Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yalnızlığı sevmedim, sevemiyorum...

Sürüsüne bereket insanla birlikte olsan da yalnızsındır. Bir arkadaşınla konuşurken,yeni bir teni tanırken de yalnızsın. Alışmak gerek.

16 Mayıs 2012 13:54
Fenerbahçe kaybetme toleransını kullandı.

Öncelikle şu sakatlıktan çıktı,bunun ailesinde sorun var gibi terimler futbolcu için kullanılmamalı. Bir futbolcu sakatlıktan çıkmış ise ne derece etkili olup olamayacağını kendi irdelemeli ve gerekirse maça çıkmamalı. Fenerbahçe ilk yarı ayağa pas yaparak aslında Tayfur hocanın planına uydular. F.Bahçe tüm paslarını geriye doğru yaptı. Bir iki pozisyon dışında da pozisyon bulamadılar. İkinci yarı da haliyle uzun top oynama durumunda kaldılar. Çünkü ayağa paslar etkili olmadı. Burada Beşiktaşlı oyuncuların takdir edilmesi gerek. Yönetim krizi,mali kriz ki futbolcunun ekmeği oynadığı futbolun karşılığındaki ücreti almak, derken bu denli mücadele ve konsantre olmalarını beklemiyordum. Söylediğiniz gibi maçın kaderi bu hafta belli olur.

04 Mayıs 2012 13:25
Özledin mi? Öyleyse kalk gel...

Severim böyle yazıları. Eline sağlık. Bir de ben sevdiğim bir sözü paylaşayım; "hayat bize iki trajedi sunar. Birincisi sahip olduklarımız. İkincisi ise sahip olamadıklarımız." Hayatın bazı dönemlerinde kazanırız,bazı dönemlerinde kaybeder,ya kazandığımızı ya da kaybettiğimizi sanırız. Umut ile umutsuzluk arasındaki ince ip üzerinde yürüyebilen tek canlı insandır.

28 Nisan 2012 22:32
80 öncesinde "özgürlük" diyen bugünün patronlarına tarihi fırsat..

Ben aynı fikirde değilim. Sanatçı kendi işini yapıyor. Neden örnek olarak kendimize sanatçıyı alalım ? Fabrikada çalışan usta başı da işini yapıyor. Neden usta başı örnek olmuyor ? Sanatçıları zoraki bir örnekleşme modeline sokmayı hiç anlamadım zaten. Yine de düşünce düşünceyi aşındırır.

28 Nisan 2012 21:49
Kadına öyle bir bakıyoruz ki!

Hayatta sex ile ilgili olmayan bir şey var mı ? Varsa da ben bilmiyorum.. Tabi bu kadına saygısızlık anlamında anlaşılması gereken bir durum değil. Olaya nasıl baktığına bağlı. Nasıl bakarsan öyle anlarsın durumu. Ayrıca cinselliğe düşkünlük sonradan öğretilmez. Önerdiğim yazarlar kadın olabilir. Kadınları severim. Ancak önerdiğim hiç bir yazarla tanışma girişimim olmadı. Olduğum gibi davranıyorum sayın okur. Ne çok beyaz ne de karayım. Standart yani.

27 Nisan 2012 15:17
80 öncesinde "özgürlük" diyen bugünün patronlarına tarihi fırsat..

Hep sanatçının topluma örnek olmasını bekler,kendi hayatlarından ödün vererek doğru şeyler yapmasını bekleriz. Peki biz toplum olarak sanatçılara örnek miyiz ?

27 Nisan 2012 00:42
Kadına öyle bir bakıyoruz ki!

Güzel betimleme olmuş. Erkekler yani bizler cinselliğe düşkün insanlarız. Ancak bunu ifade etme şekli önemli. Aslında konuyla alakalı söylenecek çok söz var. Yine de bir yerlerden başlamak güzel.

27 Nisan 2012 00:40
Tavuk Sote

az biraz da karabiber atsak hımm hıımm hım hım.

25 Nisan 2012 15:44
Yine tecavüze uğradım! Yine tecavüz ettim!

Öncelikle yazı için teşekkür etmeliyim. Her ne kadar teşekkür etmeyi sevmesem de bu sefer gerekli. Sonrasında resme bakmadan sadece başlıktan etkilenerek tıkladım. Evet bizim ülkemizde erkekler kadının adımından haz alır,zevke gelir. Neyse bu mevzulara girmeyelim şimdi. Konu tecavüz... Söylenecek çok şey var. Böyle bir düşünceye sahip olunulması bir yana verilen cezalar,saçma sapan yargı kararları. Aslında yapılması gereken ve aklımın bir köşesinde olan bir şey var ama bu ortamda paylaşılacak gibi değil.

19 Nisan 2012 01:35
Erol Günaydın ve KOAH hastalığı

Bilgi için eyvallah da Erol abiye üzüldüm.

18 Nisan 2012 14:23
Toplam blog
: 77
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1776
Kayıt tarihi
: 23.01.12
 
 

Kendimi anlatmayı pek sevmem. Çünkü insanın kendinden bahsetmesi siyasetçi olmak ya da siyaset ko..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster