Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Fenerbahçe ve Galatasaray’dan sonra Beşiktaş da 6’da 6 yaptı

Ne olacak bu halimiz, bir türlü düşünemiyorum sonumuzu. Deniz'linin tüm istedikleri alındı.Durum ortada. Bir de alınmasaydı sonuç ne olurdu. Allah için bir sut atacak adam aradım akşam, yoktu. O golde tesadüfi. Fener begenmediklerini bize veriyor. O goller yenirmiydi? Başkanda suç yok. Suç Denizli de.

01 Ekim 2009 11:28
Gelin benim olacak (Made of honor)

Aydıncığım, başlığı görünce "bizim Aydın'ın düşüncesi değişti" diye düşünmüştüm. Film olduğunu anlayınca üzüldüm. Haydi bize bir süpriz yapsana. Selamlar.

23 Haziran 2008 10:00
SBS kaldırılsın, hemen...

Aydıncığım, Bakanın konuşturulması düşüncene o kadar çok katılıyorum ki sorma. Bir yıllık dersaneyi üç yıla yaydılar. Dolayısıyla masrafı üçe katladıla. Öğrencilerde kendilerine ayıracak boş zamanları kalmadı. Çocuk, dinlenmek için dışarı çıksa çoğu aile fırçalıyor onları, ders çalış diye. Aile ve çocuklara yazık oluyor.

20 Haziran 2008 10:58
Ailece: Özel blogumuz

Ailece2008 blogu aile ve akrabalar arasındaki birlik ve dayanışmayı güçlendirdi. Kopukluklar giderildi. Her an haberleşme sağlandı. Aydın'cığım, o kadar güzel yaptın ki bu birlikteliği..sağol.

07 Mart 2008 16:13
Kötü öğretmen vardır

Aydın'cığım, öğretmenler hakkında çok doğru gerçeklere parmak basmışsın. Tamamen doğru. Bunun yanında epey istisnalar da var. Veliler de biliyor iyi öğretmeni, kötü öğretmeni. Bilhassa yeni öğretime başlayacak çocukları için iyi öğretmen arıyorlar okullarda. Bulamazsa diğer okullara yöneliyorlar. Ya bazı veliler nasıl! Velilikle ilgileri yok..

03 Şubat 2008 12:03
Milli Eğitim Bakanının ÖSS önerisi kaos yaratır.

Aydın'cığım, o kadar güzel irdelemişsin ki bu kadar olur. Demek ki adamlar bir taş atıyorlar, atılan bu taşın cezasını milyonlar çekiyor. O kadar gerçeklere parmak basmışsın ki anlatamam. Bu yazıyı tüm velilerin okuması gerekir. Hepsinin karşı çıkması için girişimlerde bulunulmalı. Sevgilerimle.

31 Ocak 2008 09:54
Türk Telekom faturası

Tv.de duymuştum tuder'e başvurun diye. Orayı açıp okudum. Başvuru yapıldığı zaman sabit ücret kesimi durdurulup 800 ytl. geri ödeniyormuş. Bilgi için yazdım. İlgilenenlere duyurulur. Başarılar.

30 Ocak 2008 16:46
Türbanla ilgili gelişmelere başka bir bakış: Geçiş dönemi

Aydın'cığım, "türban yasak, eşarpı çene altından bağlamak serbest" dediler. Peki türban üzerine eşarp örtüp, onu çene altından bağlarsalar sonuç ne olur? Bununla ilgili bir açıklama yok. Selamlar.

30 Ocak 2008 16:38
Adı Boncuk’tu, işi tel cambazlığıydı

Aydın'cığım, Boncuk'u bende İnebolu'da anlattığın tarihte izledim sizlerle birlikte. Benim en çok üzüldüğüm, eline bir kab alıp insanlar arasında dolaşarak para toplamalarıydı. Sanırım çok parada toplayamıyorlardı. Vatandaş izliyor ama para vermiyordu. Nasıl geçindiklerini merak ediyordum. Sevgiler.

23 Ocak 2008 11:55
Onlar KOCAMAN çocuklar ''Aydın Tiryaki''

Aydın kendisini anlatırken epey noksanlıklar bırakmış.1969'dan bu tarafa tanırım. Kendisi bir iyilik meleğidir.Yakın - Uzak fark etmez tüm aile bireylerini birbirlerine kaynaştırır. Onlarla iletişim kurar. Ziyaretlerde bulunur. Bunun yanında kim olursa olsun herkesin yanındadır. Yardımlarını esirgemez. Boş durmak onu sıkar. Hep sağlıklı kal. Enişten Mustafa BOSTAN

06 Aralık 2007 13:45
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 26
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 1183
Kayıt tarihi
: 06.12.06
 
 

31 Ocak 1948 doğumluyum. Babamın adı Osman, annem Şerife'dir. İlkokulu Kayaönü (Aspıras), ortaokulu ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster