:17
Sabah insanı mısınız?

ben gece severim.gece huzur demek akşamla başlıyor bu rahatlık.keşke gece yayın yapan bi radyocu olsaydım,sabahın en uyuz saatlerinde tınk tınk otobüslerde oturacak yer olma ihtimaliyle sıkış tepiş kapıya yığılmak ve her defasında ayakta kalmak yerine pöfffffffff. gece iyidir daha az insan daha az ses sükut ve huzur. sokakta köpeklerin çeteleri bile daha çekici gece boyu ciddi işler kovalıyorlar. çalışmadığım zamanlarda seyrederdim onları gün ışıyana kadar ordan biliyorum:)

02 Şubat 2012 12:52
Sevdirmemiş (miş) Bana kimse "Kış"ı

haklısınız.insanlar illa bir mevsimi sevmek mecburiyetinde değil. ben yazları sıcağı sevmiyorum mesela. benim de yazın aksiliklerim oldu kötü anılarım var. ama kışı sevdiğim için deli misin kafayı mı yedin gibi sorularına maruz kalıyorum hadsizlerin.sana ne yaa istediğimi severim sende arkadaşım sevme kışı ben saygı duyuyorum sana..

02 Şubat 2012 12:29
Geldik mi... Son durak mı?

geçmiş olsun.aslında soğukknlı olmak bir avantaj.ben 99 depreminde istanbuldaydım.sizin tam tersinize sıpsıcak kanlı olduğuma(gerçi bunun adı bu değilde)ödüm koptu aylarca heryer sallanıyormuş gibi gözlerim seda sayan kulaklarım kepçe zombi gibi gezdim.bi çıt duysam depreeeeeeeeeeeeeeemmm diye çığlıklar attım:) zor atlattım.başka binbir korkum var bi uzmana danışma vakti geldi geçti bile ama inanın doktora gitmeye bile korkuyorum durumum ciddi yani. Allah hepimize kolaylık versin.

02 Şubat 2012 12:02
Afrika'lı çocuklar gibi...

ah efendim duyarlı olmak içimdeki acıları dindirebilse biraz olsun ama ne çare mahfoluyorum bir canlının bu hallere düşmesine..

26 Eylül 2011 15:13
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 213
Kayıt tarihi
: 12.08.11
 
 

Daha önce hurrealizim adıyla yazıyordum fakat sayfamı değiştirmek zorunda kaldım. Yalnız hisseder..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster