Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Son Yazım

Eşinizin güzel yorumunu görüp yine de bırakacak mısınz??? Bence "I'll be back" edasıyla gidip, "İşte geldim, burdayım" diyerek başlayacaksınız. Y ada kitap çıkarmadan önce şöyle bir sansasyon yapayım ( hani o ünlü kişiler gibi:) diye düşünüyorsunuz. Bence de gitmeyinnn.

05 Nisan 2007 23:31
Deniz Seki, derdine yansın mı?

Evet, kişilerin duruşlarını doğru saptamak önemli ama evli ve çocuklu bir erkekle aleni flört etmenin çok da mert bir duruş olduğuna katılmıyorum. Adamın kaçak oynadığı Ece'den belliydi. Aklından neler geçtiğini bilemeyiz ama Deniz'in yanından ayrılıp karısının yatağında uyuyorsa, 3 kişi için de zavallı bir durum ortaya çokmıyor mu? Gönül Şenlendiricimiz kendi şenlenmelerine feci karışmış gibi.. :)

05 Nisan 2007 23:24
Binbir Gece'nin sırlarından biri çözüldü mü?

Diziyi 2 bölüm izledikten sonra dayanamadım, bıraktım. Uzadıkça uzayan, donuk bakışlarla içlere fenalık getiren, 3. 4. kişilerin hayatlarına uzanan gereksiz ayrıntılar var kanımca. Tam diziyle çelişen saatlerde cnbc-e kanalında " Desperate house wives"ın 3. sezon bölümleri var. Oyuncuları ve bizzat dizinin kendisi bir kaç kez altın küre almış, milyonlarca fanatiği bulunan harika bir dizi.Şiddetle tavsiye eder, saygılar sunarım.

13 Mart 2007 22:53
Bisiklet yürütmek...

Bisikleti kullanma klavuzun süper olmuş! Keşke diğer yazılarında olduğu gibi bir vecizeyle bitirseydin. Hiç bir yazını kaçırmam! Başarılar.

24 Şubat 2007 00:11
Heybeli'de mehtaba çıkardık...

Sevgili özhan, ilköğretim öğrencileri Eminem, Justin, Hepsi falan dinler zannediyorum, yine şaşırttın beni. "fevkealede1li cümleler falan pek süslü olmuş hani:) Hangi okulda okuduğunu merak ettim Bursada. Musikiyi sevmen ve sevdirmeye çabalaman takdire şayan..Sevgiler

24 Şubat 2007 00:03
Felaket iklim senaryoları = Küreselleşme

Sevgili Özhan, bütün yazıları okudum. Güncel konulara kafa yorman ve yorum yapman çok güzel bir davranış. Küreselleşmeyle, küresel ısınmayı biraz karıştırmışsın ama yine de çevreci tutumun için tebrik ederim. Alınma ama "kar ve buz kaynağını kuzey kutbundan deşarj eden ülkemiz" cümlene çok güldüm:) Bu konuyu biraz daha araştırırsan işin bundan daha ciddi sonuçları olduğunu göreceksin. Çevreye duyarlı senin gibi gençlere çok ihtiyaç var. Sevgiler...

23 Şubat 2007 23:56
Mutlaka okuyun. Bir aile dramı

Basit, kısa bir anlatımla nasıl da özetleyivermişsin hayatın acı ama gerçek dramını. Hayat böyle işte, başlangıçalr ve bitişler... Yazılarında ve okul hayatında başarılar dilerim.

23 Şubat 2007 23:44
İşte aşk bu

Yazınızı okurken, 8 aylık kızımın da bir gün benimle böyle şeker diyaloglar kuracağını düşünüp gülümsedim. Allah çocuklarımzı bize bağışlasın. Kaan bu yazıları okusundan, mutlu olsun ve gülümsesin ki dişsiz ağzını görelim:)

17 Şubat 2007 00:04
Galatasaray' ın en' leri, ilk' leri ve tek' leri

Bir Galatasaraylı olarak pek gururlanarak okudum yazınızı. Son yıllarda avrupada başarılı olamasak da, "yaptık, gene yaparız" ümidindeyim. re re re...

16 Şubat 2007 23:44
17 yaşında ki çocuğunuzla ne kadar ilgiliydiniz?

Cehalet öyle sarmış ki memleketimin pek çok yerini, yazdıklarınız sadece eğitimliler okuyor ve anlıyor. Nasıl bu derece köreltilmiş zihinler nesiller boyu, aklım almıyor. Eğitim ayaklarına kadar gelse de geri tepiyorlar, gözlerini sımsıkı kapıyorlar, duymuyorlar. Hangi yetersiz hizmetten, profesyonel sahiplenmeden bahsediyorsunuz acaba? Trabzondan bahsediyoruz, kuzey kutbundan değil. Cehaleti yazıyor, onu okuyor maalesef bu ülkenin çoğu! Çözüm mü: iyi bir devrim.

26 Ocak 2007 23:59
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 02.11.06
 
 

1979 Bursa doğumluyum. Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Uludağ Ün..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster