Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Mesajlarınızı Bekliyorum!

Merhabalar. Kadına şiddeti, istismarı, işkenceyi ve tacizi uygulayan kim? Erkekler!.. O halde;bizleri karnında taşıyan analarımıza duyduğumuz saygı, tüm kadınlara yansımadıkça biz bu dertten kurtulamayız. Selam ve dualarımla.

24 Mart 2018 02:17
Dünyanın Her Yerinden Gelip Terör Örgütlerine Katılan Yabancılar Bunu Neden Yapıyor Olabilirler?

Merhabalar. Kendi adıma konuşuyorum;bu konu çok karışık. Ön yargılı olmadan meseleyi etraflıca ele almak gerekiyor. Şu anda ben de aynı durumdayım ve ben de inandığım değerler uğruna ölümü göze olarak Türk Silahlı Kuvvetler mensuplarının yanında bu savaşa katılmayı istiyorum. Selam ve dualarımla.

24 Mart 2018 02:05
Naçizane Bu Dörtlüğü

Merhabalar. Gülen şair görmek hiç nasip olmamıştı zaten. Hep ağlayan şairlerin dizelerini okudum. Ben de ağlamayı ağlayan şairlerden öğrenmiştim. Alemlere sığmayan Yüce Yaratıcı, bir gönle sığıyor da, Allah'ın yarattığına bu gönül ne kadar küçük geliyor değil mi? Kaleminize ve gönlünüze sağlık ve mutluluklar dilerim. Selam ve dualarımla.

24 Mart 2018 01:58
Değerli İnsanlar Sonsuzlukta Bile Sevilir...

Merhabalar. Bu değerli insanlar olmasaydı, bizler zihni kölelikten kurtulamayacaktık. Ama yeryüzünde hala zihni kölelikten kurtulamamış toplumların mevcut olduğunu da söyleyebiliriz. Bu değerli insanların hiç biri unutulmamakla birlikte, sizin de bahsettiğiniz gibi sonsuzlukta bile sevilmeye devam edilecektir. Güzel bir yazı diziniydi. Kaleminize ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim. Selam ve dualarımla.

24 Mart 2018 01:30
Ve Hüzne Sarıldı Yürek

Merhabalar Atabey. Acının ve çaresizliğin içine gömüldüğü labirent dizelerin içinde kayboldum. Eğer o kemanın içli sesi olmasaydı çıkışı zor bulurdum. Siz de kavuşmanın ancak baki rüyada gerçekleşeceğini vurgulayarak çok güzel bir çıkış yolu göstermişsiniz. Kaleminize ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim. Selam ve dualarımla.

24 Mart 2018 01:19
Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde Bilgi, Bilinç ve Sanat Bir Arada...

Merhabalar Sayın Yazarım. Makalenizi okudum ve çok beğendim. Gerçekten çok güzel olmuş. Kaleminize ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim. Bizleri karnında taşıyan annelerimize duyduğumuz saygının tüm kadınlara yansıması dileğimle birlikte blog sayfanız nezdinde başta sizin olmak üzere tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutlarım. Selam ve dualarımla.

08 Mart 2018 11:12
Bugün Kadınlar Günüymüş

Merhabalar. Bizleri karnında taşıyan annelerimize duyduğumuz saygının tüm kadınlarımıza yansıması dileğimle birlikte Dünya Anneler Gününüzü kutlarım. Bu konuda kaleme aldığınız dizeler de çok anlamlı ve değerlidir. Kaleminize ve yüreğinize sağlıklar dilerim. Ne zaman adam oluruz? "Kadınlara beden gözüyle değil, insan gözüyle baktığımız zaman."

08 Mart 2018 08:18
Sıcak Basmaları ile Başa Çıkmak İçin...

Merhabalar Sayın Yazarım. Verdiğiniz bu değerli bilgiler ve açıklamalar için teşekkür ederim. Selam ve dualarımla.

08 Mart 2018 08:15
Tüm Duaları Sıralarken

Merhabalar. Ne yazık ki, varlığıyla beraber savaşları da getiren insanoğlu; ne yıkmaya, ne yakmaya, ne de taş üstünde taş bırakmaya asla doymadı. Hala kan dökmeye devam ediyor ve kıyamete kadar da ara vermeden devam edecek! Sel, deprem, yangın gibi felaketler dokunmuyor insana, ama insanın insana yaptığı unutulmuyor inanın. Selam ve dualarımla.

28 Şubat 2018 23:44
İstiyorum

Merhabalar. Divan tarzında ve tadında biraz da intizar yüklü güzel bir şiir okudum. Kaleminize ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim. Selam ve dualarımla.

28 Şubat 2018 23:18
Toplam blog
: 104
Toplam yorum
: 455
Toplam mesaj
: 27
Ort. okunma sayısı
: 413
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 

Bölümü dil ve edebiyat olan liseyi dışarıdan okuyup bitirdim. Bir kamu kurumu emeklisiyim.  Edebi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster