Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Evlenmeyeceğim

Her cümlenizin altına imzamı atarım. Güzel ve onurlu olan aşk ile çok geniş bir yelpazeye yayılabilecek her türden beraberlik o kadar çok karıştırılıyor ki. İyi bir yaşam diliyorum. Hasan DEMİRPAZ

10 Mart 2008 13:43
Bilge öğretmen

Merhaba, Çok güzel bir çalışma, teşekkür ederim. Ancak sormadan geçemeyeceğim metnin yazarı siz misiniz diye. Kırılmayın bana ne olur, hata aramak değil derdim, ama sizin yazınızda görmeyi ummadığım bir şekilde tashihe muhtaç kelimeler ve cümleler var. Selam ve saygılar.

26 Ekim 2007 07:24
Levhalar ve dilde özleşme

Sayın Koçak, Mesajınızdaki tavsiye üzerine okudum yazınızı ve çok beğendim. Katılıyorum size. Türkçe kelimelerin özellikle levhalarda yer almayışı çok dikkatimi çeken ve beni üzen bir konudur. Bu duyarlılığın artması dileklerimle. Hoşçakalın.

23 Ocak 2007 22:10
İnternet aşklarının OUTlooktan silinmesi... Espresso yazılır EKSPRESSO okunur!!

Hayatımızdan bir kesitin resmini çok iyi çekmişsiniz. Kutlarım. Damarlarımızda dolaşıyor sanki bu sanallık. Olmadığımız gibi görünmeye çalışmak somut ya da soyut her durumda mevcut. Sanal diyaloglarda olduğu kadar gerçek hayatta da hep bunu yapmaya çalışıyoruz. Her birimiz farklı bir aşağılık duygusuyla bir yanımızı gizlemeye çalışıyoruz hep. Ne kadar iyi olsak da eksik bir yanımızı yakalayıp, kapatmaya çalıştıkça açıp ortaya döküyoruz. Biz neden biz olmaktan utanıyoruz? Dileğinizle bitirmek istiyorum: "Tez kendimizi olduğumuz gibi kabul edişler."

17 Ocak 2007 21:09
Öylesine...

Birçoğumuzun kendinde zaman zaman bulabileceği bir hali, böylesine şairane, böylesine düzgün ifade etmek marifet olsa gerek. Son zamanlarda okuduğum en güzel yazı diyebilirim. Tebrikler. Hasan DEMİRPAZ

15 Ocak 2007 18:13
Kumru güvercine aşık oldu

Hikayeyi çok beğendim. Sana başarılar diliyorum arkadaşım. Hasan DEMİRPAZ

10 Ocak 2007 00:54
Gönüllü dil kirleticileri

Bizi biz yapan ana unsurlardan biri olan dilimiz adına yaptığınız çalışmalar için teşekkürler. Başarı ve kolaylıklar diliyorum. Ayrıca sizin yazınızda görmeyeceğimi umduğum bir noktayı paylaşıp dikkatinize sunmak istedim. Yazınızın sondan ikinci paragrafının ilk cümlesi şöyle: "Konuyla ilgili olarak başlattığım son eleştirimi TRT'nin "Bilişim Rüzgarı" adlı bir programa yönelttim." Sanırım cümlenin bir tadilata ihtiyacı var. Dikkatinizden kaçtığını düşünüyorum. Dil konusundaki çabanız için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılar.

20 Kasım 2006 22:01
Neden çekirdeğe çiğdem deriz?

Hoş yazılar yazıyorsunuz. Tebrik etmek istedim. İyi bir yaşam diliyorum.

11 Ağustos 2006 16:19
Toplam blog
: 88
Toplam yorum
: 58
Toplam mesaj
: 27
Ort. okunma sayısı
: 908
Kayıt tarihi
: 26.07.06
 
 

1969 yılında Tarsus'ta doğdum. İktisat Fakültesi ve Su Ürünleri Fakültesi mezunuyum. Amatör olara..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster