Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Şarkılar ateşten

"ATEŞ" olmadan olmaz ki hayat...acıya da yanmalı insan. sevdaya da, mutluluğa da... geç kalmak kısmını çok iyi anlıyorum, sadece doğarken erken davranmış biri olarak. hayli dokunaklı ama bir o kadar güzel:)))

05 Haziran 2015 20:43
Kiralık hayatlar

kendimi buldum bu yazıda:)))demek istediğim ruhum daha vahşiydi. mantığımla duygularım hep yarış halindeydi, kazananı belirsizdi. şimdilerde daha dinginim. "kabullenmek" le tanıştırıldım, gülümsemelerim çoğaldı. yazınız, doğru yolda olduğuma bir kez daha inandırdı beni. Ellerinize sağlık.

09 Aralık 2013 17:32
Masal

insan bazen hayal kurar,inanır.Gerçekleri de bir zamanlar hayaldir çünkü.Hayalin "gerçek " anını bekler.Kimselere de söylemese de..En sevdiği hayaline masallar okur, yazar..Bu masalı sevdim ben.İNMİSİN, CİNMİSİN???:))))

18 Kasım 2012 18:22
Duvarlar üzerime yıkılıyor - Benim şarkılarım

"bütün mevsimlere var mısın,ey sevgili?" diye sormak istedim.duygulu bir yazı..her cümle başka bir ders sanki..umarım kapılar açılır ve hep sevgiyi bilenlerle karşılaşılır:)))Bu arada yanma mevsimi pek fenaaaaaa:((((

17 Kasım 2012 01:57
Aylardan hüzün - Benim şarkılarım

"bir rüzgarsın sen,şarkı söyleyen...ya da bir şarkısın rüzgarların getirdiği.."demiş şair...sizin hüznünüze rağmen Sonbahardayız malum. Sevdim şarkılarınızı..Eylül ü de severim ben..iyi ki şarkılarınızı bizimle paylaştınız.Sevgiler, Ahmet Bey:)

11 Ekim 2012 19:53
İyi oldu gelmediğin - Benim şarkılarım

beklerken sabretmenin bir avuntusu mudur? "iyi oldu gelmediğin..." şimdi gelmekle, bir kaç zaman sonra gelebilmek,bir şeyleri eksiltir mi? cümleleri mesela...ne çok cümle biriktirirsinizde geldiğinde söylenecek.sonrasında hepsi gidiverir..önemli olan hangi cümlelerin kaldığı değil, yüreğinizin sesidir..yine güzel..:)))

04 Ekim 2012 01:32
Artık yüreğimden gidebilirsin!

yaaaaaaa...kimse gitmesin kimseden...kızarım,mızıtırım,peşine düşerim bak! ona göre...bilir misin?kalandır aslında terk eden ve ne giden ne kalan için bitmemiştir sevda...pişmanlık hiç geçmez yürekten,dilinden,aklından.sevdin mi bir kere..o sevgi hep seninledir,yalnızken bile...çok güzeldi:)))

29 Temmuz 2012 23:34
İnsanlardan en çok çocukları severim

insan bu kadar mı bilir kendini ve bu kadar mı güzel anlatılır,gözlerin gördüğü...yüreğin hissettiği dedim okurken..doktor kısmına takığım ama söyleyeyim..doktorlar için "ne onlarla, ne onlarsız" derim..çok mu dedim..susuyor ve bir kez daha okuyorum yazınızı efendim..sevgi ve sağlıkla kalın:)

29 Temmuz 2012 23:31
Sadece sevdim - Benim şarkılarım

iki yarımdan bir bütün olmazmışş:((((yarım kalırmış,bende öğrendim.aşk ölmez biz ölürüz diyor ya şarkı..ruhumuz yaralanıyor,bir yürekten giderken.kabulleniş bir bıçak yarası gibi yakıyor..yakıyor...her şarkı,onu hatırlatıyor.her cümle...sadece sevmek yetmiyor..sevgiler..

19 Temmuz 2012 18:42
Ne yapardım bilmem

asalakta olsa,garip bakışlara da takılsa renklere rağmen yalnızlık güzeldir..fırçanız hep en güzel rengi taşısın,sevgiler..

17 Temmuz 2012 22:27
Toplam blog
: 15
Toplam yorum
: 48
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 543
Kayıt tarihi
: 26.04.12
 
 

Hiç bir şey içimde kalmasın diye... Susmayı öğrenemedim diye... yazıyorum:) Kavgacı değilim. Çok ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Gerçekten seviyorsan eğer, mesafeler anlamını yitirir. Ne bakabilirsin gözlerine, ne de dokunabili