Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hayat Rüyadır, Rüya Hayattır...

Herşey bizim elimizde beynimizde, düşüncelerimizde, katılıyorum. Elinize sağlık! Örnek; Tıp Öğrencileri olani iki genç karpus satın almak için bakkala gider. Fakat bakkal karpuzu öğrencilerin istediği fiyata satmak istemez. Bunun üzerine öğrencilerden biri bakkala; '' Sizin neyiniz var? Biz tıp öğrencisiyiz, yüzünüz çok sarı sakın falan filan hastalığa yakalanmış olmayasınız'' der. Bunu onu korkutmak için söylemiş olsa'da, bakkal bir ay için gerçekten'de hastalığa kapılıp ölür. (Yaşanmış hihaye.)

13 Aralık 2012 02:17
Padişahların erkek yakınlarını katledişi ve kafeste yaşayan şehzadeler

Elinize sağlık hiç usanmadan okduğum bir yazıydı. Paylaştığınız için teşekkür ediyorum.

04 Aralık 2012 01:56
Zenci Piyanist, Beni dudaklarımdan öptü mü ?

Çok güzel bir deneme olmuş. Şarabı yalnız içiyorsunuz, hayallerinizdeki kız çocuğu yalnız, tek başına oynuyor. Piyanist niye zenci? Selamlar...

27 Kasım 2012 05:09
Hafif roman...

Müthiş bir öyküydü. Hayal gücününüzün sınırlarına, yaratıcılığınızla öyle güzel yüklenmişsiniz ki, kendimi rus edebiyatının klasiklerini okur gibi hisettim. Selonun pipisini Gogolun burnuna benzettim. Gogoldan esinlendiğinizi söylerseniz rahatlarım :) Tarzınız okadar benziyor ki!

27 Kasım 2012 04:31
Tanrı'dan rol çalmak ya da Tanrı'dan çok Tanrıcı kesilmek

Ömmer Hayyam Bir elimde şarap Bir elimde kuran Ne tam kafir Ne tam müslüman Bir Hoca Bir Elimde Kuran aklımda Kadın var İçimde komşuma beslediğim kin Bir elimde Tesbih, cebinde bolca para var İşte böyle olur cemaaat, size anlatamadığım din Çok güzel bir yere değinmişsin arkadaşım. Eline sağlık. Bende bu konuyla alakalı bir blog yazmıştım. Hafta sonu yayınlayacağım, okumanı isterim. Saygılar.

27 Kasım 2012 03:53
Bunlar sanattan anlamıyor!

Ben Makedonyada doğdum büyüdüm. Makedonları'da çok iyi tanıyorum. Türk dizileri her kanalı işgal etmiş, kadınlar evlerinden dışarı çıkamıyor. Evet, Makedonya başbakanı'da Türk dizilerine karşı bir konuşma yaptı. Türk dizilerinin yasaklanması an meselesi. Makedonların arasında bir dedikodu almış başını yürüyor. Neymiş efendim; yeni osmanlı yoldaymış, bu kez balkan devletlerini dizilerle kendilerine sevdirip Makedonyanın yönetimini ele geçirecekmişiz. Ve sadece Makedonyada büyüyen dedikodular değil bunlar; tüm balkan ülkeleri aynı görüşte. Bana kalırsa Türkiyenin böyle bir düşüncesi yok ama bırakalım korksunlar. NOT: Türk iş adamları Makedonyaya akın edip fabrikalar, iş yerleri açmaya başladılar. Ve hayatımda ilk kez, Üskübün barların'da Türkçe müzik dinlemeye başladım. Bırakalım korksunlar... Diziler :)

27 Kasım 2012 03:14
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 11
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 690
Kayıt tarihi
: 26.09.12
 
 

Okur Yazarım, tasarımcıyım. Makedonya'da doğup büyüdüm, Almanya'da yaşıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster