Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
“Abla”ya Göre Hal ve Gidiş 26

"Abla" ortanca kardeşinden bir mail alır, yazısı altına ekler: "La Traviata" doğru yoldan çıkmış (kötü yola sapmış) kadın anlamındadır.

12 Temmuz 2018 10:07
Dönüşüm

Tam "abla"nın bayıldığı türden bir öykü! Bilimkurgunun derin hayranı "abla" en çok, Alice'in mutluluk izi taşımayan yüreğinin A.T.E.G. tarafından dönüştürülmesine, aynı nedenle ve Alice'in dileği ile dönüşüme izin vermiş olmasından etkilenir. Yaşamında bu derin işbirliğini her gün, bir çok olayla deneyimlemekte, gözlemlemekte "abla" bu yeni bilinç düzeyinin bir kanıtını daha yakalamış olmaktan mutluluk duyar, yazarına sonsuz saygı ve sevgiler sunar.

31 Ekim 2017 09:37
Karşı Pencere

"Abla" sadece sesi görünen anne'ye bayılır; anneliğin bir kısmı zaten evlatlar için, sadece ses hatta nefes olmak değil midir, diye düşünür.

14 Ağustos 2017 10:20
Yeni Çağ’ın 5. Yılbaşı 2017 Temmuz’unda, “abla” yine, tekâmülünde aldığı yolu gözden geçirir.

"Abla" izlediği blogda okuduğu yazıda rastladığı satırları yazısı altına eklemesi gerektiğini düşünür: "...Sonraki büyük enerji hızlanması 26 Temmuzdaki Gezegensel Yeni Yıl olacak. Bu tarih Kadim Mayalar ve Kadim Mısırlılar tarafından, Dünya Gezegeninin süregiden evriminde yeni bir döngüye başladığı an olarak biliniyordu..." Yazının tamamını merak edenler için: http://www.kosulsuz-sevgi.com/yeni-eklenen-mesajlar/bm-mikail-2017-gecisi-ve-yuksek-bilinc-birlesik-alaninin-topraklanmasi/

10 Temmuz 2017 18:28
Aşk Yazıları/Sönmüş ışıkları yerin, yanın göklerde yeniden

"Abla" önerisi üzerine, Kerim Korkut'un uzun yazısını okur ve yerden göğe hak verir: "Gerçekten" der, "konuya çok farklı bakıyoruz."

30 Kasım 2016 17:44
“Abla”nın Meksika, Guatemala, Honduras gezisi 3: Teotihuacan – Mexico City

"Abla" böylesi kritik bir soruya ne cevap vereceğini bilmez; sorunun sahibine tek cümlelik yanıtlar yerine, niyetinde kararlıysa eğer, iyice araştırmasını önerir.

25 Mart 2016 18:13
Blogların Efendisi

Senbilirsinabla da alcakgonullu okuyucu sayisina karsin, guzel yazinin mesajindan kendince bir doz alir: Gozlem, anlatim gucludur, o bir dozu es gecmek "abla" icin mumkun degildir.

13 Şubat 2016 10:25
“Abla”nın okuduğu son kitapta yakaladığı satırlar, eski yazılarından birini düzenlemesini gerektirir

Ne mutlu "abla"ya! Hic bir araya gelmedigi halde, derin bir duygudaslik yaratabildigi eski dostlariyla karsilasmak, "gurbet elde" icten, guzelim sozlerle karsilanmak ne guzel. Senbilirsinabla cok tesekkur eder.

12 Eylül 2015 09:07
Toplam blog
: 591
Toplam yorum
: 50
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 55
Kayıt tarihi
: 27.07.15
 
 

İstanbul'da 20 yıldan fazla, tasarımcı grafiker olarak çalışırken bir kız çocuğu da yetiştiren "a..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster