Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Fesleğen

yine çok akıcı, yine çok anılara yolculuk ettiren anlatımın ile gündelik yaşamdan koparıyorsun okuru. Bence bu roman olmalı. Dile değiştir ve roman yap bunu roman. Zaten senin hayatın roman değil mi? :)) Çok başarılı kardeşim. devamı gelmeli mutlaka.

23 Temmuz 2018 08:56
Milliyet Blog Üsküdar Sahil Red&Black'te buluşma...

Semoşuumm, inşallah bir aksilik çıkmaz ve ben buralarda olursam katılacağım. Seni seviyorum..

26 Ocak 2015 14:11
Ben... Mutluyum...

Sevgili Ayşen, şiirlerinle, bloglarınla, öykü ve gün adına paylaştığın her tür edebi yazınla seviyoruz. bazen bize seslenmese de yazdıkların biz diyenler "ben"den ibarettir.O nedenle yazmalarını sürdür. fotoğraflarını paylaş.. Bİldiğin gibi hayat paylaştıkça güzel.. Semoşuma gösterdiğin nezaket için de kendi adıma düşen teşekkürü borç görüyorum.. başarını kutluyor sevgilerimi gönderiyorum Sİlivri'den..

25 Kasım 2013 02:44
Kelebeğin Rüyası

senin bu yazdıklarını okuduktan sonra filmi izlememek ne mümkün ? :) yüreğine sağlık

24 Şubat 2013 01:58
Göztepe-Bostancı hattından insan manzaraları !

Yazdığınız yorum sonrasında okuduğum ilk yazınız.. Kişisel duygularım! çok uzun.. tamamını okumadım. Özür dilerim kabalık olarak algılamayın lütfen.. Verdiğiniz mesajdan çok öykücü , romancı, denemeci kimliğinizi gördüm.. sayı da duydum.. Ama bu denli uzun yazı okumak istemedim. okuyacaağım çok kitabım var.. İzninizle..

14 Ekim 2012 00:22
Blog, 48, arkadaş, dost, Macellan

Yaaa :((((( Eskiden yapılan yorumlara yanıt verebiliyorduk. Şimdi o kalktı göç mü eyledi, bir yerlere taşındı da ben mi bulamadım? Gülcüüüü sakın bu duruma bir şeyler karalama gelir Çorlu'ya LORlarım seni :)) Sevgili Akad seni tanımak yaşamdaki şanşlı dönemlerimden biriydi.. İyi ki de tanıdım. Yüreğindeki dostluk, sevgi pınarları hep çağıldasın..Sevgi Yazıları kodlu sevgi adamı.. Haneme gelmiş, gelmekle kalmamış bir de yorumlamışsın ya yüreğinden öpülecek adamsın.. Eyvallah.. Veeeee kavgadaşım, Yazılar ile dalaştığım epey adamdan biri ama yeri ayrı, kalemi güçlü, sezileri zayıf sevgili Culduz.. Senden yorum almak bu kadar sevindirebilirdi beni.. Sağol-varol..

09 Ekim 2012 05:15
Villakent'te yaşam

Yaaa.. İşte böyle sıkıntılarla karşılaşırsınız. Oysa gitmeden önce buradan bir kamuoyu araştırması yapabilirdin.. " Hey millet biz İstanbul'dan ayrılacağız. İzmir çevresi favorimiz, nedeye gidelim?" diye sorsaydın 'Ev alma komşu al' şiarından hareketle sana Osman Nuri Özgüven'in yarattığı DİKİLİ'ye gitmeni önerebilirdim. :))) Aslında bu kararını ve eylemini müthiş kıskanmıyor değilim. Sen orayı da düzene sokarsın.. Dert etme!:)))

11 Ağustos 2011 02:44
Sevginin Dili

Nerelerdeydin anlat. icinde 3 yılın dolmuşluğu, MB'nin kaybolmuşluğu nu anlat... Kurtları at gitsin kuzunu anlat... Bizler de yoktuk uzun zamandır buralarda; kimbilir dönüş zamanıdır belki.. Hoşgelmişsin, sefa getirmişsin, dilerim ayağını sürterek girmişsindir MB dünyasına...

10 Ağustos 2011 22:04
Bloglarda zırvalamak ya da zırvalamamak

Serhaaaatttttttt........ Bırak be yavrum.. Uçan kuşun kanadını kırma... Sürünen yılanın başını ezme... sağa sola tos vuran koçun boynuzunu sökme...12 Haziran'da Silivri Cezaevinin boşalacağını umma... Dambada dumbaaa, dambada dumbaaaa..:))))

04 Haziran 2011 01:11
Şarkıdaki gibi be

Hamdın tam oldun.. Bu yazma becerilerini onbinlerle paylaşma zamanın geldi. Hadi çıkar artık kitabını.. Allah yolunu açık etsin

23 Mayıs 2011 02:00
Toplam blog
: 126
Toplam yorum
: 807
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1266
Kayıt tarihi
: 10.09.06
 
 

48 yıldır yaşıyorum.Gazeteciyim, müzisyenim, babayım... Önce insan ve iyi bir yurttaş olabilme çab..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster