Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Hakan Karaduman (Akdenizli)

http://blog.milliyet.com.tr/akdenizli
Yalan

Yaşananlar acı da olsa anlatımınız güzel...

07 Ekim 2011 13:19
Hımmmm, asayiş nasıl bakalım çocuklar?!

sizi yeniden okuduğuma sevindim. hah şöyle, burası beni de uzun zamandır çok sıkıyordu, iyiki döndünüz. zeka dolu yazılarınızı özlemiştim. hakan

05 Ağustos 2011 20:09
Eğreltili dönemeç

bir çırpıda çırpınan... güzeldi. sağlıkla

20 Temmuz 2011 15:20
Sn. Altınel, Oğuz Atay’ı sevmeyi değil Tutunamayanlar'ı okumayı başaramamış bir kişidir.

güzel bir yazı olmuş, elinize sağlık. sayın altınel'in şiirlerinde dikkatinizi çekmiş olmalı, derin bodler etkilenimleri var. belki eleştiri yaparken bir anlamda kızgınlığını işin içine sokması aysbergin tamamının görünmesine yol açmış . sağlıkla kalın.

15 Temmuz 2011 16:37
Bitti!

MB ortamında en özgün ve aynı zamanda günceli yakalayabilen ender bir yazarsın. Devam etmelisin.

07 Haziran 2011 10:09
Newyork' ta Beş Minare

islam'ın savaşla, kinle, öfkeyle, polisle, bombayla anılması sizi rahatsız etmedi mi? bence o film pisliğin daniskası! aynen böyle düşünüyorum. sıradan insanların kopçalı küçük çantalarında biriktirdikleri paraları iç etmek; başka dertleri olamaz: onlara mı kaldı bu hikayeleri anlatmak? yahu bir gün de sıradanlıktan çıkınız, yahu lütfen! daha biz kendi içimizde bizi kuşatan dini anlamamışken, elin batılısına neyi anlatıyorlar? sağlık ve sevgiyle kalın.

07 Kasım 2010 19:34
Mustafa Kemal'e sosyalist gözle bakabilmek

sağlıcakla levent.

25 Mart 2010 19:56
Sevgi paradoksu

HUĞ Cumhuriyet Kitap ekinde. Radikal Kitap daha önce yayınlamıştı. Onlara sonsuz sevgilerimi sunuyorum. Dediğim gibi; önce kendine saygı, ve sevgi tüm olan'a.

25 Mart 2010 19:22
Kendini sevebilmek...

herkesin kendini sevdiği bir dünyada var olan bencilce yaşamların nasıl da katlanarak artacağını düşündünüz mü hiç? mesala, şöyle dese herkes, ben kendimi çok seviyorum, o yüzen kendime eziyet çektiremem; ve o yüzden elimi hiç bir taşın altına sokmam. veya; kendimi seviyorum, dışımdakiler birer önemsiz ayrıntıdır. sevgi çoğu zaman bencildir, araya birilerini istemez; paylaşmak istemez. aşk romanı güzeldir, ancak bana yol göstermez. asıl sorun kendini sevmeyle kaybedilecek zaman değil, "kendini bil" öğretisi olmalıdır. örneğin, tembel biri kendini sevse sizce daha çok tembel olmaz mı? bence kiri de derinleştirir bahsedilen sevgi. sağlıcakla kalın. not: bu arada yazım diliniz çok hoş ve akıcı. roman yazmayı denemelisiniz.

18 Mart 2010 11:55
Haftadan seçtiklerim, ''ennn...''lerim :)

teşekkür ederim. kitap yazmak ve yayınlamak sanki basit bir konuymuş gibi, blog yazarının biri, "ben de mi kitap yayınlasam" adında blog yazmış. bazen burası beni çileden çıkarıyor... eleştireceksen önce kitaplarımı oku, sonra veryansın et gam yemem. ama bu saçmalığa da dayanamıyorum. kusura bakmayın, sizinle ilgili değildi ama içimi dökmüş oldum. sağlıcakla kalın.

12 Şubat 2010 17:20
Toplam blog
: 470
Toplam yorum
: 1750
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
: 546
Kayıt tarihi
: 28.08.06
 
 

Ateşten denizleri mumdan gemilerle geçmeye" benzer hayatımız. Mutlaka mavi gökyüzü görünecektir. Gid..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster