Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Laikliğin özgürlüğü

Merhabalar Sayın Hocam. İslamiyet ne kadar mükemmelse uygulanması da bir o kadar zor ve hassastır.Başka hiçbir din, düşünce, proje yoktur ki hedefleriyle uygulanması arasında böylesi dağlar olsun.Özele vuralım, millet olarak ne şeriati becerebildik ne de laikliği. Dilerim ki Allah bizleri affetsin. Saygılarımla.

22 Şubat 2015 14:23
İndrakadri!

indrakadri aslında biraz ironik, çokça marjinal ve fenomen olmaya aday bir hayali kahraman (hepimizde var biraz indrakadrilik o ayrı) zannımca.ama bir kişiyi ya da olguyu temsil ediyorsa orasını bilemem.bu pencereden gördüklerim bu kadar.saygılar.

23 Temmuz 2012 01:20
Yeni açılan Mimar Sinan Cami'nin en büyük özelliği...

Sözlerinize bütünüyle katılıyorum.Unutmayalım ki zirve aynı zamanda çöküşün başladığı yerdir.Hala açlıktan ölen insanların olduğu bir ülkede bu tip anıtlar yapmak yaptırmak ne kadar da ironik.

22 Temmuz 2012 02:19
Yaşlılık

Umarım güzel güzel yaşlanırız.Kaleminize sağlık.

19 Temmuz 2012 22:29
Çınarcık

Açık söyleyim başlığa bakınca bir ilçeden bahsettiğinizi anlamamıştım.Küçük bir çınar ağacı(çınar-cık) diye düşünmüştüm.Bu da gerçek.sevgiler saygılar.

17 Temmuz 2012 21:59
İşte 4+4+4 ve imam derste!

yeri gelir sınıfa okuma yazması olmayan çiftçiyi getirirsin.tamamen konu ve dersle alakalıdır.polis sınıfa gelirken üniformasını cıkarıp gelmez.zaten öyle gelirse çocuklara sıradan gelir ve dikkat çekme açısından beklenen etkiyi yaratmaz.bu konuyla ilgili sizinle günlerce tartışabilirim mesut bey.ben hükümet yanlısı, şeriatçi, tarikatçi ya da cemaatçi birisi değilim.sonuna kadar kemalistim.bu olayda meslektaşımın hiçbir art niyeti olmadığına kendim kadar eminim.saygılar.

17 Temmuz 2012 19:56
İndrakadri!

abi çok tuhaf bir adamsın.saygılar.

17 Temmuz 2012 05:06
Çınarcık

kaç zamandır gözüme çarpıyor çınarcık çınarcık diye, bi kez açtım çoook uzun geldi hiç başlayamadım okumaya.kısmet sabahın 5ineymiş.şimdi okudum yazınızı.biz de küçükken çok meyve çalardık.hem de hep huysuz olan komşularınkini çalardık.onların tadı bi başka olur her zaman.keşke bizim çocuklarımızda bu heyecanları yaşayabilseler.sevgiler saygılar...

17 Temmuz 2012 04:58
İşte 4+4+4 ve imam derste!

Bu olayın medya tarafından bu kadar gündeme getirilmesi inanın içler acısı.Bir öğretmen olarak ben de derslerime işlediğim konuyla ilgili olan kişileri sınıfıma çağırıp öğrencilerimle sohbet etmelerine ön ayak oluyorum.polis teşkilatının görevlerini anlatırken sınıfa bir polis getirmek, ilk yardımı anlatırken bir doktoru sınıfa getirmek ne kadar doğruysa değerli meslektaşımın dersiyle alakalı olarak imamı sınıfına davet etmesi bence çok ama çok normaldir.işini iyi yapmaya çalışan bir öğretmen olduğu için kendisini yürekten kutluyorum.bu olayıbu şekilde eleştirip vatan elden gidiyor gibi göstermeye çalışmanız beni derinden yaralamıştır.oysa söz edilmesi gereken o kadar büyük meseleler var ki, biraz onlara yoğunlaşsak daha iyi olurdu.

17 Temmuz 2012 04:33
Aklı kopandan "Gazi" mi olur?...

Ayşegül Hanım sürekli interneti kullanan, medyayı yakından takip eden biriyim.Böyle bir olayın yaşandığını ilk kez sizin yazınızla öğrendim.Bu durumun medyaya yansımamış olması ilginç bir durum aslında.Ben askerliğimi Hakkari-Çukurca'da yaptım.Şerefli her Türk askeri gibi şehit ya da gazi olmaktan asla korkmadım.Ama her operasyonda arkamda bıraktıklarımı düşünür dururdum.Çünkü bilirdim hiç kimse onlara benim gibi sahip çıkamayacaktı.Hele kaçakçıya 123bin şehide 50bin değer biçilen bir ülkede asla...Duyarlılığınız için sade vatandaş olarak teşekkürü borç bilirim.Saygılar.

17 Temmuz 2012 04:19
Toplam blog
: 22
Toplam yorum
: 32
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 974
Kayıt tarihi
: 08.06.12
 
 

1987 Rize Hemşin doğumluyum. KTÜ - Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Halen Rize- Kalkandere'de Sı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Yeniden ben...