Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Matrix'de misiniz, Yeraltı'nda mı?

Aydınlık dergisinin devrimcileri ihbar ettiğini ispat etmenizi rica edeceğim. Aydınlık kimlere çamur atmış.Yazılanlara bu güne kadar tekzip gelmiş mi?Dava edenler davalarını kazanmışlar mı? Hangi solu çizgisinden çıkarmış.O hadar muğlak laflar ediyorsunuz ki ispata davetiye çıkarmak gerekiyor.Beyinsizlere azıcık akıl verme meziyeti haricinde.Hep aynı terane çocuk katili ile niye buluşmuş.Adam sitesinde gayet güzel açıklıyor.Bir zahmet okuyun.Süper Nato(diğer adı ile kontrgerilla) ile uğraşan tek dergi Aydınlık ve İşçi Partisi.Yahu bu kadar saf mısınız, yoksa işinize mi geliyor.Susurluğun nesine Aydınlık alet olmuş.Sizin gazetelerden parça parça öğrendiklerinizi Aydınlık ortaya çıkarmış tı.Gazete solcularının fikri hayatı bu kadar.Doğru tasviye edilmeye çalışılanlar; Atatürkçüler, devrimciler,Ulusalcılar,Milliyetçiler, Halkçılar,Cumhuriyetçiler,Laikler.Türkiye de bu düşüncelerin dışında kalanlar da belli.Şeriatçılar, Liboşlar, Kürt Faşistleri ve ruhlarını bunlara satmış solcu geçinenl

17 Temmuz 2008 20:34
Matrix'de misiniz, Yeraltı'nda mı?

Malum gazeteler, iddianamesi ortada olmayan bir soruşturmada, kendini savcı yerine koyup yalan haber yapan gazetlerdir.Bu gün bu da belli oldu.Şimdi nasıl bir tezgah kuracaklar merakla bekliyorum.Cumhuriyet mitinglerimi darbe şakşakçılığı yaptı.Yada Aydınlık dergisi.Süper Nato, kontrgerilla ve gladyo ile yıllardır uğraşan kim acaba.Aklınız alıyormu! İşçiPartisi+MHP+Gladyo+Mafya+Fikirleri tam belli olmayan gazeteciler+Emekli askerler+İş adamları, bunların bir araya gelmeleri tabiata aykırı olmasına rağmen birleşip darbe yapmaya kalkmışlar.Yazılırda bu kadar yazılamaz.Ülkemizde darbelere en fazla rağbet edenler hep solcular olmuştur.Bakıyorum solcular ya pkk yanlısı, ya tef çalan kadından icazetli ya da soros'un parasıyla 2. eş peşinde koşanlar.''F'' tipililere yamananları kaale bile almıyorum.Susurluğu Aydınlık dergisi açığa çıkarmadımı.Darbecilerin işkencelerine kim maruz kaldı.Kadın memesi ile kafasını bozanlar mı, şu anda tek başına pkk'ya yalakalık eden şahıs mı? Sevgilerimle.

14 Temmuz 2008 21:13
Ucu nereye varırsa varsın, Ergenekon soruşturulmalı...

ergenekonun sonuna kadar gidilsin diyenlere bakınca karşımda abd ve ab emperyalistlerini, ve onun yerli işbirlikçilerini görüyorum.Şunu söyleseydin hak verirdim; Türkiyemde bu güne kadar katledilmiş, Atatürkçü, ulusalcı, milliyetçi, devrimci aydınların katlinden sorumlu Gladyo'nun peşinden gidilsin.Önemli olan bu.Okumayı sevmen çok güzel.Aydınlık dergisini aldın mı hiç.Bir bak bakalım dergiye senin söylemek istediklerinle arabda ne fark var.

13 Temmuz 2008 18:14
Matrix'de misiniz, Yeraltı'nda mı?

Yazınızın 9. paragrafıını gazete küpürlerinden derlediğiniz belli oluyor.O gazeteler de malum gazeteler.Ergenekon tezgahının basın ayağını oluşturmak için ithal edilen abd temsilcileri ile bir kadının memesi uğruna vatanımı satarım diyebilen soroscu, ''F'' tipi uşakların gazeteleri.Tek yönlü beslenme biliyorsunuz obeziteye yol açıyor.Tek yönlü beslenmemeniz fikirlerinizin ufkunu açacağı düşüncesindeyim.Kuşku duymanız için bilgilenmeniz şart.

13 Temmuz 2008 18:01
Ders almak

Ne güzel betimlemişsiniz.Ulusal gücü hafife alanlara bir ders oldu.''sen anladın'' mesajı verildi.Saygılarımla.

15 Nisan 2007 21:30
TV kapandı, aile canlandı

Yıllardır yapmak istediğini belgeledi.M.E.B. lığı, özellikle duyarsız İzmir Milli Eğitim Md.bir şeyler anlamıştır.Özlüyorum İzmir tv deki yorumlarını.Saygılarımla.

18 Mart 2007 23:49
Doğu Perinçek, Lozan'da ne yaptı?

Yazınızda belirttiğiniz gibi sözde milliyetçi çok memleketimizde.Ne uğruna yaptıkları da malum.Bilimsellikten uzak kafaların Türkiye yi getirdikleri nokta bu.İşçi Partisinin bilimsel çalışmaları ve eylemleri Atatürk ilke ve devrimlerinin gereğininin sağlanmasını yeniden gündeme getirdi.Gönülden desteklemiz gerektiği kanaatindeyim.Saygılarımla.

17 Mart 2007 17:15
Kaldı 6 hafta...

Tanrıdan, bebeğinizin sağlıklı doğup . büyümesini diliyorum.Heyecanlar hep mutluluğun müjdecisidir.Sağlıcakla kalın. Aykut Özel

31 Temmuz 2006 01:17
Toplam blog
: 58
Toplam yorum
: 53
Toplam mesaj
: 35
Ort. okunma sayısı
: 706
Kayıt tarihi
: 02.07.06
 
 

Erzurum 1959 doğumlu. İşletme mezunu. Bir Kamu şirketinin Muh.Md.Yrd.'dan emekli. Kent yaşamının zor..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster