Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Newyork güncesi...

Büyük geçmiş olsun efendim.. Çok içten yazmışsınız bizi de duygulandırdınız. Umarım Efe'niz bir gün vali olur ve o da Sayın Yüksel kadar insanlara faydalı olur.

22 Şubat 2007 19:05
Herkes kitap yazmak ister

Savaş Bey, iş yaşamında ve yöneticilikte bu kadar yıllık tecrübe ve birikiminiz var; bu birikimleri sizin kaleminizden okumak ve öğrencilerimize okutmak isteriz. Bu sütunlardaki yüzlerce kaliteli yazınız bu konuda yadsınamaz bir yeteneğiniz olduğunun ispatı. Bu yetenek bence sadece bloglarla sınırlı kalmamalı, kitaplara dönüşmeli. Acilen kitap yazmanızı istirham ediyorum, gerekirse bu konuda bir katkımız olacaksa size destek olalım. Ama bir an önce kitaplarınız yayınlansın. Montreal'den sevgi ve selam ile,

21 Ocak 2007 02:29
Büyük buluşma..!

Beşir Bey, ne mutlu size. Tebrik ederim. Allah uzun ömürler versin inşallah. İçten ve güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık.

09 Ocak 2007 22:22
Ödüllü bir belgesele hayır denmez..!

Beşir Bey, acaba bahsettiğiniz belgeselin tam olarak ismi nedir? Orijinal ingilizce adı var mı?

23 Aralık 2006 20:43
Sempatik Kanallar

Merhaba Savaş Bey, Ellerinize sağlık, her zamanki gibi faydalı ve ilginç bir yazı olmuş. "Sempatik kanallar" zannediyorum insanlar arası ilişkileri geliştirmede kullanılan duygusal zekayı, araçları, samimiyet girişimlerini, iyi niyeti, güveni, güleryüzü, sempatik tavırları, iletişim kalitesi gibi boyutları kapsıyor. Güzel bir tanımlama olmuş. İş dünyasında önemi yadsınamaz tabii ki.

23 Aralık 2006 19:58
Hoşgeldin kızım

Samimi paylasiminiz icin tesekkur ederim. Umarim dunyayi daha yasanir kilmaya calisan bir nesil gelir dunyaya. Iyiligi, fedakarligi, merhameti, sevgiyi, yardimi, vicdani, insanligi yasayan ve paylasan bir nesil. Her sey bir "Katre" ile, bir umut ile baslamaz mi?

12 Ekim 2006 20:25
Toplam blog
: 279
Toplam yorum
: 169
Toplam mesaj
: 78
Ort. okunma sayısı
: 2470
Kayıt tarihi
: 09.09.06
 
 

Dr. Fahri Karakaş, Londra’da University of East Anglia’da görev yapmaktadır (Norwich Business Sch..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster