Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ne çok seviyormuşuz Silivri’ yi meğer!

Ömer abi çok sevindim. :)Sonunda Silivri halkı elele vererek bu tesisi bertaraf etti ya sanki insanlığa ve onun yapabileceklerine olan inancım arttı bir anda...Çok çaba sarfettiğini biliyorum,yüreğine sağlık Ömer abicim. Hayırlı uğurlu olsun!

11 Mart 2007 16:20
Sen de fal bakabilirsin!

Çevremdekiler illa bak diye zorlarlarsa ben de fal bakıyorum. Ama nedense benim baktığım fallar hayvanat bahçesi gibi olup içinde koala,kanguru gibi hayvanları bile barındırabiliyor!:) (çok ciddiyim!) Hatta bir falın içinde üç sümüklüböcek ve zeplin bile görmüşlüğüm vardır! :)))

18 Şubat 2007 04:52
Hayat kırkında başlar...

Aliicm valla ben de bilmiyordum.Geçmiş doğum günün kutlu olsun.Nice nice yıllara.Umarım dilediğin gibi bir yıl geçirirsin.Çok öpüyorum:)

14 Şubat 2007 20:49
Aşkınızın dijital ifadesi

Sanırım sen benim söylemek istediğimi yanlış anladın.Ben tanışma vs. yıldönümlerini kastetmemiştim. Onlar ayrı... Ama illa bi sevgililer günü kutlanacaksa biraz daha özel,biraz daha ilişkiye dair ayrıntıları barındıran bir şey olsun demiştim. Yani diyelim ki çiftin tanışma tarihi 5 mart ama onlar özellikle kendi sevgililer günlerini 8 kasım olarak seçiyorlar(tabi illa kutlanacaksa...) Hayal olansa şu; her çiftin bu kadar orijinallik arayışında olması veya başka bir deyişle her çiftin bu sıradanlıktan bu kadar kaçması...

09 Şubat 2007 19:39
Aşkınızın dijital ifadesi

Acaba insanlar ne zaman nelere maruz bırakıldıklarını anlayacak ve illa hediye alınacaksa o hediyeyi daha önceden dikkat ettikleri ayrıntılardan kendi el emekleriyle yaratmanın değerini anlayacaklar? Tabi bir de belirli tarih meselesi var.Acaba her çift kendi sevgililer gününü kendi belirlediği bi tarihte kutlayamaz mı? Bi gün böyle bir isyan başlamaz mı acaba,başlatılamaz mı? Ya da fazla mı hayalciyim Alptekin,ne dersin?

08 Şubat 2007 19:12
Kazım Koyuncu

Ah be Alicim şimdi yüreğime ateş düşürdün.Ben belki de çok geç tanıştım Kazım'la ve pişmanlığını çekiyorum hala...O aydın,duyarlı,asi,deli bi adam olmanın yanısıra çok usta bi müzisyendi.Bunların dışında da söylediği şarkıları,türküleri o kadar içten,o kadar yürekten söylüyordu ki ve bütün duyguları bana o kadar hissettiriyordu ki ben onu kardeşim ilan etmiştim.Onun haberi olmasa da...Ve hayatımdaki en büyük keşkelerimden biri son konseriydi. Gitmek istedim param yoktu o aralar ve bir de o melun hastalığı yeneceğine ve yıllarca sahnede kalacağına dair öyle sarsılmaz bir inancım,umudum vardı ki gitmedim konsere.Son konseri olabileceğini hiç düşünmemiştim,hayat bu kadar zalim olamazdı...Oldu işte..Ama ben ne onu ne de Gelevera Deresi'ni söylerken sesinin aldığı tonu hiç unutmayacağım...

08 Şubat 2007 18:45
Görmeden geçmeyin Silivri'yi

Orya kadar geldim ama bi yoğurt bile yiyemedim ben abi ya!:)

02 Şubat 2007 21:19
Sabahattin Ali ve aşk!

Ömer abi Sabahattin Ali benim isteyip de henüz okumak için zaman bulamadığım yazarlardandı.Sen bu yazıyı yazdıktan sonra,geçen gün kitapçıya gidip aldım Kürk Mantolu Madonna'yı.Dedim bu alana da bi el atmanın zamanı geldi de geçiyor bile:) Hem Ömer abim de yazmış,okumamak olmaaaazzzz!:)

02 Şubat 2007 21:02
Kendi cenazeme katıldım!

Ömer abi ben bi arkadaşa demiştim ki zamanında "Sen öldüğünde cenazeni kaldırırlarken arkandan söylenilenleri duymayacaksın.Mezarına ne kariyerini götürebileceksin,ne yazılarını ne de senin için söylenen övgü sözlerini...Sadece gözlerini kaparken gördüğün o son bakışı ve senin yanında olanları.O yüzden hayatı erteleme!" Sevdiğimiz insanlara(annemize,dedemize,kardeşimize...herkese) onları sevdiğimizi ve onların bizim için ne kadar değerli olduğunu söylemek lazım,geç olmadan...Farkında olmadan aynı şeyleri düşündüğümüzü görmek ne güzel Ömer abi! Sevgilerimle..

02 Şubat 2007 20:57
Mustafa Kemal'siz ÇANAKKALE olmaz

Milli eğitimin ders kitaplarına bile bütün abuk subukluklar dolduruluyorsa bir tiyatro oyununa neler konmaz ki!Hiç şaşırmadım Ömer abi.Tabi ki böyle yapacaklar genç kuşakların Atatürk'ü tanıması ve onun felsefesini içselleştirmesi işlerine gelir mi ki hiç!

02 Şubat 2007 20:41
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 28
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1868
Kayıt tarihi
: 06.12.06
 
 

1984 doğumluyum, Adanalı'yım. Ortaokul ve lise hayatım çok güzel geçti. Sonra İstanbul'a "vurulup", ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster