Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sence aşk nedir?

"her aşkın tanımı kendi içinde gizlidir." çok sevdim bunu...

18 Ekim 2009 14:18
Çok özledim seni

ne güzel bir dede torun ilişkisi yaşamışsınız, geride kalan bu anılar bile sizin için eşsiz bir hazine değerinde olmalı... duymuştur, görmüştür sizi... kızınızla kek yapışınızı da gülümseyerek izlemiş olmalı... sevgilerimle

15 Temmuz 2008 22:38
Kargaliçe

güzel bir kitap olsun sizinki baştan sona... aşk ayrılıkla başlar diyenleri yalanlasın her satırınız, yan yana olun ve çok mutlu olun bir ömür boyu. aşıklara gülmek yakışır, hüznü de neşeyi de beraber yaşayıp üstesinden gelmek yakışır...kendinizi kırış kırış iki ihtiyar olarak düşününce bile gülümseyebiliyorsanız ne mutlu size! aşk da var bi yerlerde, olmaz mı... mutluluklar! =)

05 Temmuz 2008 20:56
Bulutun gölgesi

canım benimmm!! yazını görmek benim için süpriz oldu, daha önce okumuştum ama burda olduğundan az önce haberim oldu.. kendin gibi bembeyaz tertemiz bir hayat senin olsun diliyorum, yağan yağmur damlaları pencerenden dışarıda kalsın, yıpratmasınlar seni... içeri gireceklerse de o gri bulutları kovmak için olsun bu... o çok sevdiğimiz şarkıdaki gibi; "anladım ki bir aşka bedel gençliğimmiş elimden giden..." ama sen hayata inat; aynı şimdi yaptığın gibi her zaman tut gençliğini, tut neşeni elinde... papatya ve gülümseyiş eş olmuş zihnimde, tersi yakışmıyor birbirine... LoLaMMM seviyorum seni! :))

23 Haziran 2008 16:55
MB'nin Büyükada Çıkartması

bu sefer de gelemedim, başka bir sözüm vardı hafta sonu için.. :( hep isteyip, hiç gelemedim buluşmalara... ama yine de mesaj atarak davet etmen çok inceydi, teşekkür ederim :) herkese sevgilerimle...

10 Haziran 2008 05:24
Nankörlük!

ne geldiyse başımıza ondan gelmedi mi zaten. sevginin büyüklüğü acının büyüklüğünü tayin eden... ne çok şey var yazabileceğim ama hiç birşey yazamıyorum senin yazılarına, çünkü yaşıyorum okurken; boğazımda düğüm olup kalıyor yazmak istediklerim... çok sevdik, şaka sandık ayrılığı...değildi ve tokat gibi çarptı yüzlerimize. önce sen yaşadın acını, arkandan ben de gördüm aşkın o kötü tarafını... ama iyi ki sevdik! biliyorum ki senin için de çok güzeldi aşkını yaşadığın yıllar. ne olursa olsun sevdin, güzeldi... ahh öyle kalsa içimizde, sakın ha çıkmasa!!! derin derin kaz kuyuları, en uzaklara at kalbinin kırık parçalarını... yaşama inat yaşamak başlıyor şimdi!

29 Mayıs 2008 19:15
Sek-sek...

öldürdün beni...

19 Mayıs 2008 23:48
Kırık türkü...

ne güzel sözler bunlar, ne güzel birbirine katılmış tam da can alıcı yerlerde...insanın içine işleyip geçip gidiyor, üşütüyor, ürpertiyor... ama geçip gitmeli... söylenmeli, söylenmeli; sonra da geçip gitmeli içinden... yalnızca yazdıklarından tanıdığım, yeşilsoğan abimsin, ama ben çok sevdim seni abim, üzmesin kimse seni... :) bu güzel yazıların hamuru hüzün olsa da, sen mutlu ol, öle yaz yazılarını... mersinin çivisine istanbuldan sevgilerimle.. =)

19 Mayıs 2008 00:42
Sıcak bir Pazar gününün kulağıma taşıdıkları.

yine sıcak bir günde okudum yazını abicim, ne güzel gözlemler yapmışsın.. çok tanıdık geldi anlattıkların çünkü bana da oluyor bazen, çay bahçesine gidip elime kitabımı aldığımda bir türlü okuyamıyorum onu, çeşitli insanlar olduğu gibi çeşitli konuşmalar oluyor etrafta.. bu bir meraktan, kim ne yapmıştan öte insanları gözlemlemek için yaptığım birşey.. sevgiyle kal abicimm :))

28 Şubat 2008 11:15
Tuz

bu kadar güzel bir dille anlatılabilirdi ancak! :) çok beğendim yazını, yüreğine sağlık!

20 Ocak 2008 14:11
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 105
Toplam mesaj
: 49
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 15.03.07
 
 

1987 yılının bir nisan günü açmışım gözlerimi dünyaya... Annem babam Zehra demiş bana, ben ise Le..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster