Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sevgili Atatürk

Acını hatta acımızı hafifletir mi bilmem? En azından Aziz Nesin de yanıldı diye düşün biraz!Malum %60 diyordu! Gene de eline gönlüne sağlık!

13 Haziran 2011 13:16
Başbakana pankartlı sorular...

Ayıp etmiş Denizli'liler."İSTİKRAR SÜRSÜN,YANDAŞLAR BÜYÜSÜN" diyenleri mahçup etmişler!Siz de çok güzel yorumlamışsınız,tebrikler!

13 Mayıs 2011 10:59
Demokrasi ve halk kazandı

Umarım tüm iyi niyetinizle 12 Eylül aklınızda Darbe olarak kalmaz! Hani stadda protesto edenleri bile hemen fişlemeğe başlayan bu iktidar sizin de iyi niyetli desteğinizle 12 Eylül ü aratmaz! Malum sivil diktalar askeri diktalardan daha şiddetli olmuş dünya tarihinde! Bu iktidara hiç mi hiç inanmadığı için HAYIR diyen biri olarak, Sevgi ve saygılarımla, T.M

19 Eylül 2010 05:02
Taraf, bitaraf, bertaraf, her taraf

Bu sözü bir yerden hatırlıyordum!''Kemal Tahir'in ''TOPRAK ANA''sını Necati Doğru hatırlattı! Bizim hafızalarımız bile ne denli dumurlarday ken, öylesine örgütlü,herkesi ve herşeyi dinleyerek, her an herkese çamur atmak için kurulmuş bir ''örgüt'' demiyorum, ''AYGIT'' la karşı karşıyayız! Yüzsüzlük,pervasızlık,terbiyesizlik,ahlaksızlık hiç önemli değil! Hatta bu uğurda insanların,çocukların ölümü bile kesmiyor bunları!Deniz Feneri, İHH,VAKİT gibi cepleri doldukça yapamayacakları hiçbir şey yok!Kimin ne mal olduğunu anlar umarım bu necip millet! Sözün özü ''ÇADIR TOPLUMLARINDA BİTARAF OLANLAR BERTARAF OLUR'' Saygı ve sevgilerimle, T.M.

20 Ağustos 2010 00:29
Herşey Dahil, Ben Hariç

Bu kadar kötü bir otelde (anlattığınıza göre) neden 2 hafta kaldınız? Merak ettim. Saygılarımla,

28 Temmuz 2010 21:28
Sol ve Şevket Süreyya Aydemir.

Şevket Süreyya mı anlattınız, Türk solunu mu? İkisini de anlamış değilim! Ne söylemek istediğnizi açıkça yazabilseydiniz!!!!

11 Temmuz 2010 22:40
Toplam blog
: 35
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 481
Kayıt tarihi
: 03.07.06
 
 

Yaklaşık 25 yıldır acenteci, otelci, tur operatörü olarak turizm sektöründe görev yapmaktayım. Doğal..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster