Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Eksik adap, eksik temizlik

Çok önemli bir konuya çok doğru temas etmişsiniz. Bu gün üniversite mezunu olup da tuvalete girip çıkmayı bilmeyen insanlar ne yazık ki var. Teşekkür ederim.

08 Mart 2008 16:23
Ya erkeklerin duyguları....

Ancak kadınlar kadınların, erkekler de erkeklerin yaşadıklarını biliyor; erkekler erkeklerle, kadınlar kadınlarla ağlaşıyor. Kadınların ağlaşmalarını daha çok duymanızın nedeni, erkekler ağlaşırken kadınları da dinliyor, ama kadınlar sadece kendilerini duymayı seçiyorlar. Kanımca erkekler kadınlardan çok daha duygusal olup kadınların genellikle yaptığı gibi bunun arkasına saklanmadıkları için mantıklı görünürler. Empatisi bol ilişkiler dilerim.

17 Mayıs 2007 17:14
Sevgili mi? Arkadaş mı ?

Elbette, sevgili öncelikle arkadaş olabilmeli. Sadece cinsel partnerlik de sevgililik değildir bence. Neden sevgiliye arkadaş diyoruz? Belki de annemize "O benim Sevgilim" demekten daha kolay "O benim arkadaşım." demek de ondan. Belki de tutucu alışkanlıklarımız olduğundan.

04 Mayıs 2007 16:43
Köy enstitüleri, aydınlanma hareketi

Modern yaklaşımlarla yeniden geliştirilerek canlandırılması gereken bir Cumhuriyet Projesidir. Bu yöndeki fikirleri gördüğüm her yerde destekliyorum. Size de yazınızdan dolayı Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak teşekkür ederim.

25 Nisan 2007 15:48
Erkekler kadınlarden ne ister

O kadar güzel ifade etmişsiniz ki, başka yorum yapmayacağım.

09 Nisan 2007 16:03
Kurumsallaşmak mı kurnazlaşmak mı?

Kurumsallaşmak nedir? Kurum nedir? Kanaatimce bir işi yapmadan önce (sonra değil) planlayan, bu planı uygulayabilen, kural koyan ve bu kuralı uygulayabilen, işletmeyi bir bütün olarak görüp toplam kalite anlayışı içerisinde verimli çalışabilen, kar sağladığı kadar sosyal fayda da yaratabilen organizasyon yapısıdır. Bu konuda ülkemiz henüz gelişme aşamasındadır.

19 Ocak 2007 22:01
Toplam blog
: 1
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1830
Kayıt tarihi
: 06.12.06
 
 

İşletme Mezunu, 2 yavru babası, Muhasebeci. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster