Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sevgili Günlük;

Koruncuk Çocuk Köyü'nde yeni bir ev inşaatına girişilmiş. Odalar için eşya gerekiyor. Aklınıza ne gelirse ihtiyaçları oluyor. Yatak-yorgan-yastık-dolap-masa- giyim-kırtasiye- bilgisayar ya da bilgisayar malzemeleri veya bunları karşılayabilecek bağışlar.Aklınızda olsun.

09 Kasım 2010 18:30
Lost’umu izledim tostumu bekliyorum

Şimdi fazla temiz yüzlü biliyon mu? Serseri tipli değil. Ayrıca naapsın? Ada normal ada değil ki? İki yerli çıksın, zehirli yılanlar ısırsın, efenime söyliiim tarantulalarla muhatap olsun! Yok böyle şeyler. Daha metafizik ve kuantum fiziği sorunsalları var adamın. Tıp okumuş, cerrah olmuş. Ne bilsin adam Others, mothers? Yok yok ben de seviyorum Cek'i! Ama hakkaten keşke Keyt'i alan üsküdarı geçmeseydi. Hoş Keyti alan heryeri geçsin, geçsin de yolu buralara da düşsün o ayrı ama, yine de gaptırmamalıydı. 4. Sezon bölümlerini hemen sana takdim edebilirim. Hoş bu cey cey abrahams abi yine sapıttı. Yeni bölümü 24 nisanda verecekler. İyice şımardı bunlar.

29 Mart 2008 11:31
Kırkbeşliklerin savunusu

sen 45 oldun mu bea:))) İşin şakası, doğrudur, erkek milletinin bu hale gelmesindeki en önemli neden ekonomik sorunlardır. Ama var olan durumları kabullenip "nasılsa çıkılacak bu _okun içinden" demeyip o b_okun içinde debelenip dönmek, yaşanan krizlerin sonucu değildir. Bu biraz yetiştirilişle, biraz erkekten beklenen milyonlarca yıllık "erkek" olma görevinden kaynaklanır.. Ayrıca bir erkek hayatını mantık üzerine kurmamışsa çoğu kez melankoliye meyillidir. Melankoli gelecek yerden de kaz esirgenmez:) Aklına gelen tek çözümü üretemediğine yanacağına, başka çözümler bulma yoluna gidilse bu kadar tantanana çıkmaz aslında. Bunun denenmişlikle alakası yok. Genç milletinin alternatif düşünmeye daha yatkın olması olabilir olsa olsa. "Siz denendiniz" cevabı işin esprisidir, başka da birşey değildir. Kadın milleti herşeyde olduğu gibi sorunlarda da üçyüzellibin farklı şey düşünür. Kadın beyninin tek bir şeyi düşünme lüksü yoktur çünkü.

14 Mart 2008 08:53
Efendim?

Vaktinden 4 gün önce:) Durdun! Hem de fazlasıyla! Yapmadın, yazmadın! Ama bu yazıyla sanıyorum, kocaman adamlara edilen kocaman "Helal Olsun!"lardan birini aldın. Bu "yapmaman, yapamaman" ise , yapman ya da yapabilmen durumunda neler olduğunu tahmin etmek istemiyor deli gönül:) Hoşgeldin! İyi ki geldin.

22 Aralık 2007 11:30
Yolda...

Kör olan gözler, ne dağı görür ne taşı ne de denizi. Engel var mıdır görmeyen bir göze. Bazen ruhumun körlüğüyle bakarım gökyüzüne. Daha bir sınırsızdır, daha bir ferah. Gözlerimin değil ama ruhumun kör olmasını severim ben bazen. Kelimelerini alsak, şu yılbaşının yaklaştığı günlerde kırmızı rafyalarla süslesek, yollasak hayatlarında doğru hediyeyi almamış kişilere. Bir kenara fırlatırlar mı yoksa uyurken bile yanlarından ayırmazlar mı?

17 Aralık 2007 00:38
Sessiz, sitemsiz

O'nun ve onunla aynı yerde olanlar, şu anda omzunun üstünden sana bakıyorlar. "o" kızıyla gurur duyuyor. Diğerlerine seni göstererek "Bakın! O benmim kızım" diyor. Burnum sızladı önce, şimdi yaş inişe geçti:) Zeki Amca! Burdan da selamlar!

12 Aralık 2007 09:54
İpek mendil

Bazen doğru ellere de konar. Ya o eller doğru el olduğunun farkında değillerdir ya da biz. Bazen, gerçekten, tam anlamıyla doğru ellere konar o mendil. İpeğin o kendine has kayganlığından mıdır nedir, kayıp gidiverir. Seni ve kelimelerini seviyorum.

11 Aralık 2007 21:28
İğne...

..... (Bak! İşte Yok!)

11 Aralık 2007 13:59
Kafana Bir Şey Takmayacaksın! (Kepten başka!)

Çok sevdiğim bir arkadaşım askerde şu aralar. "Ne düşünüyorsun nöbetlerde falan?" diyorum. "Hiç birşey" diyor. "Burda siville ilgili bişey düşündün mü kafayı yiyorsun" diyor. Askerlik hakikaten bazı bünyelere iyi gelen hatta o bünyelerin azcık adam olması için gerekli birşey ama zaten adam olmuş insanlar için çok fazla uzun. O arkadaşımın söylediğine göre, askerde bile adam olmayan hiç bir zaman adam olmaz:) Doğrudur:) Ellerinize sağlık:)

29 Kasım 2007 09:23
Tostu ben yaparım sevgilim...

Canım bu tostu çekiyor. Evde olanlar listesi: Durum buğdayı ekmeği( şahane tost oluyor ondan) ve fekat gerisi yok! "Tostumu yedim, geliyorum"diyebileceğimiz bir şahıs:) da yok! Allahtan ekmek güzel:)

26 Kasım 2007 00:38
Toplam blog
: 82
Toplam yorum
: 473
Toplam mesaj
: 48
Ort. okunma sayısı
: 1177
Kayıt tarihi
: 22.06.06
 
 

İstanbul'da yaşanan tüm aşkların, tüm ayrılıkların, tüm özlemlerin, tüm nefretlerin, tüm eğlenceleri..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster