Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Müjde...Milliyet-i Nefise Mektebi Kuruldu...

Uzun zaman sonra yazınız sayesinde girdim şu blog sayfalarına yeniden. Çok güzel , manidar ve bilgilendirici bir yazı kaleme almışsınız. Bana bahşettiğiniz alan vazife için çok müteşekkirim. Önünüzde saygıyla eğiliyorum. Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın:)

19 Nisan 2011 23:16
Kitabın mı var, derdin de var!..

böyle dert dost başına. Kitabım olsun da derdini de sahipleniriz:)) Gerçekten emeğinize kaleminize, yüreğinize sağlık. Başarılar diliyorum. İkinci kitabınızın da en yakın zamanda vitrinlerde yerini alması dileğiyle :))

09 Şubat 2011 21:15
Güller, sanal dünyada da açar. "Yeter ki, iste!"

Kendimi görünce kocaman boyutlarda inanın çok şaşırdım. Benim için bir blog yazılmış olarak kabul ediyorum. Genel olarak buluşmadan bahsediyorsa da konu resim benim ve benim çok emek harcayarak :!! yaptığım ebrum:DD Beni gerçekten çok mutlu ettiniz. Sizlerle tanıştığım için çok şanslı sayıyorum kendimi. Sevgilerle:))

09 Şubat 2011 21:12
Milliyet Blog Yazarları İzmir Buluşması...

Sizlerle birlikte yaşadığımız o anlar hep anılarımızın en güzel yerinde yer alacak. Bir daha ki buluşmada görüşmek üzere. Eşinize de sevgiler, selamlar bizden :))

09 Şubat 2011 21:09
Mercimek köfteli "mini parti" yaptık.

İzmir'de geçirdiğimiz en güzel günlerden birinde sizlerle birlikte olmak şerefine nail olduk. Gerçekten çok güzeldi minik partimiz. En kısa zamanda bu kısa partinin tekrarı olması dileğiyle:)) Yazınızda da beni ihya etmişsiniz, çok teşekkür ederim. Piyanodaki ustalığınızın herkes tarafından bir gün seyredilebilmesi ve o keyfi yaşayabilmesi dileğiyle... Sevgiler, saygılar:))

09 Şubat 2011 21:00
2011’de Türkiye ve Dünya’da neler olacak?

Yazınız için kullandığınız resimdeki astrologun adını daha doğrusu soyadını yanlış yazmışsınız. Düzeltmek istersiniz diye düşündüm. Hande Kazanova:) Sevgilerle

29 Aralık 2010 17:07
Merhaba arkadaşlar!

ben de geri geldim. hemen hemen aynı süreler de yokmuşuz. İkimiz de aramızda bir şey kaçırmadık demek ki :)) Yazmaya devam :))Sevgilerle

20 Aralık 2010 13:13
Blogger Blog'a küsmüş editörün haberi olmamış!

benim de tavşanım var valla o kimselere küsmüyor. Yemeğini suyunu verdiğim onu ihmal etmediğim sürece sorun yok. MB'de bu misal bize vereceğini verdi, küsmek de neyin nesi ?? Güzel ifade etmişsiniz, anlayana artık:))sevglerimle

20 Aralık 2010 13:11
En hakiki “müstear” benim!..

ben bu müstear olayını farklı algıladım açıkcası. Sizin gibi takma isim kullananlar değil de takma isim kullanıp, arada bir görünüp ortalığı karıştırıp kim olduğu ne idüğü belli olmayanlar için kullanıldı. Siz derin olmaya, mavi olmaya, İzmir olmaya devam edin. Sevgilerimle:))

20 Aralık 2010 13:07
Defne'ye teyze bildiriyor.

ben de halayım ne olmuş?? :))

14 Aralık 2010 17:01
Toplam blog
: 144
Toplam yorum
: 713
Toplam mesaj
: 146
Ort. okunma sayısı
: 2901
Kayıt tarihi
: 30.10.06
 
 

İzmir Cumhuriyeti'nde yaşıyorum... Sarmaşık Sanat Atölyesi'nde ebru sanatı ile uğraşıyorum. En es..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster