Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Batman V Superman ''Yeni Bir Başlangıç''

Teşekkür ederim yorumunuz için, Nolan gibi bir yönetmenin bize anlatacağı çok şey var. ilerleyen zamandaki yeni yapıtlarınıda dört gözle bekleyenlerdenim.

13 Nisan 2016 14:32
Kiralık Aşk ''Farketmeden''

Benimle aynı hisleri paylaşan insanlarda olduğunu düşünüyordum.Bu yüzden yazıya dökmek istedim.Güzel yorumunuz için teşekkürler.

03 Ağustos 2015 23:48
Eski Sevgiliden Arkadaş olur mu?

Herkesin gönlüne göre eş bulması, ahlaklı bir şekilde yaşaması dileğiyle.

13 Kasım 2013 17:13
Aslında Giden Erkek Yoktur – Dişi Olmanın Unutulan Sırları / Seda Diker

Çok iyi bir paylaşım olmuş, bence bir çok kişiye faydası olacaktr.insan ilişkilerinde günümüzde neden, niye olduların cevabını bulamayan kişiler için güzel bir kitap.

29 Ekim 2013 09:33
Umutsuz ev kanalı Kanal D tam bir kayıp şehir kanalı !!!

Haklısınız Ahmet bey, hepimiz aynı konudan muzdaripiz.Senaryo için telif ödeyip DİZİYİ çekmek baside geliyor. hayır senaristlerinde 10 kişisini bir araya toplayıp ucuza senaryo yazdırmaya çalışan bir zihniyet şimdi neden hazır paket alıyor derseniz. Klasik bizde ne tutarsa onun aynısını yapma rahatsızlığı olduğu için, yapımlar hazır paket çalışmasına başladı. buda rezil olana kadar devam eder. Sonra buda olmuyor deyip başka bir şeye geçerler.

07 Mart 2013 13:38
İntikam dizisi ne kadar tutar ?

Bence bu dizinin uyarlamasını yapmak saçma ama, diyecek bir şey yok.Keşke her uyarlama tutsa,ama olmaz,Zorla güzellik olmuyor işte.

03 Şubat 2013 15:34
Sen benim gibi olma !!!

size katılmamak ne mümkün.

03 Şubat 2013 15:30
Bana öyle bakmaz mısın lütfen !!!

Merhabalar.. öncelikle Çetin Tekindor gibi bir oyuncunun oyunculuğu tatrtışılmaz. Kendisi Türkiyeye gelmiş çok ender oyunculardandır, ve çok saygı duyduğum bir insandır. Lakin bir şeyi izlemeden yorumlamamız pek doğru değil diye düşünüyorum. Çünkü Çetin tekindorun iki önceki yapımı Deli saraylı tutmamış yayından kaldırılmıştır. Bir önceki yapımı Bir çocuk sevdim Final yapamadan diziye veda edildiki, zaten 10 bölüm önce kalkacak dizi zorla o günlere kadar geldi. Şimdi tartışmasız bir oyuncuysa Çetin Tekindor neden önceki yayınları kalktı. Çetin Tekindor başarısızmıydıda kalktı, şimdi başarılıdamı Karadayı dizisi izleniyor. Bence her ikiside değil. Kendisinede sorsalar aynı cevabı alacağınıza eminim. Bir diziyi izlettiren sadece baş artisler değildir. Dünyanın en iyi oyuncularını toplayın bir dizi yapın.1 - kadro sağlam değilse ( baş artisler ve yan oyuncular ) 2 - senaryo iyi değilse 3 - yönetmen iyi değilse 4 - reklamı iyi yapılmıyorsa o dizi alemi cihan-ı gelse yayından kalkar. Senary

03 Şubat 2013 00:17
Toplam blog
: 52
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1353
Kayıt tarihi
: 25.11.12
 
 

Düşüncelerimi, hayallerimi, bilgilerimi paylaşmayı seviyorum, dünyaya birbirimizi anlamak çin gel..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster