Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Blogda manüpülasyon

En çok TIKLANAN ne ödül alıyorki,bizde tıklayalım alsın ödülünü canm:)

29 Haziran 2007 01:51
Ferrarim kişisel gelişimime armağan olsun

Ferrasini Satan Bilgeyi elime aldım ve bi seferde bitirdim.Ve sizin gibi bende birtakım celişkilerin oldugunu gördüm. Ama yinede hosuma cok giden hikayeleri oldu.En begenmedim kısım vejeteryan hayvanların,goril örnegi ile anlatılarak daha güçlü olabilecegi..en sevdiğim kısım ise gazetedeki dünya resmini parcalayıp cocuguna veren babanın,cocugun resmi birlestirdiğini gördügüne sasırma kısmı..

16 Eylül 2006 00:06
12 Eylül mü o da ne?

Bende sizin yazıya koydugunuz fotografı görünce kabus görmüş gibi oldum..Bu insan değilmiydi o karanlık günlerde 17yasındaki gencin idamına karar verilirken "Ne yani asmayalımda besliyelim mi?"diyen...benmi yanlış biliyorum yoksa???

13 Eylül 2006 02:12
Çıkarsa tezkere başbakan gitsin askere

Basbakan agzından cıkan lafların nereye gittigini bilmiyor,böyle siyaset yapılmaz...

09 Eylül 2006 17:16
'O, yan gelip yatmadı'

Yazınıza canı gönülden destek veriyorum.Keske herkes böyle tepkiler koysa bu sayfalarda.Hatta herkes bu konuda yazı yazsa sesimiz cığlık,çığlıklarımız haykırıs olsa,belki sagır sultan duyar sesimizi.Belki agızlarıyla konusmayı bilir bazıları baska yerleri ile degil...

09 Eylül 2006 16:25
Askerlik yan gelip yatma yeri değil

Arkadasıma gönülden katılıyorum..Ey basın;sende görevini yap ve tezkereye evet oyu veren bütün milletvekillerinin ogullarını arastır,bakalım kac tanesi askerliklerini erteliyor,kac tanesi gitmiş ve tabiki Tayyip Beyin oglu,kac yıldır askere gitmiyor?

07 Eylül 2006 14:32
5 Eylül'de belli olacak

Ben acıkcası bu hükümetin MİLLETİN kararını ciddiye alacagını düsünmüyorum,cünkü karakterlerinde böyle bir demokratik platform anlayısı yok.. Basbakanın son lafı ise askerlerimize(yapanlara ve yapacak olanlara) hakaret boyutuna varmıstır.Artık sehit görmek istemediğini dile getiren vatandasımıza "Askerlik yan gelip yatma yeri degildir"diye cevap vermiş.Keske deseydiki o vatandasımız "Askerimiz piyon değildir,sizin oynayabileceginiz" Duygularımı bloguzla paylasmak istedim sadece...Tesekkurler

05 Eylül 2006 11:16
Kimler Blog Yazmalı..???

Eger arkadaslarımız günde 4-5 blog yazabilecek kadar konu bulup onları güzel ifade edebiliyorlarsa niye yazmasınlar? Amaç benim sayfam çok senin ki az gözüktü olmamalı.Kimse korkmasın ana sayfaya çıktıgında okunacak kadar degerli olmayanlarda cok okunmuyor zaten:))

05 Eylül 2006 10:58
Kaçan kovalanır(mışş)!.. Polis miyim ben yani?.

Olaya hiç bu acıdan bakmamıstım dogrusu,güzel örnek tebrik ederim:)

24 Ağustos 2006 10:37
Japon gülleri: 12 Dev Adam

yazdıklarınıza tamamen katılıyorum,ek olarak sadece türk milletinin bu sefer niçin gerekli ilgiyi bu dünya kupasına göstermedigine sasıyorum.Eminim cogu insan su anda milli takımımızın Japonyada oldugundan bile haberi yok.Basketbola milletimizin ilgisizligini anlamak mümkün degil.

24 Ağustos 2006 10:22
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1646
Kayıt tarihi
: 23.07.06
 
 

Hacettepe Üniversitesi-İstatistik 2005 mezunuyum. Mezun olduktan hemen sonra, yurtdışına dil eğitimi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster