Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Cemaatçi Hakan Şükür de dayanamadı!

Sayın yazar sözlerinize katılıyorum.Keşke Torino'lu Şaban olarak kalsaydı...Meclise ve seçmenlerine bir şey kazandırdığını düşünmüyorum ne yazık ki.Saygılar,selamlar.

16 Aralık 2013 19:15
Sana sormadılar, sana uydular…

Güleriz ağlanacak halimize :)Bence de yardım için kimseye güvenmesinler.Taşıma suyla değirmen dönmez...Saygılar,selamlar.

16 Aralık 2013 19:02
Milliyet blog öğretmenleri

Güzel sözleriniz için tüm öğretmenler adına teşekkür ediyorum Nizamettin Bey.Saygılar,selamlar...

30 Kasım 2013 15:33
Dershaneler ve çocuklarımız

Sayın yazar,sözlerinizde çocuğunuzun özel okula gittiğini ve ordaki etütlere katıldığını belirtmişsiniz.Peki sizin gibi,bizim gibi çocuğunu özel okula gönderemeyenler ne yapacak?Ülkedeki devlet okullarının çoğu ikili öğretim yapıyor.Etüt ve kurs yapacak zaman ve mekan yok.Bu merkezi sınavlar devam ettikçe dershanelerin kapatılması gariban çocukların eğitim hakkını ele almak demektir.Saygılar...

27 Kasım 2013 18:29
TOKİ ve mimari garabet

Sayın yazar sözlerinize kesinlikle katılıyorum.Ülkeye,şehre uygun karakterde binalar yapılmalıdır.Her şehirde bir komisyon kurulmalı;yapılacak binalara benzer estetik görünümler,renkler ,şehrin kültürüne ve ruhuna uygun donanımlar uygulanmalıdır bence...Selamlar.

26 Kasım 2013 16:17
Adana Valisi Coş’un nasıl coştuğunun resmidir: O gavatı getirin!.

fazla coşmak iyi getirmez!Bu adamın kaçıncı coşması bu...

10 Kasım 2013 14:02
Kadın başörtüsü taktırılırken zulme uğruyor esas!

Sayın yazar sözlerinize katılmamak mümkün değil.Kadınlar avret yerlerini örtmelidirler.Ama baş örtmek erkeklerden namusumuzu korumaksa,bence o erkeklerin namus sorunu.Atatürk'e ne çok şey borçlu olduğumuzu her gün yeniden görüyoruz.O olmasaydı bugün halimiz nice olurdu.Saygılar...

13 Ekim 2013 12:55
Seçimden sonra kadın, İran örneği

Bir kadın olarak beynimizde,bedenimizde hatta kalbimizde söz sahibi olmak isteyen erkeklerin her bakımdan sorunlu ve zavallı yaratıklar olduğunu düşünüyorum...Kadınların yanında olan tüm erkeklere ve size saygılar,selamlar.

07 Ekim 2013 15:33
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 18
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 468
Kayıt tarihi
: 20.02.11
 
 

Eğitimciyim, evliyim, iki  çocuk annesiyim. En büyük zevkim kitap okumak, yeni yerler görmek, yen..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster