Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Fenerbahçe Kayıp, Aranıyor. Kasımpaşa 2 Fenerbahçe 0

şike yapan başkanı desteklemeye devam eden taraftar dahil herkes şapkasını önüne koyup ben nerde hata yaptım diye düşünmeli..yeni yönetim ve teknik direktörle daha başarılı olacaklardır..

29 Eylül 2012 23:26
Kasımpaşaspor karşısında ihanet gibi maç

şike yapan başkanı sahiplenen taraftarlar dahil herkes şapkasını önüne koyup biz nerde hata yaptık diye düşünmeli..sonra doğru bir yönetim ve td ile yine iyi bir takım olurlar..

29 Eylül 2012 23:23
Aykut'u gönderme operasyonu. Kasımpaşa: 2 Fenerbahçe :0

ilk önce aziz yıldırım gitmeli..tam bir diktatör..ardından yeni td ve doğru planlama ile galatasaray a rakip olabilirler..

29 Eylül 2012 23:21
Fenerbahçe Marsilya karşısında kendini kaybetti.

bir GS lı olarak Aykut Kocaman'ın FB nin başında kalmasını isterim, kişiliği vs bir tarafa FB nin ağırlığını kaldıramıyor bunu artık kabullenmek gerek..bir de bu 3 temmuz muhabbeti artık insanları bunalttı ve bence FB camiasının da dikkatini dağıtıyor bu tarz konuşmalar..

21 Eylül 2012 05:53
Özdil, başbakan olmalı

bir ülkeyi yönetmekle yazar olmak arasında dünyalar kadar fark vardır..popülist söylemlerle bir ülkeyi yönetemezsiniz, sadece yandaşlarınızı oyalarsınız..kaldı ki Yılmaz Özdil'in yazarlık serüveni gösteriyor ki asla ve asla 75 milyonu kucaklayabilecek biri değil..

29 Ağustos 2012 15:48
Galatasaray-Kasımpaşa maçında 11 saniye 7 yabancı ile oynayan Galatasaray hükmen yenik sayılacak mı?

merk'in söylediği kanun değil bence de..ancak bilgi sahibi olmadan fikir sahibi de olunmaz. daha önce beşiktaş'ın da aynı durumu yaşadığını bilmiyordunuz yazıyı yazarken öyle değil mi ? bilmiyorsanız bi dahakine daha dikkatli olursunuz yok eğer bilmenize rağmen GS ceza alır mı acaba diye soruyorsanız söylenecek bir şey yok..son birşey sadece ahmet çakar söyledi bu iddiayı (peki ahmet çakar'ın söylediği kanun mu ? yazınızda otorite(ler) demişsiniz de..

25 Ağustos 2012 08:41
Galatasaray-Kasımpaşa maçında 11 saniye 7 yabancı ile oynayan Galatasaray hükmen yenik sayılacak mı?

markus merk bile bu tartışmalar nerden çıkıyor anlamak zor tarzında bir şeyler söyleyip tartışmaların ne kadar saçma olduğunu belirtti..işin en ilginç tarafı daha önce benzer bir olayın yaşanması ve beşiktaş ın ceza almaması ama gs ceza alır mı diye beklenmesi..

23 Ağustos 2012 23:25
"Utanıyorum.. Sizler Fenerbahçe'li olamazsınız!.."

teşekkürler..çok uzağa gitmeye gerek yok barca kendi sahasında madrid i alkışladı daha bir kaç hafta önce..mesele futbol değil en ufak bir konuda hemen kutuplaşabiliyoruz insanlar çok gergin ve her an patlamaya hazır bomba gibi..teröre benzetilmesine karşıyım ama o boyutlarda olaylar yaşandı ve cezayı da fenerbahçe çekecek..tüm sorumluların şapkalarını önüne koyup düşünmesi gerekiyor..Nihat özdemir ve aykut hoca dışında, Alex'in de davranışı çok büyük bir hareketti alkışı hak etti..bir gs li olarak; aynı gemideyiz batarsak beraber boğulacağız..

14 Mayıs 2012 01:17
Bursaspor Beşiktaş'ı Avrupalı yaptı

bursaspor sadece ilk 5 için kazandı beşiktaşın da işine geldi ama bu sadece ayrıntı..ayrıca çok formdalar..psikolojik olarak -3. kez son haftada şampiyonluğu kaptıran hem de kendi sahasında ve ezeli rakibine- büyük bir yıkım yaşayan fenerbahçeyi yenip kupayı da alabilirler..

13 Mayıs 2012 09:56
Şampiyon Galatasaray

sahada hak edilen başarı sahada ödüllendirilir en azından normali budur ama tam bir rezalet yaşandı..platform kurulmadı, ışıklar kapatıldı ve sanki hırsız gibi kupayı aldı galatasaraylılar..başbakan araya girdi iyi ki ama siyaset ve futbol artık bu kadar iç içe olmamalı hem şike sürecinde başbakanın çok talihsiz açıklamaları oldu..saygılar..

13 Mayıs 2012 09:40
Toplam blog
: 65
Toplam yorum
: 63
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 1326
Kayıt tarihi
: 21.08.11
 
 

21 yaşındayım İst. Üniv siyaset bil. ve ulus. ilişkiler 4. sınıf öğrencisiyim... Olaylara eleştir..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster