Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Evde Kal Fırsat

Mehmet Bey Kusura bakmayın.Yorumunuza teşekkür etmeye çalışırken bir yanlışlık oldu. Onu düzeltmeye çalışırken de yanlışlıkla yorumunuzu sildim,sağlıcakla kalın.

25 Mart 2020 07:03
Ayakkabı Zanaatı

Güzel bir konuya değinmişsiniz,unutulan meslekler.El emeği, göz nuru.Elinize sağlık.

21 Eylül 2019 12:43
05 Ocak 1982 de ben dünyaya gözümü açtım ama henüz daha nefes almadım..

Sevgili Papatya Tarlası Çok duygulanarak,yaşayarak,hissederek okudum yazınızı. Hastalığınız ne olursa olsun,onu yenebilecek,cesur bir yüreğe ve yazılarınıza yansıyan dünya güzeli bir ruha sahipsiniz.Size canı gönülden dua edenlere beni de ekleyin lütfen.Hep, güzel yazılarınız ve güzel haberleriniz için burada bekleyeceğim sizi çok uzun yıllar.Sevgilerimle kardeşim.

12 Ocak 2015 11:32
Ben leblebi tozunda çocukluğumu arıyorum

Sevgili Papatya Tarlası,bugün sizi ve yazılarınızı keşfetmiş olmanın mutluluğunu yaşadım."Leblebi tozu"içinde benim çocukluğumun da gizlendiği sihirli bir toz.Ne güzel anlatmışsınız o güzel günleri,bir kez daha yaşadım sayenizde geçmişin hüzünlü büyüsünü,sağ olun,sevgilerimle.

07 Kasım 2014 14:25
Seni BAĞIŞLADIM!..

Duygularınızı çok içten ve yalın anlatmışsınız.İnsani boyutu yüksek ve şiir tadında.Yüreğinize ve kaleminize sağlık...

02 Kasım 2014 11:17
Dağa kaçtım ~~ Yeniden Aydın Dağları; Mendegüme ve Orthosia 2

Çok güzel görüntülerle bezenmiş,çok hoş bir gezi yazısı. Bizi gündelik hengamelerin dışına taşıyıp,soluklandırdığınız için çok teşekkürler.Gözü kapalı, biz geziciler için de çok önemli bir rehber olmuş bu blog.

19 Şubat 2014 09:49
Tufan Gibi Geçtin Gittin... Canım Oğlum...

İnanın yazınızı başından sonuna kadar gözyaşları içinde okudum.Zaten öylesine öylesine doluydum ki bugün... Çünkü biz de dün kızımın çok yakın bir arkadaşını, anacığının babacığının tek evladını 21 yaşında dünya tatlısı bir delikanlıyı toprağa verdik.okuldan dönerken bir trafik kazasında 14.Şubat sevgililer gününde yitirdik "DORUK" yavrumuzu.Acınızı hafifletmez ama,bir nebze teselli olsun diye söylüyorum.En azından geride bir evladınız daha var. Dün mezarlıkta Doruğun annesine "hadi artık eve gidelim."Diyenlere verdiği cevap yüreğimi dağlıyor."hangi ev,artık benim evi mi var?benim evim burası..." Sizi hiç tanımasam da bir anne olarak acınızı tıpkı Doruğun annesinin acısı gibi çook derinlerde duydum yüreğimde.Sizlere sadece ve sadece SABIR SABIR,DAYANMA GÜCÜ dileyebiliyorum.Allah yardımcınız olsun...

17 Şubat 2014 09:54
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 25
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 250
Kayıt tarihi
: 13.02.14
 
 

Hayatı şiirden öğrenmemişse eğer, yarımdır insan...   ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster