Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Örgümün Rengarenk İpleri

Canım arkadaşım, mükemmel bir deneme yazmışsın. Tebrik ederim. Galiba insanları kırmaya yeminli bir şahsına münhasır bir kişilere lütfen takılmayın. Ben seni çok seviyorum.

26 Eylül 2019 20:05
Önerme(kle)yi Suçla(n)mak

Nizamettin Bey; Blogunuzu hayretler içinde okudum. Sevgili Sennur Köseli'nin '' Örgümün Renkleri '' denemesini bende çok beğendim. Ha bir başka MB Yazarı beğenmeyebilir. Ama dediğiniz gibi, nezaket ve saygı sınırlarını aşarak '' Sıradan blog yazıları neden öneriliyor '' diye nasıl yorum yazabilir ? Arkadaş çok pardon ama size ne ? Siz keyfimizin kahyası mısınız ? Siz tek kişilik jüri misiniz ? Yok biz bir grup imişiz. Ben pek yorum yazmam. Belki aylar sonra ilk kez yorum yazıyorum. Hangi gruptan olduğumu da bilmiyorum. Madem biz bir grubuz. Siz de, başkalarını nezaket ve saygı kurallarını aşarak yorum yaparak bir yerlere geleceğinizi sanan başka bir grubun üyesisiniz. Hadi kardeşim başka kapıya !...

26 Eylül 2019 18:44
Görüşürüz Bir Yerlerde !...

Sayın Cemile Torun gibi benim blogdan ayrıldığımı düşünenler olmuş. Blogdan ayrılmıyorum. Yalnızca Milliyet Blog'a ara verişimin nedenlerini kdilim döndüğünce anlattım.

23 Ekim 2018 12:00
Halkın Hakları

Siz hala derdimi anlayamadınız. Ben yazınızda beni rahatsız eden bir şeyin olduğunu söyledim mi arkadaşım ? ''. Ben dil ve anlatım konusunda daha özenli olmanızı istedim hepsi bu.Bir tümce verdim '' Son yıllarda özellikle insanlar lehine iyileşmeler var ''. Ben de diyorum ki , dünyayı insandan başka canlılar mı yönetiyor ? . '' Son yıllarda özellikle tüketiciler lehine iyileşmeler var '' deseydiniz ölür müydünüz ? Siz bunu düşünün.

30 Nisan 2016 18:59
Halkın Hakları

Biraz daha dilinize özen gösterseniz bence hiç fena olmaz. '' Son yıllarda özellikle insanlar lehine iyileşmeler var ''. Dünyayı robotlar mı yoksa insandan başka canlılar mı yönetiyor ki böyle yazdınız...

29 Nisan 2016 13:58
Götür beni

Çok güzel bir anlamlı şiir. Tebrik ediyorum can dostum.

05 Şubat 2016 20:48
Siz hiç sırtınızdan hançerlendiniz mi ?

Sevgili Ümit Ağabey , özür dilemek en büyük erdemlerden biridir. Siz onu gösterdiniz ya, çok teşekkür ederim. Ben bir mizah yazarıyım. Duvar yazıları, kısa espriler yazarım. Sözcüklerle oynamasını severim. Ben yalnızca bir blogumu , üslubunuzu , sözcükleri kullanmakta gösterdiğiniz maharetinizi beğendiğim için ithaf etmek istemiştim. Saygı ve sevgilerimle.

03 Şubat 2016 18:30
Hayatın ve ortamın içinden, hem de tam kalbinden!

Aynen görüşlerinize imzamı atıyorum. Blog kategorisinde blogum çıkıyor. Bazıları hiç kendisiyle ilgisi olmadığı halde o blogu geri çekmemi istiyorlar. Ben yazmışım, editörler uygun görmüş ve yayımlanmasına izin vermiş. Kimseye de sataşmıyor. Niye bazı arkadaşlara dert oluyor anlamıyorum . Gerçekten insanlar sahte yüzler takıyor Filiz Hanım...Selam ve sevgiler.

03 Şubat 2016 08:58
Sizde vicdan, sizde insaf, sizde merhamet var mı?

Bu blogunuzdan önce yazmıştım ben. Ara dayağı yemek istemem. Ama ben görüşlerinize katılıyorum.

01 Şubat 2016 16:26
"Acıtırım ki" isimli kitabım çıktı lütfen okuyun

Sevgili Ümit Culduz ağabey , bloglarının öyle hastasıyım ki sana ithaf bir blog bile yazdım. Umarım editörlerimiz uygun görüp yayımlar. En içten sevgilerimle.

01 Şubat 2016 10:29
Toplam blog
: 76
Toplam yorum
: 66
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 6686
Kayıt tarihi
: 24.04.15
 
 

Türkiye'nin kısa espri konusunda en çok üretken ve tanınmış mizah yazarlarından birisiyim. 30 yıl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster