Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bakışın Zil Çalıyor

Sevgili Hocam, ne kadar harika bir dörtlük, elleriniz dert görmesin. Anlayana, büyük bir hayat dersi. Yüreğinize sağlık. Saygılar, selamlar.

18 Ocak 2020 23:12
Harran'da Atatürk Çiçeği

Abdülkadir Hocam, çok tebrik ederim, ne mutlu size böyle vefalı yol arkadaşlarınız var. Abdullah Bey'e de bu güzel yazısı için teşekkür ederiz. Söke'ye bol selam ve sevgilerimi yolluyorum.

07 Aralık 2019 16:29
Devlet ve Yönetimi

Tarihsel akışta çok güzel bir derleme olmuş Nizamettin Bey, ellerinize sağlık. Özellikle Sarı Mehmet Paşa’yı bizlere tanıttığınız için teşekkür ederiz. Sorunlarımız hep aynı kalmış. Paşa’yla ilgili daha detaylı okuma yapabileceğimiz bir kaynak kitaba rastladınız mı hiç? Selamlar sevgiler.

21 Eylül 2019 10:12
Dayım ve Keçi

Kendim de bir dayı olarak dayınızın sizde bıraktığı izi bir gün kendi yeğenlerimde de bırakabilmek dileğiyle; yazınızla bu güzel anıyı bize aktardığınız için teşekkür eder, dayınızı - değerli hocamı kitabı için içten dileklerimle kutlarım.

16 Eylül 2019 12:40
Sevdam Reyhani

Yazan elleriniz dert görmesin, yüreğinize sağlık Hocam. Hep sevgiyle ve şiirle yaşayın. Söke’ye çok selamlar.

16 Eylül 2019 09:45
Kıbrıs Barış Harekatı'nın 45. Yılı

Muhteşem bir anı. Ne mutlu size. Elinize, yüreğinize sağlık sevgili Hocam.

26 Temmuz 2019 22:35
M.Kemal Yılmaz'ı Anmak

Hocam, ellerinize sağlık. Koca Dayım Mustafa Kemal Yılmaz’ın kitaplarını okuduğumda, sizin gibi değerli dostlarının onunla ilgili yazılarını incelediğimde, sağlığında onunla daha uzun zaman geçiremediğime hep hayıflanıyorum. Bu kadar geniş devlet, siyaset tecrübesi, sanatkar ve vatanperver olan, dünya görüşüne sahip insanlar günümüzde artık yetişmiyor. Onların kuşağının ruhuna çok ihtiyacımız var bugün. Kemal Yılmaz ile beraber yazınızda bahsettiğiniz tüm rahmetli dostlarınız nurlar içinde yatsınlar.

09 Mart 2019 10:08
Bir Almanya Acısı

Allah size bir daha böyle acı yaşatmasın Hocam. Şiirle, yazıyla, edebiyatla, okurlarınız ve ailenizin sevgisiyle kalın her daim.

14 Şubat 2019 16:13
Bir Güzide Taranoğlu Vardı (1)

Allah rahmet eylesin. Sizin duru anlatımınızla tanımadan sevdim Güzide Hanım’ı. Ne mutlu ki eserleri ve sizin gibi vefakar dostları ile ölümsüz bir isim kendileri. Bu topraklarda ondan bayrağı devralan nice hanımefendi sanatkârlarımızın yetişmesi dileğimle. Sağolunuz varolunuz sevgili Abdülkadir Bey Hocam.

29 Ocak 2019 01:42
Yeni Yıla Merhaba

Sevgili Koca Dayım Mustafa Kemal Yılmaz biz ailenin gençlerine Türkiye’deki en büyük sorunun güvenilir insan azlığı olduğunu söyler, bizlere “ herşeyden önce güvenilir olun” çocuklar derdi. Kartları kendisinin imzalaması da seçmenlerine, tanıdıklarına, eşine, dostuna verdiği samimi, sıcak ve güven veren bir davranıştı. Allah gani gani rahmet eylesin.

09 Ocak 2019 02:01
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 28
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 191
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniv..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster