Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sultan Özmete (Işık Sultan)

http://blog.milliyet.com.tr/happyandcute
Mutlak Tutulma

İnsan yaş aldıkça hayatında onu önemseyen birisi olsun istiyor..Bloglarımda da değindiğim üzere Yalnızlık bir Okul...Ve ne yazıkkı paylaşılmıyor bana göre biriyle... Saygılar S.

03 Kasım 2010 22:14
Aşkın gerçek yansıması

Hayat, olan şeylerin , olmasında senin de payının bulunduğu sorumluluğundur ;çünkü hayatı olanın imzası olur ve kendi imzanın kıvrımlarında birçok imzanın izi bulunur..Yaşadığımız herşey bizi biz yapan şeyler...Yazılarının devamını bekliyorum. S.

04 Eylül 2008 12:00
Söylenmiş sözler asfaltı

Yazınızı çok beğendim.Güzel tespitler...ve doğru benzetmeler..Yalnız merak ettiğim bir şey var çok kanayanların mı ifadeleri hep mağrurdur?

04 Eylül 2008 11:14
Ney'leyim...

Yasmin levy'i dinliyordum...O "an "dan sonra insan bir "fikre"sürgün oluyor...belki de bir ömür boyu...bilemiyorum..."Yitirmenin ne anlama geldiğini biliyorum "blogumda yazanlar sizle o kadar örtüşmüş ki..Bazen acılar benzer olabiliyor bu arada farkedince şaşırdım zira bende mersinliyim.. S.

22 Temmuz 2008 21:31
Motorsuz ve havadan ağır(2)

Bu hususta net ve kesin bir bilgim olmadığı için çok yorum yapmanın yersiz olduğunu düşünüyorum ancak benim ilgilendiğim alan uçuş eğitimi veren özel okullar ya da dediğiniz THK'nin açtığı kurslar sanırım.Üniversitede okurken araştırmıştım internette ama çok somut bilgiler elde edememiştim. bu arada genlerimden kasıt amcamdı:) Saygılarımla

30 Mart 2007 13:43
Motorsuz ve havadan ağır(2)

23 yaşındayım ve ing. öğrt.Uçmaya ve uçaklara karşı (sanırım genlerimden dolayı )çok fazla ilgim var.Size Sorum şu Türkiyede pilot olmasanız da uçma lisansı veren yerler var mı?Varsa adreslerini yada koşullarını hakkında beni bilgilendirebilirmisiniz?Teşekkür ederim

30 Mart 2007 10:45
Kadınsı tatlı çelişkiler

Yazını yüzümde muzur bir gülümseme eşliğinde okudum.Gerçekten güzel tespitler ve erkek doğasına ne kadar uzak.Ne kadar detaycı ve farklıyız ..

21 Mart 2007 13:18
Matematiği seviyorum, sayılara aşığım...

Çok donanımlı ve dolaysız net bi yazı çıkmış...Hayata bakış açınız ki sanırım 360 derece:)etkiledi beni okurken.Bende ingilizce öğretmeniyim.Bütün fikirlerinize yürekten katılıyorum..Hakikat evet zamanın çocuğudur Saygılarımla

27 Şubat 2007 01:50
Sadece gözlerindeki ışık için...

Nasılsınız oralarda?İçten bi diliniz var gerçekten..:)Aslında yaşadığınız deneyimleri tecrübe etmeyi bende çok arzu ediyorum..Farklı kültürden insanlarla buluşmak eşsiz bi duygu sanırım..Benimde ingilizce öğretmenliği bu yıl bitti ve yurt dışında çalışmayı yürekten istiyorum..Ama bu nasıl olur böyle bi şansım var mı bilmiyorum.Bilginiz varsa bu konuda beni bilgilendirebilirmisiniz:)? Herşey gönlünüzce olsun sevgimle S.

10 Ocak 2007 20:00
Gönül yareler içinde...

Ne kadar dokunaklı bi yazı çıkmış kaleminizden,kalbinizden...her cümle, her kelime çığlık çığlığa ..Kelimeleriniz kurşun olmuş hem okuyucu olarak ben vuruldum hem de yazarken siz sanki..Düşüncelerin değiştiremediklerini idamların , kitapların anlatamadıklarını silahların belirlediği bi dünyada yaşıyoruz.. Kalbi bu denli güzel olan insanın herşey gönlünce olsun...hep böyle kalın sevgimle S.

10 Ocak 2007 19:46
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 12.01.07
 
 

Kelimelere ve onları iyi kullananlara hayranlık duyan, yeni mezun bir ingilizce öğretmeniyim.  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster