Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Büyüdüğünüzü nasıl anlarsınız?

Burda bana uymayan maddeler de var. Ben daha çocuk sayılırım. Elinize sağlık bu eğlenceli maddeler için.

31 Mart 2007 13:11
Yolcu

Yolcuyla yol alırken yüreğin hep özgür kalısın.

20 Ocak 2007 19:35
Patlayan turizm

Antalyanın tarihi ve turistik dokusu ve doğasıyla ülkemize gelen turistlerde çok daha kalıcı ve doğru bir iz bırakabilecekken her şey dahil kültürüyle bıraktığımız iz sadece otel yığını kültürü.Çünkü artık Antalya bir otel çöplüğüne dönüştü.Turizmin sonun da hazırlayan bu.

20 Ocak 2007 01:16
Uzaklardan bir Anadolu hayali...

Bu güne kadar yapılmış en doğru saptama ve en kesin çözüm.Umarım bu yazı doğru kişelere ulaşmıştır ve yapıcı adımlar atılmıştır.Türkiyenin hiç bir yerinde alamadığımız bu eğitim dünyanın hangi ülkelerinde ve üniversitelerinde alınabilir? teşekkürler.

02 Aralık 2006 14:24
Sevgili ülkem..

Eğer ışık her şeyi aydınlatıyorsa,umut var demektir. Eğer umutlarının gerçekleşmesini istiyorsan ışıgını kaybetmemelisin. Bir gün bütün ışıklar birleşir ve umutlar aydınlanır.

08 Kasım 2006 15:18
Dep' me bizi hazır değiliz!... deprem önlemleri

Deprem anında terasa çıkıp soba bacalarına sarılabilirmiyiz?Üstümüz is-kurum olur mu? Evim sahil şeridinde sadece tek sütunu sağlam çünkü kayanın üstünde.Deprem anında tsunami olur ev suyun altında kalırsa ilkyardım çantama tüplü dalış malzemelerimi alayım mı?tüp beni kurtarır mı?Dalmak için vaktim olur mu? Depremi erkenden haber vermesi için eve köpek ve kuş aldım ama kuş ötmüyor köpek de havlamıyor bana başka hangi hayvanları tavsiye edersiniz? Evim su yatağının üstünde ve tabandan su alıyor bu yüzden bodrum katı ve asansör su içinde kaldı apartman boyundada küçülme oldu.Mütahite sordum rutubettendir dedi.Bu ev depremde yıkılır mı? Bu suyu nasıl kuruturuz? Işığınızla bizi aydınlatın! Teşekkürler

22 Ekim 2006 20:57
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 15
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 08.11.06
 
 

Yazmanın insanın üzerinde olumlu bir etkisi var. Yazarak insan hem kendini daha iyi tanıyor, hem de ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster