Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Müjde! 4.5 milyon kişiye prim affı geliyor !

"Bu ülkede devlete borcunu düzenli ödeyenlerin hepsi keriz." Diyor bu hükümette. Ödeme kardeşim niye ödüyorsun. Ödemeyince affediyorum diyor. Güney doğudaki elektrik paraları gibi. Güneydoğunun elektrik parasını da, SGK'yı ödemeyenin sağlık harcamasını da benden alıyor. Ondan sonra Adalet ve Kalkınmadan bahsediyor. Sadece yalan söyleyip bizi yıllardır sömürüyorlar. Bz elektrik parasını ödeyemezken onlar paraları ayakkabı kutularına dolduruyorlar. Bunun Adı da Adalet ve Kalkınma oluyor. Birde müslüman olacaklar...

13 Ocak 2014 17:04
Gezi Parkı Direnişi; "Karanfile kan damladı"

Elinize sağlık pek güzel olmuş.

02 Haziran 2013 20:04
Whitney Houston

Elinize sağlık. Ben çok severdim. Çok kaliteli bir yorumcuydu. Yazınız güzeldi. Teşekkürler.

15 Şubat 2012 11:42
Kaddafi'yi katlettik Libya’ya demokrasi getirdik.

Libya'da gözü olanlar vardı. Fransa bunların başında geliyordu. Bunun içinde fırsatı kaçırmadı. Alel acele bir BM karaı çıkarttılar. Uçakları kaldırdılar. Bizimkiler zaten kukla oldukları için bu hareketi desteklediler. Sonrada çok demokratik olduklarından mıdır? Nedir? Kaddafi karşıtı oldular. Niye böyle olduklarını sorsanız kendileri de bilmiyorlardır. Halbuki Kaddafi PKK'ya izin vermeyen tek liderdi. PKK bir tek Libya'da üslenememiştir. Bizim vefa borcumuz olması gerekirken böyle oldu. Halbuki Kaddafi kendisini Libya'ya adamıştı. Çok yatırım yaptı. Yollar, hava alanları, binalar,kilometrelerce uzayan içme suyu nakil hatları vs.. vs.. Kim nifak soktu da Libya bu halşe geldi? Bu belli! Kimler buna alet olduda Libya'yı bir iç savaşa sürükledi? Buda belli! Kimler Libya'dan savaş tazminatı adı altında malı götürecek? Buda belli! Bizimkiler ne yapıyorlar? Bu sömürücülere yandaşlık değil mi? Bunun adı insanlık, bunun adı müslümanlık, bunun adı adalet mi oluyor?

27 Ekim 2011 18:15
En kötü düzen değiştirilmeyecek olan düzendir

Sizin konuyu anladığınızdan emin değilim. Kutsal kitaplar değişir mi? Kuran, incil, zebur, tevrat, musanın 10 emri? değişmezz değil mi? o zaman bunlara inanmak delilik midir? Siz ne yazdığınızın farkında değilsiniz. İnsan gelişebilir. Yorumlar veya bakış açıları değişebilir. Fakat sabit değerleri değiştiremezsiniz. Tıpkı anayasanın ilk dört maddesi gibi.

04 Ekim 2011 16:42
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 17
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 530
Kayıt tarihi
: 13.09.11
 
 

1960 Ankara doğumluyum. İktisat mezunuyum. Haberleşme Ustasıyım. Uluslararası lisansl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Ülkenin çöl olmasına izin verme,bizi doyuran toprak anaya sahip çık, dünyayı yaşanır halde tut.