Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Oyyy oyyy yerim ben seniii...

Hemşehrim, memleketten balıkçı akarabalarla görüştüm. Palamut yokmuş. Biraz istavrit çıkıyormuş, fiyatıda düşükmüş. Umarım ileriki günler ve aylarda yazınızda bahsettiğiniz menüye bolluk içinde kavuşuruz.

08 Eylül 2007 14:15
Bahçeye gel bahçeye, kuru fındık bulursun... Alacaksan al beni, sonra pişman olursun...

Bu yıl, ömrümde ilk kez fındık zamanı güney illerine doğru gidip tatil yaptım. Fındık stresini bu yıl yaşamadım diye sevinirken; bu yazınızı istemeye istemeye okudum. Çünkü ortak bir dil ve tanıdık bir masalın yazıya dökülüşüne tav oldum. Sayenizde bu yılı da boş geçmedim. Elinize, yüreğinize sağlık.

06 Eylül 2007 17:02
Anneme, annelere kutlu olsun bugün...

Annelerimize olan sevgimizi ya da onları tam olarak ifade etmeye, dünyanın tüm kelimeleri bir araya gelip, cümleler kursalar, yeter mi? Ama bizler naçizane yazılarımızla içimizdeki sevgileri açığa vurmaya çalışıyoruz ve bunları okurken birbirimizin içindekileri aynen hissedebiliyoruz. Ben de bu yazını okurken kendi annemin sıcaklığını içimde hissetim. Annenin ellerinden öperim. Ellerine sağlık.

25 Mayıs 2007 19:30
Bıyıklarımızı geri istiyoruz!

.....Kadın Dediğinde Etekli İtaatkar olmalı. Bahsettiklerinize bire bir katılıyorum. Ülkemizde yozlaşan kültür bilincimize paralel olarak, biz erkeklerin aşırı derece kullanıldığını ve bu ağır yük altında ezildiğini bizzat yaşıyorum. Ben de "Hayatımızı kim yönetiyor" adlı yazımda sizin yazınıza benzer konulardan bahsetmeye çalışmıştım. Fikirlerinizin destekçisiyim.

30 Ocak 2007 19:08
Bilgisayarınıza bahar temizliği!

Çalıştığım şirkette, bilgisayar donanım sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Yazılarınızı takip ediyorum ve onları kendime mal edip, şirketimizde kullanmak istiyorum. Umarım izininiz vardır. Şimdiden teşekkürler.

20 Ocak 2007 22:47
Sarıkamış fiyaskosu ve Hasan Dedem...

Benim dedem de aynı savaşa katılıp sağ dönenlerden. Ben de ilk blog'umu dedeme itafen yazmıştım. Yazınızı okuyunca yalnız olmadığımı anladım. Dedelerimizin emekleri sayesinde bugün huzur içinde yaşıyoru. Ruhları şad olsun.

20 Ocak 2007 15:09
Milliyet blogdan gövde gösterisi

Ben de tereddütlü katıldığım toplantıdan büyük bir haz duyarak ayrıldım. Bana, sen ve Mehmet'le özel olarak tanışmamız ayrıca büyük bir memnuniyet verdi. Daha da iyi günlerde görüşmek ve de abine acil şifalar dileğiyle iyi günler.

19 Ocak 2007 14:41
Milliyet blog yazarlarının sanaldan gerçeğe buluşması

Amaç insanların mutluluğu sonuçta. Senin gibi ben de çok mutlu oldum. Özellikle Ahmet'in benim yazılarımı okumuş ve beni merak etmiş olması bana büyük heyecan verdi. Tekrar görüşmek üzere.

15 Ocak 2007 22:56
Pekmezli pakla/ kurucaşile

Yazınızla, günübirlik de olsa kaldığım Kurucşile'ye, adeta gidip döndüm. Hey gidi Karadeniz hey.

23 Aralık 2006 08:29
Attila İlhan ve imbat...

Cumhuriyet tarihimizin en aydın adamıydı. Şahsiyeti ve düşünceleriyle bizleri ne de güzel aydınlattı. Vesilenizle kendisini bir kez daha saygıyla yad ediyorum. Teşekkürler.

10 Kasım 2006 21:21
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 36
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 886
Kayıt tarihi
: 27.10.06
 
 

Ordu-Perşembe'nin Çerli Köyü'nün sahilinde doğdum. 23 yaşına kadar balıkçılık yapıp liseyi bitirdim...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster