Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bir Yıldız Kaydı

Değerli bir öğretmenimizdi, güzel şiirlerini ve eğitici yazılarını özleyeceğiz. Vefatını öğrendiğimden beri çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin, ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Vefanızdan dolayı çok teşekkürler Hüseyin Hocam, saygılar selamlar.

09 Ağustos 2017 12:53
Onlarla Göz Göze Geldim, Bırakamazdım.

Çok çok etkilendim... Güzel bir insanı güzel bir insan anlatmış bizlere, çok teşekkürler bu özel ve anlamlı paylaşımınız için, sevgiler selamlar.

30 Haziran 2017 11:00
Maksat Yüzler Gülsün

Hem gülümsedim fıkranıza hem de dostluğunuza imrendim Ata Bey, bu zamanda öyle zor ki dostlukları böylesine samimi sürdürebilmek, ne mutlu sizlere:) Güzel bir paylaşımdı yine çok teşekkürler, sevgiler selamlar.

30 Haziran 2017 08:40
Eski bayramları özlüyorum

Eski bayramlarımızı anlattığınız güzel anılarınıza hem gülümsedim içimdeki çocukla birlikte hem de duygulandım, sizlerin yaşadığı bayramlar daha da güzelmiş Nahide Hocam:) Bayramların eski tadı da neşesi de kalmadı ne yazık ki, huzurlu bir bayram diliyorum size ve sevdiklerinize. Sevgilerimle.

24 Haziran 2017 12:13
Beynimizdeki virüsler

Ah o beynimizi yiyen virüsler! Ben de zaman zaman arındırıyorum kendimi söz ettiğiniz virüslerden, iyi de geliyor, keyfime bakıyorum bir süreliğine de olsa, ama hayat hep böyle saf ve berrak olsaydı diyerek virüslerden kurtulmanın imkânsızlığıyla gerçeklere dönüyorum yeniden. Ne yapabiliriz ki hayat devam ederken, tesellilerimiz sevdiklerimiz, evlatlarımız, sağlık olsun Yurdagül Hanım... Tüm olumsuzluklara rağmen iyi bayramlar dileyeceğim yine de size, en içten sevgilerimle.

23 Haziran 2017 14:07
Ne olur ağlama...

Bu nasıl bir İstanbul aşkı! Ne güzel ne duygulu bir sesleniş böyle Ayşegül Hanım, ağlamasın tabii o masal şehir, duyar elbet sizi:) Güzeldi, gönlünüze sağlık, selam ve sevgilerimle.

22 Haziran 2017 02:01
Olur bazen öyle

Bazen de aklımıza bile gelmeyenleri yaşatır hayat ya da olsun diye ısrarla istediklerimizin olmadığına sevindirir. Hayat işte! Yaşayıp gidiyoruz böyle böyle, düşündürdü cümleleriniz, güzeldi Aykar Hanım, güzellikler diliyorum size, selam ve sevgilerimle.

22 Haziran 2017 01:52
Aynı şarkı

Kitabınız hayırlı olsun, sevindim ve eminim ki tekrar tekrar okunacak bir kitap olacaktır. Tebrik ederim.

21 Haziran 2017 12:05
İncir ağacı ve yol

Ah babalarımız, yoklukları ne kadar da canımızı acıtıyor, doya doya sarılamadım ki çocukluğumda babama, yaşıyor ama hâlâ uzaklarda. Ebedi evinde uyuyanlara rahmet diliyorum, size de sabır... Yüreğinize sağlık Hadiye Hanım, sevgilerimle.

19 Haziran 2017 12:43
Siz de İsterdiniz...

Siz de isterdiniz...'' Kaçıncı okuyuşum bilmiyorum ama her okuyuşumda ruhum acıyor, kalbim sıkışıyor ve dertleniyorum dizelerinizle birlikte. Dünyanın kahreden olumsuzlukları şairlerin yüreğine birikirmiş, geçen zaman ve şimdiki zaman arasında geçişler yaptıran, özlemlerinizi ve üzüntülerinizi anlatan şiiriniz için kutlarım Abbas Bey, sizin yüreğinizi seviyorum, naifsiniz ve hüzünlüsünüz insanlığa dair, teşekkür ederiz duyarlı varlığınıza ve de elbette içli duygularınıza. Saygılar, selamlar.

19 Haziran 2017 11:01
Toplam blog
: 69
Toplam yorum
: 614
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 958
Kayıt tarihi
: 11.05.15
 
 

Hayat hiç bir zaman istediğimiz gibi olmayacak belki ama ümitsizlik yok. Yazmak en güzeli.... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
 
     
     
     
    gökyüzü şarkılar gibi temiz - attilâ ilhan