Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Eleştiriler...

Günümüzde eleştiriler hep aşağılamak, bulunan hatayı yüze vurmak, mobbing yapmak için yapılıyor! Yapıcı eleştiri oldukça az. Onca güzel iş yaparım, tebrik eden çıkmaz ama istemeden bir hata yaparım, dostça (!) eleştirilerin sonu gelmez! Kulaklarımı tıkamayı öğrendim Yurdagül hanımcım. Sadece eşimin dediklerini dikkate alıyorum. Sevgilerimle.

07 Ağustos 2018 17:29
Neyleyim

Yaşama tutunmak, motive olmak gittikçe zorlaşıyor Nahide hanımcım:( Robot gibi koşturup günleri tüketiyoruz. İnsanlar içine kapandı, dostluk-arkadaşlık rafa kalktı, akraba ilişkileri zaten çoktan bitti. Annemlerin anlattığı eski günler ne güzelmiş meğerse. Nasıl berbat bir dünya bırakıyoruz çocuklara:( Sevgilerimle.

07 Ağustos 2018 17:23
İyi ki Doldursun Ömrünüzce Günlerinizi

Biz TV'de ne haber ne de tartışma program izliyoruz Cemile hanımcım. Seçim sonrasında internet ana sayfalarımızı da NatGeo yaptık ve köşe yazarlarını da okumama kararı aldık. Seçim yapıldı, sonuçlar ülkemize hayırlı olsun. İşimizden ve ailemizden gerisini düşünmek çok yıpratıyor bizi, o nedenle soyutlandık çirkinliklerden. Sevgilerimle.

27 Haziran 2018 19:40
Komik Fıkralar

En güzeli sonuncusu bence:) Sevgilerimle hocam.

27 Haziran 2018 19:33
Özür Dilerim...

Soğanın son fiyatı pazarda 7 liraydı Ayşegül hanımcım, patates de 5 lira:) İşin en acısı ise pazarcıların da fiyatları savunması! İnsanlar artık birbirini anlamıyor, herkes kendi çıkarını düşünüyor. Herhalde barışmışsınızdır eşinizle:) Sevgilerimle.

27 Haziran 2018 19:30
İnce Ruhlu İnsanlar

Büyük Atatürk'ün bizlere emanet ettiği bu güzel topraklarda toplumsal barış içinde huzurla yaşamalıyız. Sevgilerimle.

27 Haziran 2018 19:23
Güven (Sağlam Basmayı, Dik Durmayı Sağlayan)

En azından önümüzdeki 14 sene mevcut yönetimin değişmeyeceğini düşünüyorum ben. İşimize gücümüze bakmalı, güzel ülkemizi elbette terk etmemeli, refahı(mız) için çalışmalıyız. Sevgilerimle.

27 Haziran 2018 19:21
Değişim İster Benlik...

Merhaba Yurdagül hanımcım. Seyahatlerim nedeniyle bloğa fazla zaman ayıramıyorum bu aralar. Okuyorum ara ara da yorumlamaya vakit kalmıyor, kusuruma bakmayın lütfen. Bu arada, güzel Antalya’nıza da veda ettik temelli:( Değişim yaşama adına oradaki tüm eşyalarımızı da hediye ettik ihtiyacı olanlara. Her gelişin gidişi, her çıkışın inişi vardır da aslolan zamandır! Sevgilerimle.

27 Haziran 2018 19:17
Önce Kendimizi Tanımak; Sağlam Yürüyerek Hedefe Ulaştıracak İlk Adımıdır

Şimdiki aklım olsa kesinlikle bankacı olmazdım Yurdagül hanımcım! Onca stres ve yoğun çalışmanın karşılığınde ne övgü ne de maddi bir kazanç gelir! Sesini çıkaranın başını ezerler! Şimdi kendi kendimin patronuyum ve huzur geldi ruhuma:) Sevgilerimle.

30 Mayıs 2018 15:11
Zevahiri Kurtarmak...

Bazen söylüyorum ben de ama sesimin beğenildiği pek söylenemez Ayşegül hanımcım:) Ne güzel bir uğraşı bulmuşsunuz, vakit fakiri de olsam aranıza katılmayı hayal ettim bir an. Anneler Gününüz Kutlu Olsun. Sevgilerimle.

13 Mayıs 2018 07:50
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 27.08.12
 
 

6 yıllık MB ve Pembe Nar serüvenimde -bloglarımı okuyarak, yorumlayarak- bana destek olan sizlere..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster