Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Dün gece, İzmir'de blog toplantısı vardı, kaçırdınız...

Pelin, benim mail ve msn adresim : semih_in_izmir@hotmail.com toplaşmaya haber beklerim :) selamlar

08 Haziran 2007 19:29
İzmir'e gelmek isteyenler el kaldırsın...

Pelin ben de gelmek istiyorum... Listele :)

04 Haziran 2007 13:50
Dün benim doğumgünümdü...

Bazı insanlar bu dünyaya yük olmaya, bazı insanlar da bu dünyayı neşeleri ile yaşam sevinçleri ile sevgileri ile yaşadıkları tüm zorluklara rağmen dünyamızı hafifletmeye gelirler. Melda da açtığı çiçek bahçesi ile bu dünyayı bize hafifletmeye gelen güzellerden bir güzel... İyi ki doğdun Meldaaa.. kocaman kucaklıyorum...

02 Aralık 2006 12:31
Aşk su olsa...

Aşk ile suyun ilişkisinin olduguna ben de inanıyorum. Aşk belki de aşık oldugunun kabına girebilmektir derler. Evrensel aşk için de dağlardan çıkan suyun nehirlere, nehirlerin denizlere ve okyanuslara akan evrensel aşkı temsil ettiği söylenir... Güzel yazın için tebrikler Melda :)

22 Kasım 2006 14:47
Bu yazıyı üstünüze alınıyor musunuz?

Melda, yazıların gerçekten birer çiçek bahçesinden derlenmiş çiçekler gibi. Pisicik ve Çiçek yazın ile bu yazını yanyana değerlendirince içindeki sevimli, içten kız çocugunun "büyükleri ciddi dünyalarından" uyandırma çabasındaki sıcaklığını hissediyorum. Ben ülkemde kadınların özellikle yazarlıkta ilerlemesini ve sayılarının armtasını istiyorum. Bunu yaparken de "dayancak bir erkek bularak, güvenlik kaygılarını tatmin" etme maceralarını aşk diye anlatanların değil de Melda gibi bir erkeğin içindeki pisiciği sevebilecek çiçeklerin artmasını istiyorum. Bunu da gerektiğinde bu yazısındaki gibi insanları uyarmak için "heyy uyan sana söylüyorum" diye dürten yazıları da bekliyorum :)

20 Kasım 2006 22:44
Tarihi yeniden yazın

Bu simülasyonu, bilgisayar oyunu satan mağazalarda "Medievel Total War" ismi ile sorarak belki bulabilirsiniz. Ya da www.totalwar.com resmi sitesinden tüm seriyi inceleyip, yurtdışından yazılımı talep edebilirsiniz.

12 Temmuz 2006 22:18
Toplam blog
: 19
Toplam yorum
: 12
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 954
Kayıt tarihi
: 22.06.06
 
 

Endüstri mühendisi, ekonometri bilim uzmanı, kamu yönetimi lisanslı, Dünya Bankası’ndan sertifikalı ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster