Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Benim kızımın suçu neydi?

Gönül isterdi ki bu adını hatırlamadığınız kişinin yurdunda insanlar barış içinde yaşasın, kaybettiği kızının acısı o ölene dek içinde yansa da, yaşamında geri kalan her şey umutlu ve eskisi gibi olsun. Yazınızın devamı şimdi yok ama tüm kalbimle o coğrafya da yaşanan gerçek hikayelerin böyle bitmesini istiyorum.İki yıl önce Antep ve Urfa yı gördüm. Çadır kentleri , insanları. Balıklı Göl'de bir Suriyeli çocukla sohbet etmiştik. Bize şarkı söylemişti. Dünya çok garip bir yer.Sadece bizim olmayan dünyada bencilce yaşıyoruz ve en çok masum insanlar bundan zarar görüyor.

15 Ağustos 2016 17:16
Sevginin aşamayacağı engel yoktur

Yazının başında bahsettiğiniz gibi yazılarınızın okunma sayısının azlığı söylediğinizi kanıtlar şekilde maalesef.Okumakla ilgili kriterlerimiz çok vahim ve üzücü.Siz uzunlukla ilgili endişe etmeden yazın bence.Okurken satırların birbirini kovalamasını istiyor insan.Yazılarınız da bence kesinlikle öyle.Yorum yazmak ise bu yazınıza kısmet oldu.Çünkü çok beğendim. İnsanı güzel yapan şey sevgide gizlidir.Zihnin berrak olması da onun ne kadar kudretli olduğun da hiç şüphesiz.Satır aralarında çok şey anlatılmış güzel bir yazıydı. Selamlar.

13 Ağustos 2016 10:55
Sanat ve Kültür yolunda Abdülkadir Güler'le bir söyleşi ( 3 )

Hocam sizi gönülden tebrik ediyorum. Azminiz, başarılarınız,sanat ve edebiyata verdiğiniz değer; örnek alınıp gurur duyulacak nitelikte. Kaynak paylaşımlarınız insanı duygulandırıyor, içimizi ferahlatıyor. Ülkemizin durumu, kaybolan canlar için söyleyecek sözler tükendi. Size sağlık, mutluluk dileklerimle. Saygılar.

30 Haziran 2016 15:07
Haklı mı, mutlu mu?

Yazılarınızı ilgi ile okuyorum. Umarım yazmaya devam edersiniz.Selamlar.

29 Haziran 2016 21:33
Git... Hayır, gitme...

Her zamanki gibi gerçek duygularla bezenmiş bir paylaşım.Konuşan hiç susmayan iki ayrı ses. Yüreğinize sağlık.

29 Haziran 2016 15:14
Bir deneyelim dedik başladık

Öncelikle hoşgeldiniz diyorum. Girişimcilik için sermayeden çok daha önemli faktörler olduğu konusunda size katılıyorum. Söylediğiniz gibi inanmak bunların en önemlisi bana göre.Yaklaşık on yıl önce yapabileceğimize inanarak kurduğumuz işimiz, üstelik sizin gibi üniversiteyi yeni bitirmişken, o yıllarda üst düzey planlı çalışmayla ,şimdilerde teknoloji,internet ve projelerimizi destekleyen tedarikçilerimizle o pastadan fazlasıyla pay alıyoruz. Genç yaşlarda olmanın avantajlarını da elbette kullanıyoruz. Dilerim girişimci ruhunuz, cesaretle daima var olsun. İnanın o zaman kimse sizi tutamayacaktır. Yolunuz açık olsun. Selamlar, saygılar.

29 Haziran 2016 15:05
Nar Çiçeği Kan Kırmızı

Tebrik ederim Hocam . Kaleminize ,yüreğinize sağlık. Her daim güzel şiirlerinizin de, başarılarınızın da devamını dilerim.Selam ve saygılarımla.

02 Haziran 2016 18:22
Bu şehirde

Başarınız ve güzel şiiriniz için sizi gönülden kutlarım. Ne hoş ve gurur verici. Sevgi ve selamlarımla...

02 Haziran 2016 18:12
Sıradaki şarkı

Okurken peşi sıra devam ediyor insan bir sonraki satırlara. Bir biçim var yazınızda önceden okuyup beğendiğim bir şiiri çağrıştırdı tarzınız, ama kimdi o neydi bilemedim. Kaleminize sağlık...

30 Mayıs 2016 16:16
Çözüm mutlaka vardır (2/2)

Güzel bir paylaşım. Sizin yazılarınız hep şifreleri çözüyor Belgin Hanım.İnsan yorulmadan cevabı buluyor :) Selam ve sevgilerimle...

02 Şubat 2016 12:02
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 36
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 17.07.14
 
 

Yazmayı ve okumayı seviyorum. Milliyet Blog ortamında uzun süre ara verdiğim yazma tutkusunun key..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Sen ağaçken daha güzeldin ilkbaharda... Ve Her Şey...