Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kıbrıs Barış Harekatı'nın 45. Yılı

Muhteşem bir anı. Ne mutlu size. Elinize, yüreğinize sağlık sevgili Hocam.

26 Temmuz 2019 22:35
M.Kemal Yılmaz'ı Anmak

Hocam, ellerinize sağlık. Koca Dayım Mustafa Kemal Yılmaz’ın kitaplarını okuduğumda, sizin gibi değerli dostlarının onunla ilgili yazılarını incelediğimde, sağlığında onunla daha uzun zaman geçiremediğime hep hayıflanıyorum. Bu kadar geniş devlet, siyaset tecrübesi, sanatkar ve vatanperver olan, dünya görüşüne sahip insanlar günümüzde artık yetişmiyor. Onların kuşağının ruhuna çok ihtiyacımız var bugün. Kemal Yılmaz ile beraber yazınızda bahsettiğiniz tüm rahmetli dostlarınız nurlar içinde yatsınlar.

09 Mart 2019 10:08
Bir Almanya Acısı

Allah size bir daha böyle acı yaşatmasın Hocam. Şiirle, yazıyla, edebiyatla, okurlarınız ve ailenizin sevgisiyle kalın her daim.

14 Şubat 2019 16:13
Bir Güzide Taranoğlu Vardı (1)

Allah rahmet eylesin. Sizin duru anlatımınızla tanımadan sevdim Güzide Hanım’ı. Ne mutlu ki eserleri ve sizin gibi vefakar dostları ile ölümsüz bir isim kendileri. Bu topraklarda ondan bayrağı devralan nice hanımefendi sanatkârlarımızın yetişmesi dileğimle. Sağolunuz varolunuz sevgili Abdülkadir Bey Hocam.

29 Ocak 2019 01:42
Yeni Yıla Merhaba

Sevgili Koca Dayım Mustafa Kemal Yılmaz biz ailenin gençlerine Türkiye’deki en büyük sorunun güvenilir insan azlığı olduğunu söyler, bizlere “ herşeyden önce güvenilir olun” çocuklar derdi. Kartları kendisinin imzalaması da seçmenlerine, tanıdıklarına, eşine, dostuna verdiği samimi, sıcak ve güven veren bir davranıştı. Allah gani gani rahmet eylesin.

09 Ocak 2019 02:01
Halil Soyuer'i Anıyoruz

Şiirleri ile ölümsüz olan sevgi şairi Halil Soyuer’i rahmetle anıyorum. Bize kendisini tanıttığınız, hatırlattığınız için çok teşekkür ederiz hocam . Sevgiler selamlar.

08 Ocak 2019 23:50
Emekli Öğretmen Birsel Oğuz'la Bir Konuşma

Değerli paylaşımınıza çok teşekkür eder, ellerinizden öper, selam ve saygılarımı yollarım hocam.

01 Aralık 2018 19:48
Adana'ya Yolculuk / 4. Uluslararası Çukurova'da Türk Dünyası Şiir ve Müzik Festivali

Sevgili Abdülkadir Hocam, yarışmadaki başarınızdan dolayı çok tebrikler . Aydın’ımızın bayrağını edebiyat dünyasında hep en yukarılarda dalgalandırıyorsunuz. Ayrıca bu güzel etkinliği bizlerle detaylı biçimde paylaştığınız için de çok teşekkür ederiz. Organizasyonda emeği geçen tüm sanatla çarpan yüreklere içten tebriklerimi sunuyorum. Selamlar.

07 Kasım 2018 21:54
Eğitimci Yazar Birsel Oğuz'dan Bir Kitap Daha: Yunusça Sevgiler Çınar'a

Paylaşımınıza çok teşekkür ederim değerli Abdülkadir Hocam. Annemin amacı öğretmenlik tecrübelerinin kendisinden sonra da insanlarımıza ışık tutması. Sadece bir kişi bile yazılarından etkilense , muhakkak bir gün çığ etkisine dönecektir diye düşünüyor. Sizin de eserleriniz hep aynı ışığı saçıyor hocam, en son okuduğum kitabınız Söke’de İz Bırakanlar bunun en canlı kanıtıdır.. Ne mutlu sizlere. Sevgilerimle.

17 Ekim 2018 12:31
Söke Ekspres 57. Yaşına Merhaba

Kültüre, sanata, siyasete, kendi ölçeğine nazaran bu denli büyük katkılar sağlayan yerel basınımızın daha da güçlenmesi ve kurumsallaşması dileklerimle, Söke Ekspres’in 57.yıldönümünü ve bu güzide gazetemize tüm emeği geçenleri içtenlikle kutluyorum. 75. Yıl kutlaması için yazılacak başyazıyı sizin yazmanızın kısmet olması temennimle, bu önemli yazınız için ellerinize sağlık diyorum. Saygılar sevgiler.

10 Eylül 2018 20:57
Toplam blog
: 20
Toplam yorum
: 25
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 188
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniv..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster