Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
karantinalı günlerde evde

En güzel şey kitap okumak. Hele ki böyle günlerde.

14 Ocak 2021 11:13
bir çorba hikayesi

Allah kimseyi yoklukla sınamasın inşallah.

14 Ocak 2021 11:12
ARANAN MUTLULUK

Öncelikle hoş geldin kardeşim. Son zamanlar kimseler mutlu değil ne yazık ki. Benim oğlan her zaman bir şeyler aldırır. Aldırınca gündeme başka bir şey gelir. Hiç mutlu olmaz. O mutsuz olunca bizlerde mutsuz oluruz.

12 Ocak 2021 14:49
Örgümün Rengarenk İpleri

Canım arkadaşım, mükemmel bir deneme yazmışsın. Tebrik ederim. Galiba insanları kırmaya yeminli bir şahsına münhasır bir kişilere lütfen takılmayın. Ben seni çok seviyorum.

26 Eylül 2019 20:05
Önerme(kle)yi Suçla(n)mak

Nizamettin Bey; Blogunuzu hayretler içinde okudum. Sevgili Sennur Köseli'nin '' Örgümün Renkleri '' denemesini bende çok beğendim. Ha bir başka MB Yazarı beğenmeyebilir. Ama dediğiniz gibi, nezaket ve saygı sınırlarını aşarak '' Sıradan blog yazıları neden öneriliyor '' diye nasıl yorum yazabilir ? Arkadaş çok pardon ama size ne ? Siz keyfimizin kahyası mısınız ? Siz tek kişilik jüri misiniz ? Yok biz bir grup imişiz. Ben pek yorum yazmam. Belki aylar sonra ilk kez yorum yazıyorum. Hangi gruptan olduğumu da bilmiyorum. Madem biz bir grubuz. Siz de, başkalarını nezaket ve saygı kurallarını aşarak yorum yaparak bir yerlere geleceğinizi sanan başka bir grubun üyesisiniz. Hadi kardeşim başka kapıya !...

26 Eylül 2019 18:44
Görüşürüz Bir Yerlerde !...

Sayın Cemile Torun gibi benim blogdan ayrıldığımı düşünenler olmuş. Blogdan ayrılmıyorum. Yalnızca Milliyet Blog'a ara verişimin nedenlerini kdilim döndüğünce anlattım.

23 Ekim 2018 12:00
Halkın Hakları

Siz hala derdimi anlayamadınız. Ben yazınızda beni rahatsız eden bir şeyin olduğunu söyledim mi arkadaşım ? ''. Ben dil ve anlatım konusunda daha özenli olmanızı istedim hepsi bu.Bir tümce verdim '' Son yıllarda özellikle insanlar lehine iyileşmeler var ''. Ben de diyorum ki , dünyayı insandan başka canlılar mı yönetiyor ? . '' Son yıllarda özellikle tüketiciler lehine iyileşmeler var '' deseydiniz ölür müydünüz ? Siz bunu düşünün.

30 Nisan 2016 18:59
Halkın Hakları

Biraz daha dilinize özen gösterseniz bence hiç fena olmaz. '' Son yıllarda özellikle insanlar lehine iyileşmeler var ''. Dünyayı robotlar mı yoksa insandan başka canlılar mı yönetiyor ki böyle yazdınız...

29 Nisan 2016 13:58
Götür beni

Çok güzel bir anlamlı şiir. Tebrik ediyorum can dostum.

05 Şubat 2016 20:48
Siz hiç sırtınızdan hançerlendiniz mi ?

Sevgili Ümit Ağabey , özür dilemek en büyük erdemlerden biridir. Siz onu gösterdiniz ya, çok teşekkür ederim. Ben bir mizah yazarıyım. Duvar yazıları, kısa espriler yazarım. Sözcüklerle oynamasını severim. Ben yalnızca bir blogumu , üslubunuzu , sözcükleri kullanmakta gösterdiğiniz maharetinizi beğendiğim için ithaf etmek istemiştim. Saygı ve sevgilerimle.

03 Şubat 2016 18:30
Toplam blog
: 81
Toplam yorum
: 70
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 6642
Kayıt tarihi
: 24.04.15
 
 

Türkiye'nin kısa espri konusunda en çok üretken ve tanınmış mizah yazarlarından birisiyim. 30 yıl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster