Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Futbolda Teknoloji kullanımına komik savunma...

Teknolojinin uğramadığı tek mecra futbol sanırım. Birilerinin demek ki işine geliyor, ya da stress atmak bu şekilde daha güzel oluyor.

02 Aralık 2009 17:00
İnsanlık için küçük ama Beşiktaş için büyük bir adım

Yarın bu maç hatırlandığında BJK, M.united'ı yendi diye hatırlanacaktır. Ayrıca yedekler diye küçümsemek de doğru değil. Söyler misiniz Türkiye'de Manchester kadrosuna yedek olarak dahi girebilecek kaç futbolcu var, kaçını alırlar bu takıma? Onun için bence BJK iyi bir galibiyet elde etti, yedekler mevzuu bunu değiştirmez.

02 Aralık 2009 16:57
Eleman aranıyor

Cidden yarın Milliyet'e böyle bir ilan versek kaç kişi müracaat eder acaba? Ben merak ettim! :)

21 Mayıs 2008 09:38
Sınavlara hazırlanırken 3 tavsiye

Olayı bu kadar net ve öz bir şekilde özetlemişsin hocam. Süpersin. Üslup da çok güzel, tebrikler!

21 Mayıs 2008 09:35
Erkekler bu yazıyı mutlaka okuyun!

Bilimadamları da insan sonuçta, canları sıkılıyor bazen, bu tür aktiviteleri fazla görmemek lazım, sonuçta eğlenmek istiyorlar :)

02 Nisan 2007 15:37
Bloglardan artık kazanmaya başladım..:)

Bence bu yazıdan dolayı gıyabi de olsa bahsettiğiniz için birkaç broşür daha gönderebilirler. Ama çok komik yahu, şu dünyada ne firmalar, ne insanlar var.. İnsan gülmeden edemiyor. :)

02 Nisan 2007 15:26
Banka reklamları süperde, icraatta tık yok.!

Açıkçası anlttığınız şeyler çok doğru. Türkiyede müthiş bir göz boyamacılık var. Reklamlarla ifade edilen vaatlerin hiçbiri kesinlikle gerçek dünyanın dışında bir yerlerde geçiyor. Sanırım yeni bir gezegende onlar bu tür kampanyaları icra ediyorlar. Güzel, para kazanmak uğruna bizleri de harcıyorlar, kandırıyorlar, sürekli enayi yerine koyuyorlar. Eminim bir gün çarptıklarında ne olduğunu anlayana kadar iş işten geçmiş olacak bir engele rastlayacaklardır. Ama o zamana kadar çok kişinin canı yanacaktır. Size katılıyorum, gelişmemiş bir ülkenin gelişmemiş bankaları... Üzülüyorum, üzülüyorum....

31 Mart 2007 21:36
Seks sağlığa zararlıdır

Güzel bir anlatım, tebrikler. Çok güldüm ya. :))

31 Mart 2007 14:44
Aşk, mizah, dram... bir de devrimciler. işte ''Beynelmilel''

Açıkçası filme gittiğimde daha çok şey bekliyordum. Ama son dönem Türk filmlerinin çoğunda hissettiğim hoşnutsuzluk bu filmde de kendini ortaya koydu. Film bir dönemdeki traji-komik olayları ele almış, ancak o kadar uzak, o kadar basit geldi ki. Diyalogları yetersiz, espriler sıradan, hepsi sıradan olaylar. Seslendirme ve müzikteki dengelerde sorunlar var. Böyle bir konu ancak bu kadar kısır işlenirdi. Durgun, o dönem hakkında fikir sahibi olmayan için az çok birşeyler verebilen, ancak vasatın çok çok altında bir film olduğunu düşünüyorum. Eğer uyumak istiyorsanız iyi bir seçim.

04 Ocak 2007 13:40
İş başvurularında 'kadın' olmak

Evet, almış yürümüş bir danışıklı dövüş etrafı. İnsanlar bir işe girmek için tanıdık bulmak zorundalar, yetenekleriniz ne kadar iyi olsa da ikna etmeniz imkansız. Her seferinde yeni bir bahane bulunuyor söylediğiniz gibi, çok güzel Türkçe konuşursunuz, İngilizce derler, o olsa, bize Fransızca lazım derler, istenilecek hangi şey varsa hepsi topyekün ortaya serilir. Ancak anlayamadığım bir şey var: Kariyer sitelerinde de çok rastlıyorum. Diyelim ki bir firma eleman arıyor, aradığı özellikler o kadar saçma ki. Yani o kadar özelliğin bir insanda bulunması imkansız. Asıl garip olan o özelliklerin tamamına sahip olunsa bile kişi tamamen kabiliyetlerinin dışında bir işte kullanılıyor. Allahım nasıl bir ülkedir bu?

04 Ocak 2007 10:06
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 2476
Kayıt tarihi
: 26.06.06
 
 

Sanalkurs.net ve Etkinlik.com.tr sitelerinin kurucusu. Çalışmaları sadece bilgisayar ve internet ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster