Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kutlu doğum: İnananları dinle aldatmak

Kutlu doğum haftası kutlamalarının iki amacı vardır; fetoşyan efendinin doğumunu kutlamak ve 23 nisan ulusal eğemenlik bayramını gölgede bırakabilmek. ya peygamberin doğumu? geçiniz...

12 Mayıs 2013 17:06
Herkes siyasetçi olmaz, olamaz 3

akkuyu nükleer santrali devreye girebilirse (on sene sonra) ÜRETTİĞİ ELEKTRİK türkiyenin bu günkü ihtiyacının en fazla %7-8 kadarını karşılayabilecekken, enerjinin %80 i doğalgazdan geliyor, böylece nükleer santral devreye girince dışa bağımlı olmayacak, enerjiyi nüklerden karşılayacağız diye ahkam kesmek için iki şart gerekir; birincisi süper zır cahil olmak, ikincisi akp yalakası olmak. bunun başka izahı yok

25 Şubat 2013 11:20
Kimse taşeron sisteminden vazgeçemez

kadrolu işçilerden birine bir kötülük yapsanız, diğerleri şahitlik eder ve sizi suçlu durumuna düşürürler. taşeron işçilerde durum farklıdır. birini yatırıp ırzına geçseniz bile diğerleri, başkası görmesin diye size perde olurlar ve ırzına geçtiğiniz işçi şikayetçi olsa bile diğer işçiler şahit yazılır ve onun size iftira attığını söylerler. böyle bir sistemden kim vazgeçebilir ki?

24 Şubat 2013 19:56
Herkes siyasetçi olmaz, olamaz 3

o generalin ayağa kalkmadığı için hapise tıkıldığını başbakan söyledi, ben söylemedim.

23 Şubat 2013 17:46
İslam düşmanı ve katili İslam (Hıristiyan) evliyaları

Hocam, klavyenize sağlık. Bu güne kadar hep Atatürk'e sövmeyi dinin gereği sanan bu cahillere çok güzel bir ders vermişsiniz ama onlar bu kadarını anlayamazlar zaten anlayabilseler bağnaz olmazdılar. İslam bilim dinidir amna bu dünyada gerçek islam hani nerede?

24 Ocak 2013 18:43
Dünyayı Güneş aydınlatmıyor!

Bilime ters düşen din yok olacaktır. Bunu gören batı dünyası din ile bilimi ayırmıştır. İslam alemi ise henüz bunu görecek kapasiteye gelememiştir. Örnek olarak mısırlı ilahiyatcılar kuranda dünyanın yuvarlak olduğu yazılı degil diyerek dünyanın yuvarlak olduğunu söylemek veya buna inanmakla dinden çıkılacağını buyurdular. Bir çok müslüman da "böyle saçma dinde durmak kabahat" diyerek islamı sorgulamış veya terketmiştir.

24 Kasım 2012 09:38
Atatürk'ün çiftliği Suudi Arabistan Kralına nasıl satıldı?

fabrikalar satıldı bitti... şirketler satıldı bitti.... tesisler satıldı bitti... topraklar satılmaya başladı bitmek üzere... topraklar bitince satacak bir tek huriler kalmış olmayacak mı?

19 Kasım 2012 19:28
Kriz tabii ki teğet geçer

demokrasi penceresinden yazan biri demiş ki "türkiyede satılan malların toplamı nayasa fırlatma krizinde ortaya çıkan zararın onda biri bile değil" bu arkadaş ya sayı saymasını bilmiyor ya da dayak yememiş. laf ebeliği yaparak gerçekleri saklamaya gücünüz yetmeyecek arkadaş. eğer senin dediğin doğru olsaydı; daha basit bir şekilde anlatırsak türkiyenin bu gün satılan bütün şirketlerinin, fabrikalarının, tesislerinin toplamı 100 ise, krizde türkiye zararı 1000 olmalı. toplam değeri 100 olan bir şeyden nasıl 1000 zarar edilir? laf ebeliği yapıp, sayın blog yazarını sayı vermemekle suçlarken, kendinin verdiği sayılardan belli ki haberin yok. akp bu ülkeyi sattı, satacak başka şey kalmayınca toprakları satmaya başladılar. hatayın, antalyanın, muğlanın izmirin GAPın yarıdan çoğu yabancılara satıldı. uyanın artık......

19 Kasım 2012 19:26
Fatih Sultan Mehmet mi Atatürk mü?

Bence Atatürk daha büyüktür çünkü çok perişan bir ordusu ve halkı olmasına rağmen, istanbulu devrinin en kuvvetli ordularına karşı iki kere kurtarmıştır. Çanakkale de daha sonra da istanbul işgali.

10 Kasım 2012 21:57
Biri bizi kandırıyor hem de çok kolayca

asıl teyerağı; türbandır. Bunu nasıl atladınız acaba?

04 Kasım 2012 15:49
Toplam blog
: 40
Toplam yorum
: 56
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 627
Kayıt tarihi
: 30.12.11
 
 

PhD (Nükleer). Başka söze gerek yok bence... İçel'de yaşıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster